Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γιώργος Τράγκας: Η Κρατική Ασφάλεια τον περιμένει έξω από το σπίτι του για να τον συλλάβει

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Πρωτοφανές! Κουκουλοφόροι με λοστούς εισέβαλαν στο Ολυμπιακός – Μπάγερν Μονάχου Κ19 και το ματς διεκόπη

Ακόμη μια ντροπιαστική στιγμή για το ελληνικό ποδόσφαιρο, που ρεζιλεύτηκε διεθνώς, καθώς το απόγευμα της Τρίτης 70 κουκουλοφόροι εισέβαλαν στο προπονητικό κέντρο του Ρέντη...

Φέροντας κράνη, λοστούς και φωτοβολίδες κατευθύνθηκαν προς το μέρος όπου βρισκόταν οι οπαδοί της Μπάγερν και τους επιτέθηκαν με φωτοβολίδες και καρέκλες περίπου στο 84ο λεπτό της αναμέτρησης και ενώ οι νεαροί της Μπάγερν Μονάχου προηγούνταν με 0-4 των νεαρών ερυθρολεύκων.

Οι περισσότεροι οπαδοί του Ολυμπιακού αντέδρασαν αποδοκιμάζοντας και απωθώντας τους κουκουλοφόρους εισβολείς και η παρέμβασή τους ήταν καταλυτική για ν’ αποφευχθούν τα χειρότερα.

Για μερικά λεπτά όλοι πάγωσαν, οι παίκτες απομακρύνθηκαν και κοιτούσαν αποσβολωμένοι τα όσα τραγικά διαδραματιζόντουσαν.

Οι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού ζήτησαν συγγνώμη από τους φιλάθλους και το ματς- φυσικά- δεν έληξε ποτέ. Πλέον, ο διαιτητής θα κλείσει το φύλλο αγώνα σε συνεργασία και επικοινωνία με τους ανθρώπους της UEFA.

Europa League: Ο Ολυμπιακός στους 16!
Πάλεψε σαν θηρίο αλλά λύγισε ο Ολυμπιακός από την ΤΣΣΚΑ με 74-75
Ολυμπιακός: Θέλει να γυρίσει μόνο με την πρόκριση από την Ολλανδία
Ενίσχυση για τον Ολυμπιακό με Κώστα Κουφό: «Ήρθα σε σπουδαία ομάδα»
«Έχει αποδειχθεί 100% ότι ο θάνατος του Μαραντόνα ήταν ανθρωποκτονία»
Παναθηναϊκός: Τεράστια μεταγραφή με τον NBAer Μάριο Χεζόνια