Ενημέρωση σε…fast-forward!

MAZDA: Φέτος γιορτάζει 100 χρόνια ζωής

FUN

Απίστευτο: Αγώνας τένις στη Γαλλία διεκόπη λόγω… μαριχουάνας

Ένα από τα πιο εντυπωσιακά χαρακτηριστικά στους αγώνες τένις είναι η αφοσίωση του κοινού που παρακολουθεί το ματς, καθώς κατά τη διάρκεια των αγώνων ακούγονται μόνο οι παίκτες που.. αγκομαχούν.

Στην υγειά μας ρε παιδιά: «Σεισμός» με το καυτό τσιφτετέλι της Εύας Μπάση (ΒΙΝΤΕΟ)
Το τραγούδι του Χρήστου Χολίδη με τον Νίκο Γκάλη και τα συγκινητικά λόγια του τραγουδιστή (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον αγώνα του Βίκτορ Τρόιτσκι με τον Νικολά Μάου, τα πράγματα δεν εξελίχθηκαν όπως περίμεναν. Ξαφνικά διεκόπη ο αγώνας για λίγα λεπτά, εξαιτίας της έντονης μυρωδιάς μαριχουάνας στο Μπορντό.

Συγκεκριμένα, ο αγώνας ήταν στο πρώτο σετ και το σκορ στο 5-5, όταν ο Σέρβος τενίστας διαμαρτυρήθηκε για έντονη μυρωδιά μαριχουάνας από τις εξέδρες. Ο διαιτητής κινητοποιήθηκε άμεσα, διακόπτοντας τον αγώνα και η αστυνομία ανακάλυψε τον θεατή που κάπνιζε μαριχουάνα.

Μετά τη μικρή διακοπή, ο αγώνας συνεχίστηκε με τον Τρόιτσκι να επικρατεί με 7-6(6), 6-2 και να παίρνει την πρόκριση στον δεύτερο γύρο, όπου και θα αντιμετωπίσει ακόμη έναν Γάλλο, τον Τζο Γουίλφριντ Τσονγκά.

Μπάγια Αντωνοπούλου: Η δημοσιογράφος του Mega έβαλε το μπικίνι της και γύρισε πλάτη
Σύβοτα: Βουτάμε στην παραλία Πισίνα, στο νησάκι Μαυρονόρος ή Μούρτος
Aletta Ocean: Η χυμώδης και «πλαστική» διάσημη πορνοστάρ κάνει διακοπές στη Μύκονο και τα… δείχνει όλα!
Η φωτογραφία της ημέρας: Τσίτσιδος άντρας κυνηγάει αγριογούρουνο που του «βούτηξε» το λάπτοπ
Κάια Γκέρμπερ: Η κόρη της Σίντι Κρόφορντ ποζάρει για πρώτη φορά χωρίς ρούχα (ΦΩΤΟ)
Δεν θέλετε να μπείτε σε πλοίο ή αεροπλάνο; Ιδού προορισμοί που μπορείτε να πάτε οδικώς