Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Άκης Σακκελαρίου: Ήμουν 10 ημέρες σε κώμα στην εντατική από μικρόβιο

«Σε αυτές τις περιπτώσεις καλό είναι να βάζουμε σε μια ιεράρχηση και τα θέλω μας τα προσωπικά».

Ο Άκης Σακελλαρίου βρέθηκε καλεσμένος στο Πρωινό και εξομολογήθηκε στον Γιώργο Λιάγκα και στη Φαίη Σκορδά τις δύσκολες στιγμές που πέρασε πριν τρία χρόνια στο νοσοκομείο αλλά και τις σκέψεις που έκανε μετά την ανάρρωση του.

«Ήμουν 10 μέρες σε κώμα στην εντατική. Είναι τύπου COVID κι αυτό, ήταν το προεόρτιο. Το πρώτο διάστημα έλεγα να ιεραρχήσω τις αξίες μου, να είμαι πιο χαλαρός. Μετά από κάποιο διάστημα μπαίνει ξανά στην τρέλα της καθημερινότητας

Σε αυτές τις περιπτώσεις καλό είναι να βάζουμε σε μια ιεράρχηση και τα θέλω μας τα προσωπικά. Αισθανόμουν ότι ήθελα μια ηρεμία, μια ησυχία, να απολαμβάνω τη θάλασσα, τη βροχή…Όταν φας μια σφαλιάρα γερή, λες «Όπα! Τι ακούω; Τι βλέπω; Ας μείνω σε αυτό»…» ανέφερε ο Άκης Σακελλαρίου.

Ροή Ειδήσεων

23/10/2021 | 23:58

J2US – Φασουλής σε Σταμάτη: «Γιατί λες τόσες εξυπνάδες; Σκάσε λίγο!» (ΒΙΝΤΕΟ)

23/10/2021 | 23:48

Νέα Ερυθραία: Αυτός είναι ο 43χρονος που έσπειρε τον θάνατο-Ολόκληρο οπλοστάσιο στο σπίτι του (vid)

23/10/2021 | 23:29

J2US: Το φόρεμα της Τούνη και τα σχόλια περί… εγκυμοσύνης! «Το Αλεξανδράκι», φώναζε η Καινούργιου (vid)

23/10/2021 | 23:18

Ακυρώνονται οι παρελάσεις σε περιοχές της Βορείου Ελλάδας μετά τα πολλά κρούσματα-«Καμπανάκι» για Θεσσαλονίκη

23/10/2021 | 22:58

Καμίνης υπέρ Παπανδρέου: Αποφασιστικός καταλύτης για ολόκληρο το κομματικό σύστημα

23/10/2021 | 22:45

Ξέσπασε ο αληθινός γιός της «Καλλιόπης» με αφορμή τον «Σασμό»! «Είμαστε καζάνι που βράζει από τότε που άρχισε η σειρά» (vid)

23/10/2021 | 22:13

Πέραμα: Κατεπειγόντως πειθαρχικό έλεγχο και αξιολόγηση των αστυνομικών ζήτησε ο Θεοδωρικάκος

23/10/2021 | 22:00

Γάμος Φίλιππου Γλύξμπουργκ: Με νυφικό βγαλμένο από παραμύθι η Νίνα Φλορ! (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/10/2021 | 21:25

J2US – Κοκλώνης σε Στικούδη: Ακούει ο μπέμπης το γούτσου-γούτσου που σου έδωσα; (vid)

23/10/2021 | 21:15

Ασημακόπουλος: «Έκανα botox στις μασχάλες πριν πάω στο Survivor, δεν ιδρώνεις, δεν μυρίζουν»

23/10/2021 | 21:05

Πέραμα: Βίντεο από τη «βροχή» πυροβολισμών – Ελέγχεται αν υπήρχε εντολή να σταματήσει η καταδίωξη (vid)

23/10/2021 | 20:34

Ασπρόπυργος: Εκτονώθηκε η ένταση με Ρομά στα διυλιστήρια-Έσπευσαν άμεσα δυνάμεις της Αστυνομίας