«Αχ Παναγία μου...» - «Λύγισε» η Σίσσυ Χρηστίδου για το θάνατο της μικρής Αναστασίας (vid) - TheCaller

Αθήνα

40 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Ανακαίνισε το σπίτι του και μια μέρα μετά κάηκε – «Δεν πρόλαβα να το χαρώ ούτε μέρα» (vid)

LIFESTYLE

«Αχ Παναγία μου…» – «Λύγισε» η Σίσσυ Χρηστίδου για το θάνατο της μικρής Αναστασίας (vid)

«Δεν ξέρω πως να το πω αυτό… Δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ ειλικρινά… Είναι το πιο δύσκολο πράγμα που έχουμε αναγκαστεί να διαχειριστούμε σε αυτή την εκπομπή».

Δείτε επίσης

«Μην μας κοιτάς εμάς εδώ που κλαίμε καρδούλα μου…» – Το πρώτο μήνυμα της Έρρικας Πρεζεράκου για το χαμό της ανιψιάς της

Η Σίσσυ Χρηστίδου με δάκρυα στα μάτια μετέδωσε το πρωί του Σαββάτου μέσα από την εκπομπή της «Έλα Χαμογέλα» τη δυσάρεστη είδηση πως η μικρή Αναστασία, η ανιψιά της Έρρικας Πρεζεράκου έχασε τη μάχη με τον καρκίνο και πέθανε σε ηλικία μόλις 7 ετών.

Η παρουσιάστρια δήλωσε πως αυτή είναι η πιο δυσάρεστη είδηση που έπρεπε να πει κατά τη διάρκεια της σεζόν, ενώ μετά την προβολή ενός βίντεο για την μικρή Αναστασία, λύγισε και ξέσπασε σε δάκρυα.

«Δεν ξέρω πως να το πω αυτό… Δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ ειλικρινά… Είναι το πιο δύσκολο πράγμα που έχουμε αναγκαστεί να διαχειριστούμε σε αυτή την εκπομπή. Δυστυχώς έγινε γνωστό πως η Αναστασία έχασε τη μάχη της με τη ζωή. Όλοι ξέραμε ότι εδινε γενναία μάχη στην Αμερική.

Αχ Παναγία μου! Δεν υπάρχουν λόγια για αυτές τις συνθήκες. Θέλω να στείλω την αγάπη μου και μια τεράστια αγκαλιά και στην Έρρικα και στην οικογένεια της» σημείωσε αρκετά συγκινημένη η Σίσσυ Χρηστίδου.

Ροή Ειδήσεων

05/08/2021 | 15:09

Λευτέρης Πανταζής: Υπερήφανος πεθερός για τον Μάριο Καπότση – «Πάμε γερά για το χρυσό»

05/08/2021 | 14:55

Περιστέρι: Τρεις τραυματίες από ένοπλη συμπλοκή – Ο ένας φέρει τραύμα από σφαίρα

05/08/2021 | 14:54

Ολυμπιακοί Αγώνες: Τέταρτη η Στεφανίδη, 8η η Κυριακοπούλου

05/08/2021 | 14:36

Μητσοτάκης από Ηλεία: Ανάγκη να γίνουν παρεμβάσεις για την πρόληψη νέων καταστροφών

05/08/2021 | 14:35

Σε κατάσταση συναγερμού η μισή Ελλάδα – Ακραίος κίνδυνος πυρκαγιάς την Παρασκευή (Χάρτης)

05/08/2021 | 14:18

Κορονοϊός: Τοπικά lockdown σε Ζάκυνθο και Χανιά

05/08/2021 | 14:12

Άφιξη Λευτέρη Πετρούνια: «Λυπάμαι πάρα πολύ, νιώθουμε πολύ άσχημα» (vid)

05/08/2021 | 13:53

Αναζωπύρωση στη Βαρυμπόμπη: Μήνυμα του 112 σε Ιπποκράτειο Πολιτεία και Δροσοπηγή – «Εκκενώστε τις περιοχές» (ΒΙΝΤΕΟ)

05/08/2021 | 13:50

Άντζελα Γκερέκου-Τόλης Βοσκόπουλος: Η συγκινητική ανάρτηση για την επέτειο των 25 χρόνων γάμου τους (ΕΙΚΟΝΑ)

05/08/2021 | 13:31

Πέθανε ο δημοσιογράφος Γιώργος Λεβεντογιάννης

05/08/2021 | 13:27

Ο Νίκος Μουτσινάς παρηγορεί την Ζέτα Μακρυπούλια: Το φωτογραφικό άλμπουμ από τις καλοκαιρινές διακοπές τους (ΕΙΚΟΝΕΣ)

05/08/2021 | 13:12

Ολυμπιακοί Αγώνες – Live: Οι προσπάθειες της Στεφανίδη και Κυριακοπούλου για το μετάλλιο

05/08/2021 | 13:05

Ντέμης Νικολαΐδης: «Με παίκτρια του GNTM μετά τον χωρισμό του από την Βανδή» – Τι ισχύει

05/08/2021 | 12:59

Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Παρέμβαση της Εισαγγελίας Πρωτοδικών

05/08/2021 | 12:41

Βορίδης: Άμεση στήριξη 600 ευρώ στους πυρόπληκτους (ΒΙΝΤΕΟ)
Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Να ξέρω ποιον θα φτύσω» – Οργισμένη η Κατερίνα Ζαρίφη με το συνταρακτικό βίντεο που αναρτά (vid)
«Ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ ήταν πικραμένος… δεν ξεπέρασε ποτέ την Αλίκη Βουγιουκλάκη»
Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Ξεσπά η Σταματίνα Τσιμτσιλή – «Μέσα σε λίγες ώρες όλη η χώρα παραδόθηκε στις φλόγες. Γιατί;» (ΕΙΚΟΝΑ)
«Οργή, αγανάκτηση, θλίψη» – Η οργισμένη ανάρτηση της Ιωάννας Λίλη για τη φωτιά στη Βαρυμπόμπη
Η Ευδοκία Ρουμελιώτη για τη φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Προσπαθούσα ώρα πάνω από αυτή την φωτογραφία να γράψω δυο λόγια… » (ΕΙΚΟΝΑ)
Άλκηστις Πρωτοψάλτη για φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Καίγεται το μέλλον» (ΦΩΤΟ)