Αθήνα

15 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

«Καλημέρα Συλβάνα μου, είμαι καλύτερα»: Το τελευταίο μήνυμα της Γεννηματά στη Ράπτη μια μέρα πριν «φύγει»

LIFESTYLE

Αυτό είναι το νέο κορίτσι του Ηρακλή μετά τον χωρισμό από την Αγγελική (ΕΙΚΟΝΕΣ)

Ο Ηρακλής μετά το τέλος του GNTM χώρισε με τη σύντροφό του,  Αγγελική διαγράφοντας από τους λογαριασμούς τις κοινές φωτογραφίες τους.

Δείτε επίσης

ΗΠΑ: Ο ρόλος των αστυνομικών στην εισβολή στο Καπιτώλιο – Πώς κατάφεραν να εισβάλλουν οι οπαδοί του Τραμπ

Όπως είχε αναφέρει το μοντέλο: «Η Αγγελική ήταν ένα μεγάλο μέρος της ζωής μου και την ευχαριστώ για αυτό. Απλά δε ξέρω. Με άλλαξε το παιχνίδι σαν εμπειρία. Ήταν τόσο έντονη η εμπειρία που με άλλαξε. Άλλαξε το πώς νιώθω. Δε ξέρω. Δεν ήμουν ο ίδιος απέναντί της, δεν ήθελα την κοροϊδεύω σε αυτό το κομμάτι.

Ήθελα να είμαι ξεκάθαρος ώστε να είμαστε και οι δυο κομπλέ. Έκλεισε πάρα πολύ ωραία. Παραμένουμε φίλοι και έχουμε επαφές. Η Αγγελική είναι πάρα πολύ δυνατή κοπέλα. Έτρωγε πολύ δυνατό hate. Ό,τι πέρασα εγώ ψυχολογικά μέσα, πέρασε και αυτή έξω. Φέρθηκε πολύ σωστά»!

Ο Ηρακλής με τη Μαρινέλα με την οποία ήταν μαζί στο GNTM:

H αποκάλυψη στην εκπομπή Στη φωλιά των Κου Κου!

Ροή Ειδήσεων

27/10/2021 | 22:19

Μαίρη Κατράντζου: Ποζάρει έγκυος λίγες μέρες μετά τον πολιτικό γάμο (vid)

27/10/2021 | 21:54

Σασμός – Θανάσης Πατριαρχέας: Ο «Άγγελος» κάνει αποκαλύψεις για τον έρωτά του με τη «Στέλλα»

27/10/2021 | 21:45

28η Οκτωβρίου: Με τι καιρό θα γίνουν οι παρελάσεις – Η πρόγνωση του Γιάννη Καλλιάνου

27/10/2021 | 21:42

Φώφη Γεννηματά: Βούρκωσε η Κοσιώνη, ξέσπασε σε δάκρυα ο Παναγιώτης Λάμψιας στο δελτίο ειδήσεων του ΣΚΑΙ (vid)

27/10/2021 | 21:33

28η Οκτωβρίου: Αλλαγές στα δρομολόγια των ΜΜΜ λόγω της παρέλασης – Πώς θα κινηθούν μετρό και τραμ

27/10/2021 | 21:24

Εξάρχεια: Παρέμβαση εισαγγελέα μετά το βίντεο που δείχνει αστυνομικό να σπάει τζαμαρία καταστήματος – «Ναι είμαι τρελός» φωνάζει (vid)

27/10/2021 | 21:12

Λάμπρος Φισφής: Το δημόσιο «ευχαριστώ» στη Βίκυ Καγιά – «Όποτε θες να σου δανείσω κάτι δικό μου από ΖARA, μου λες» (ΕΙΚΟΝΑ)

27/10/2021 | 21:08

Άλεκ Μπάλντουιν: Νέες καταγγελίες από ηθοποιό για την ασφάλεια στα γυρίσματα – «Ήταν ο μόνος που δεν έλεγξε το όπλο του»

27/10/2021 | 21:04

Πέραμα: Ολοκληρώθηκαν οι απολογίες των αστυνομικών – Αρνήθηκαν όλες τις κατηγορίες

27/10/2021 | 20:41

ΣΥΡΙΖΑ: Βάλτε φρένο στην ακρίβεια – Eτοιμάζει νομοθετική παρέμβαση για αύξηση του κατώτατου μισθού

27/10/2021 | 20:41

Κορονοϊός: Νέος επιδημιολογικός χάρτης – Μπήκαν στο «κόκκινο» ακόμη πέντε περιοχές

27/10/2021 | 20:34

Τραγική ειρωνία: Η Φώφη Γεννηματά 72 ώρες πριν το θάνατο της γιόρταζε στο νοσοκομείο τα 17α γενέθλια του γιου της

27/10/2021 | 20:24

Οι ναυτεργάτες αποφάσισαν απεργία στις 10-12 Νοεμβρίου – Δεν αποκλείεται κλιμάκωση

27/10/2021 | 20:11

Μέμος Μπεγνής: «Δεν μπορώ να δεχτώ ότι το θέατρο είναι μόνο για εμβολιασμένους, χωρίζεις τους Έλληνες σε δύο στρατόπεδα» (vid)

27/10/2021 | 19:53

Κορονοϊός: Πέθανε 63χρονος αρνητής, πατέρας 3 παιδιών – Πριν 10 ημέρες είχε χάσει και τη μητέρα του
O Stan για Γεννηματά: «Πρώτα έφυγε ο παππούς , μετά η γιαγιά , μετά η ξαδέλφη μου. Καταραμένη αρρώστια»
Γωγώ Μαστροκώστα: «Εγώ ήμουν τυχερή – Η Φώφη Γεννηματά πάνω από όλα είναι μία μάνα που αφήνει πίσω τρία παιδιά» (vid)
«Τρελάθηκαν» στον ΣΚΑΪ: Παρουσιάστρια τους άφησε στα “κρύα του λουτρού” (ΒΙΝΤΕΟ)
Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Το παλεύω με την υγεία μου, είμαι καλύτερα» (vid)
Γιάννης Αϊβάζης: Στο νοσοκομείο με κορονοϊό ο ηθοποιός – Είναι πλήρως εμβολιασμένος
Γέννησε η Ζωή Δημητράκου: Η πρώτη φωτογραφία με το νεογέννητο γιο της και το σύζυγό της