Ενημέρωση σε…fast-forward!

Survivor: Έφυγε ο Αλέξης Παππάς και ξεκίνησαν τα πανηγύρια – Στεναχωρήθηκε ο Τριαντάφυλλος! (vid)

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Euroleague: Έχασε στο ΣΕΦ ο Ολυμπιακός από την Μπαρτσελόνα

Ο Ολυμπιακός έκανε σπουδαία προσπάθεια, αλλά ηττήθηκε στο ΣΕΦ από τη Μπαρτσελόνα με 74-76.

Ο Ολυμπιακός βρήκε ρυθμό στην επίθεση μέσα από την άμυνά του στην επανάληψη, άφησε πίσω του το κακό πρώτο ημίχρονο, πέτυχε την ανατροπή, αλλά τελικά ηττήθηκε στις… λεπτομέρειες, χάνοντας την ευκαιρία να μειώσει στη μία νίκη τη διαφορά από την οκτάδα.

Οι «ερυθρόλευκοι» (11-12) ηττήθηκαν 74-76 από την Μπαρτσελόνα στο ΣΕΦ, για την 23η αγωνιστική της Euroleague, αστοχώντας δις (Μάρτιν, Σλούκας) κάτω από το καλάθι των «μπλαουγκράνα» στα τελευταία δευτερόλεπτα και χάνοντας την ευκαιρία να στείλουν το ματς στην παράταση.

Στον αντίποδα, η Μπαρτσελόνα έμεινε και πάλι μόνη στην κορυφή της κατάταξης με ρεκόρ 17-6.

18. Χίμκι 2-21

Πετρούνιας: Στον τελικό του Ευρωπαϊκού ο «άρχοντας των κρίκων»
Τσιτσιπάς: Με εξαιρετική εμφάνιση πέρασε στα προημιτελικά του Barcelona Open (ΒΙΝΤΕΟ)
Superleague: Εύκολη νίκη Ολυμπιακού, μεγάλο διπλό ΠΑΟΚ και «Χ»αμένος ο ΠΑΟ στο ντέρμπι με την ΑΕΚ (ΒΙΝΤΕΟ)
Τσιτσιπάς: Με άνεση προκρίθηκε στον 3ο γύρο του Barcelona Open
European Super League: «Ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα» – Αποχώρησαν Γιουβέντους και Μίλαν
European Super League: Αποχώρησαν Ίντερ και Ατλέτικο Μαδρίτης