Αθήνα

21 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Δέσποινα Βανδή – Βασίλης Μπισμπίκης: Είναι ζευγάρι; (ΦΩΤΟ)

LIFESTYLE

Άγρια κόντρα Κονδυλάτου – Καλίδη! «Α, με χτύπησε στο κεφάλι!» – «Τι α ρε; Όλο α και α, σήκω πάνω ρε!» (vid)

Μια πολύ σκληρή κόντρα είχαν στο αγώνισμα για το έπαθλο ασυλίας οι πρώην συμπαίκτες και νυν αντίπαλοι Περικλής Κονδυλάτος και Πάνος Καλίδης στο επεισόδιο της Τρίτης στον ΣΚΑΪ.

Πιο συγκεκριμένα, ενώ το παιχνίδι βρισκόταν σε εξέλιξη, ο Περικλής Κονδυλάτος διαμαρτυρήθηκε έντονα για αντικανονικό χτύπημα. Ένα χτύπημα, όπως όπως ο ίδιος τόνισε, που δέχθηκε στο κεφάλι του!

«Ε! Με χτύπησε στο κεφάλι! Με χτύπησε στο κεφάλι! Τι κάνεις ρε; Με χτύπησες στο κεφάλι, πονάω! Τι κάνεις; Τι είναι αυτά ρε;» διαμαρτυρήθηκε έντονα ο Περικλής Κονδυλάτος. «Βλέποντας το Var ο Πάνος έχει χτυπήσει αντικανονικά τον Περικλή» τόνισε, με τη σειρά του, ο παρουσιαστής Γιώργος Λιανός.

«Τι α ρε; Όλο α και α ρε; Σήκω πάνω ρε!» φώναξε ο Πάνος Καλίδης στον αντίπαλο του.

Σημειώνεται, πως νικητής σε αυτή τη μονομαχία του Survivor αναδείχθηκε ο Περικλής Κονδυλάτος, ο οποίος λίγο αργότερα μίλησε για αυτή τη… μάχη που είχε με τον Πάνο Καλίδη στην κάμερα.

Πηγή: Zappit.gr

Ροή Ειδήσεων

28/09/2021 | 23:46

Η Ρούλα Κορομηλά έκανε την 3η δόση του εμβολίου! «Η ‘’καυτή Αρμένικη βίζιτα’’ του πυρετού καλά κρατεί…»

28/09/2021 | 23:35

ΠΟΥ: Συμβουλές για σχολεία και οικογένειες

28/09/2021 | 23:31

Αντίστροφη μέτρηση για «μίνι lockdown» στην Θεσσαλονίκη – Προβληματισμός και για τη Λάρισα

28/09/2021 | 23:14

Πιερία: Συναγερμός για τη διαρροή επικίνδυνου χημικού υλικού στην Ε.Ο. Θεσσαλονίκης-Αθήνας

28/09/2021 | 23:08

Μυρτώ της Πάρου: «Αν είχαμε τους πόνους που νιώθει, δεν θα αντέχαμε»-Συγκλονίζει η μητέρα της (vid)

28/09/2021 | 22:51

Κλέλια Ανδριολάτου: Η «Μούσα» του Παπακαλιάτη «ανάβει φωτιές» με το μαγιό της, αποχαιρετώντας το καλοκαίρι

28/09/2021 | 22:51

Άγριες Μέλισσες – Επόμενα επεισόδια: Ο Κωνσταντής στο νοσοκομείο σε σοβαρή κατάσταση

28/09/2021 | 22:40

Απάντηση-«καρφί» Ντόρας σε Σαμαρά! «Όποτε η παράταξή μας διευρύνθηκε, έγινε κυβέρνηση»

28/09/2021 | 22:38

GNTM: «Αντιδράσεις» για την φωτογράφιση Κωνσταντίνου & Ντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 22:23

Ο Άκης Τσελέντης δάκρυσε στον «αέρα» για τον σεισμό στην Κρήτη και ο Ευαγγελάτος του έλεγε «μπράβο»! (vid)

28/09/2021 | 22:18

Βόλος: Θλιβερό θέαμα με … κοινό – Κλωτσιές και μπουνιές μεταξύ ανήλικων κοριτσιών (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ και τουλάχιστον 3,3 εκατ. ευρώ στην επόμενη κλήρωση-Οι αριθμοί που κληρώθηκαν την Τρίτη 28/09

28/09/2021 | 21:56

Τζούλια Νόβα: Τι είπε για την αναφορά Κουτσούμπα στο πρόσωπό της για τη μπλούζα της με το σφυροδρέπανο (vid)

28/09/2021 | 21:48

Σασμός: Δεν υπολογίζουν κανέναν! – Το πρώτο καυτό φιλί ανάμεσα σε Μαθιό – Βασιλική

28/09/2021 | 21:47

Οδυσσέας Παπασπηλιόπουλος: Τρομερά καλογυρισμένη δουλειά οι «Άγριες Μέλισσες» (vid)
Δέσποινα Βανδή – Βασίλης Μπισμπίκης: Είναι ζευγάρι; (ΦΩΤΟ)
Γάμος Άκη Πετρετζίκη: Χόρευε αγκαλιά με την Κωνσταντίνα Παπαμιχαήλ το «I love you baby»
«Κακός χαμός» στο Πρωινό για Βανδή και Μπισμπίκη: «Γιατί δεν φιλτράρεις αυτά που λες;»
Τηλεθέαση: Oι Άγριες Μέλισσες έφεραν τα πάνω κάτω στην prime time – Ποιο πρόγραμμα κατέκτησε την πρωτιά
The2night Show: Ξετρέλανε τους τηλεθεατές ο μικρός «Σέργιος» ως συμπαρουσιαστής του Αρναούτογλου
Σασμός: Τι θα συμβεί όταν Καλλιόπη και Μαρίνα θα συναντηθούν στο νεκροταφείο