Ενημέρωση σε…fast-forward!

Έρρικα Πρεζεράκου: Συγκινεί με ανάρτησή της μετά τον ακρωτηριασμό της (ΕΙΚΟΝΑ)

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

(ΒΙΝΤΕΟ) “Τα πήραν” στον Ολυμπιακό με Μπεσίκτας! Δεν έφτανε η συντριβή, ήρθε και η καζούρα με «Ζορμπά»

Διάθεση να κοροϊδέψουν τους ερυθρόλευκους είχαν στη Μπεσίκτας στη μεγάλη νίκη τους επί του Ολυμπιακού με 4-1 παρά το ότι η τουρκική ομάδα για πάνω από ένα ημίχρονο αγωνιζόταν με έναν παίκτη λιγότερο...

Ειδικότερα, τόσο μετά το 3ο και 4ο γκολ της Μπεσίκτας, όσο και στην λήξη του αγώνα, από τα μεγάφωνα της Vodafone Arena ακούγονταν συρτάκι και πιο συγκεκριμένα οι γηπεδούχοι σε μία εμφανή τους πρόθεση να πικάρουν την ελληνική ομάδα, πανηγύρισαν υπό τους ήχους του «Ζορμπά».

ΑΕΚ: Πέρασε με Ανσαριφάρντ και με… VAR (ΒΙΝΤΕΟ)
Στέφανος Τσιτσιπάς: Αγκαλιά με τον αδερφό του Πέτρο και η ανάρτηση για τις προπονήσεις τους – Και ναι μοιάζουν πολύ (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Κορονοϊός – Ιταλία: Κλείνουν τα γήπεδα μέχρι τις 21 Νοεμβρίου