Αθήνα

21 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αλίκη Κατσαβού: «Ο Κώστας Βουτσάς δεν μου άφησε ούτε χρήματα, ούτε διαθήκη, ούτε καταθέσεις»

LIFESTYLE

Αντελίνα Βαρθακούρη: Είχα πρόβλημα με έναν άνθρωπο στον ALPHA – Όσα είπε για τον Γιάννη Πάριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την οικογένειά της, όπως τον πεθερό της, Γιάννη Πάριο, αλλά και για τη συνεργασία της με τον ALPHA και τον ΣΚΑΪ μίλησε η Αντελίνα Βαρθακούρη σε συνέντευξή της στον Γρηγόρη Αρναούτογλου.

Αναφορικά με τη συνεργασία της με τον ALPHA, είπε ότι «είχε πρόβλημα με έναν άνθρωπο» όπως χαρακτηριστικά είπε. Συγκεκριμένα, η παρουσιάστρια του «ΣΟΥ-ΚΟΥ Family» στον ΣΚΑΪ δήλωσε ότι «με τον ALPHA ήταν ένα σύντομο διαζύγιο, μετά ήρθε ο ΣΚΑΪ στη ζωή μου και με πίστεψε ο κύριος Κόμπος και, ύστερα από πολύ καιρό, νιώθω καλά με την τηλεοπτική μου οικογένεια».

Επίσης, η ίδια είπε πως «πιστεύει στην τηλεοπτική της συνύπαρξη με τον Χάρη Βαρθακούρη, αρκεί να δει κάποια πράγματα που δεν βλέπει».

Πάντως, όσον αφορά στη συμμετοχή της στο παιχνίδι «Globetrotters» του STAR, η Αντελίνα Βαρθακούρη σημείωσε πως «απενοχοποίησε τον συζυγικό καβγά».

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε ότι γνώρισε τον Γιάννη Πάριο σε μια απονομή δίσκου. Χαρακτηριστικά, είπε πως ήθελε να κάνει οικογένεια από μικρή γι’ αυτό και παντρεύτηκε στα 24 της και σημείωσε ότι «είμαστε πατροπαράδοτη οικογένεια και είναι όμορφο να έχεις το ίδιο επίθετο με τα παιδιά σου», διευκρινίζοντας για ποιον λόγο επέλεξε να κρατήσει το επώνυμο του συζύγου της και όχι το δικό της (σ.σ. Τελώνη).

«Τον πεθερό μου τον γνώρισα σε μια απονομή δίσκου. Ήταν αυτό το μαγικό που εγώ εκείνη την ώρα δεν έβλεπα τον Πάριο. Έχει μια ταπεινότητα, μια συστολή. Ο πεθερός μου μού έδωσε πολλά πράγματα και σε προσωπικό και σε επαγγελματικό επίπεδο».

Ροή Ειδήσεων

25/09/2021 | 23:49

J2US: Ο γιος του Ανδρέα Μπάρκουλη εντυπωσίασε τους κριτές – Τι είπε ο ίδιος για τον πατέρα του! (vid)

25/09/2021 | 23:38

Επεισόδια στο Thessaloniki Pride! Άγνωστοι πέταξαν πέτρες στους συμμετέχοντες – Προσαγωγές από την ΕΛ.ΑΣ. (vids)

25/09/2021 | 23:27

Κατερίνα Λιόλιου – Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: Δίδυμο-«φωτιά» στο J2US! (ΒΙΝΤΕΟ)

25/09/2021 | 23:13

Βασίλης Λεβέντης: Ραγδαία η επιδείνωση της υγείας του – Δεν είχε εμβολιαστεί κατά του κορονοϊού

25/09/2021 | 22:50

J2US – Ιωάννα Τούνη: Φαίνονταν τα… πάντα μέσα από το see through φόρεμά της – Τα “έπαιξαν” οι κριτές με την ερμηνεία της (vid)

25/09/2021 | 22:37

Δημοσκόπηση Marc: Πρώτο κόμμα ο ΣΥΡΙΖΑ στους ανεμβολίαστους – Δεύτερη η Ελληνική Λύση και τρίτο κόμμα η ΝΔ

25/09/2021 | 22:17

James Καφετζής: «Έσπασε» το συμβόλαιο και πήγε στο J2US – Τραγούδησαν… Τριαντάφυλλο με την Ειρήνη Παπαδοπούλου (vid)

25/09/2021 | 22:05

Δημοσκόπηση Marc: 11,4 μονάδες μπροστά η ΝΔ έναντι του ΣΥΡΙΖΑ – Στο 6% το ΚΙΝΑΛ

25/09/2021 | 21:46

Ο Κώστας Σλούκας έγινε πατέρας – Η σύζυγός του γέννησε κοριτσάκι!

25/09/2021 | 21:36

H Κατερίνα Στικούδη με φουσκωμένη κοιλίτσα στο J2US: «Αν σπάσουν τα νερά, θα με τρέχεις Νίκο!» (vid)

25/09/2021 | 21:27

J2US – Κοκλώνης σε Βανδή: «Το καλοκαίρι χωρίσαμε και οι δυο αλλά είμαστε μια χαρά»-Η αμήχανη αντίδραση της Βανδή! (vid)

25/09/2021 | 21:14

Λευτέρης Πετρούνιας – Βασιλική Μιλλούση: Παντρεύτηκαν και με θρησκευτικό γάμο μετά τη βάφτιση των παιδιών τους (vid)

25/09/2021 | 20:49

Σε κρίσιμη κατάσταση ο Βασίλης Λεβέντης – Νοσηλεύεται διασωληνωμένος με κορονοϊό

25/09/2021 | 20:46

Στρατηγική συνεργασία Ομίλων ΤΙΤΑΝ – ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ για επενδύσεις στη διαχείριση απορριμμάτων

25/09/2021 | 20:36

Γυναικοκτονία στη Ρόδο: Αυτό είναι το σημείωμα που άφησε αφού δολοφόνησε τη Δώρα και πριν αυτοκτονήσει ο 40χρονος (vid)
Αλίκη Κατσαβού: «Ο Κώστας Βουτσάς δεν μου άφησε ούτε χρήματα, ούτε διαθήκη, ούτε καταθέσεις»
Στέλιος Ρόκκος: «Είχε δίκιο ο γιος μου για την Τούνη – Αυτή δε βρήκε να φάει…»
Νίκος Κοκλώνης: «Χώρισα και δεν πέρασα το καλοκαίρι όπως ήθελα-Τα ήπια ένα βράδυ και έγινα ρεζίλι» (ΒΙΝΤΕΟ)
Μέμος Μπεγνής: «Το να είναι κάποιος γκέι δεν το επιλέγει, το έχει αποφασίσει η φύση για αυτόν»
Πολύ άσχημη εξέλιξη για την Ηλιάνα Παπαγεωργίου
Βάσια Τριφύλλη: Η κοπέλα που υιοθέτησα έγινε η «καρδιοκόρη μου»