Αθήνα

27 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Σασμός – Μάνος Τσαγκαράκης: Ο Δημητράκης από το Νησί μεγάλωσε και παίζει στη σειρά του Alpha! (ΕΙΚΟΝΕΣ)

LIFESTYLE

«Άγριες Μέλισσες»: Τι αποκαλύπτει η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη για τον επόμενο μήνα της σειράς

Η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη, η ηθοποιός που υποδύεται την «Θεοδοσία» στη σειρά Άγριες Μέλισσες, σε συνέντευξή της στο “MYtv” και τη Σοφία Τσίρκα,

Θα δούμε τη Θεοδοσία να μεταμορφώνεται σε “άγρια μέλισσα”;

Είναι ήρεμη, αλλά κάνει κάποια ξεσπάσματα. Έχει αξιοπρέπεια και δεν μπορεί να τα ανεχτεί όλα. Απλά νομίζω πώς όταν είσαι πολύ ερωτευμένος και δοσμένος σε έναν άνθρωπο, επιλέγεις να μη βλέπεις κάποια πράγματα, που για τους άλλους είναι προφανή. Και η Θεοδοσία λειτουργεί έτσι. Ωστόσο, νομίζω πως όλοι οι ρόλοι έχουν μια τέτοια μεταμόρφωση και η Θεοδοσία είναι ένας τέτοιος ρόλος.

Θα καταλάβει πως ο Λάμπρος έχει το μυαλό του στην Ελένη;

Νομίζω θα το καταλάβει, αλλά δεν ξέρω πώς θα αντιδράσει.

Πώς θα ήθελες εσύ ως Χριστίνα να εξελιχθεί ο ρόλος σου;

Αφήνομαι στο σενάριο και στη Μελίνα Τσαμπάνη, και μου αρέσει αυτό.

Ποια ήταν για σένα η πιο δύσκολη σκηνή και γιατί;

Μια σκηνή που θα παρακολουθήσετε σε περίπου ένα μήνα, όταν θα συμβεί κάτι ακραίο στη Θεοδοσία. Αυτή ήταν και η πιο δύσκολη, συναισθηματικά, σκηνή για εμένα.

Ροή Ειδήσεων

22/09/2021 | 14:28

Δανάη Μπάρκα: Παρ’ ολίγον φωτιά στο καμαρίνι της – Με τα εσώρουχα έτρεχε πανικόβλητη στους διαδρόμους του Mega «Εγώ, εγώ» (vid)

22/09/2021 | 14:21

«Δύο χρόνια πάμε σε παιδοψυχολόγο» – Συγκλονίζει η μητέρα του ξεχασμένου παιδιού στο σχολικό το 2019

22/09/2021 | 14:16

Έξαλλος ο Νίκος Χατζηνικολάου: «Παραδεχθείτε το λάθος σας και ζητήστε συγνώμη …»

22/09/2021 | 14:15

Σταματίνα Μυτιληναίου: Μπορεί να την έκοψαν από το GNTM αλλά την πήραν… στις Άγριες Μέλισσες (vid)

22/09/2021 | 14:01

Μητσοτάκης: Την Παρασκευή θα συναντηθεί με τον αρχιεπίσκοπο Αμερικής Ελπιδοφόρο

22/09/2021 | 13:54

Θεσσαλονίκη: Έκλεισε το πρώτο τμήμα σχολείου λόγω κρουσμάτων κορονοϊού

22/09/2021 | 13:49

Μυτιλήνη: Πίτμπουλ δάγκωσε 6χρονο στην κοιλιά – Ο ιδιοκτήτης του εξαφανίστηκε μετά την επίθεση

22/09/2021 | 13:32

«Τολμηρή» η Χριστίνα Κολέτσα: Πόζαρε τόπλες στη μέση του δρόμου (ΦΩΤΟ)

22/09/2021 | 13:26

Ηλίας Βρεττός: «Ο πνευματικός μου είπε ότι το τροχαίο ήταν αποτέλεσμα γλωσσοφαγιάς και ματιού»

22/09/2021 | 13:19

Λοβέρδος: Αν δεν εκλεγώ θα αποχωρήσω από την παράταξη – Θα επιστρέψει η ονομασία αλλά και το σήμα του ΠΑΣΟΚ – Θα ηγηθώ με τρεις αντιπροέδρους

22/09/2021 | 13:14

Φίλης: Είναι παράλογο και άκρως επικίνδυνο σε ένα τμήμα 25 παιδιών να πρέπει να νοσήσουν τα 13 για να κλείσει

22/09/2021 | 13:13

Αποστάσεις Μαρίας Γεωργιάδου για Τζώρτζογλου: Τον Στράτο δεν τον είδα καθόλου στη Φάρμα (vid)

22/09/2021 | 12:56

Παρέμβαση Θεοδωρικάκου: Δεν θα προσάγονται οι εκπαιδευτικοί μετά από μηνύσεις αρνητών

22/09/2021 | 12:50

Η Ιωάννα Μαλέσκου «καρφώνει» Καινούργιου για το μέλλον της εκπομπής της – «Να μη γινόμαστε νούμερα για τα νούμερα, μικροπρέπεια» (vid)

22/09/2021 | 12:43