Αθήνα

15 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Η μέρα της Αλλαγής! Το ΠΑΣΟΚ «σαρώνει» με 48% και ο Ανδρέας Παπανδρέου ετοιμάζεται να αλλάξει τη χώρα

LIFESTYLE

Ασημίνα Ουστάλλι – MasterChef: Αυτή είναι η γοητευτική αδερφή της – Τι αποκαλύπτει για τη σχέση της Ασημίνας με επιχειρηματία

Η Ασημίνα Ουστάλλι είναι ίσως η… μασκότ του φετινού MasterChef κυρίως για την εμφάνισή της και  τον χαρακτήρα της, ενώ έχει και μια αδερφή, την Κατερίνα, εξίσου εντυπωσιακή!

Η Κατερίνα Ουστάλλι, λοιπόν, έχει μετακομίσει μόνιμα στην Ελβετία με σκοπό να βελτιώσει τα γερμανικά της, καθώς του χρόνου αναμένεται να ξεκινήσει εκεί τις σπουδές της στην επικοινωνία και το μάρκετινγκ.

Η Κατερίνα Ουστάλλι μίλησε το πρωί της Πέμπτης στο Happy Day ζωντανά από τη Ζυρίχη και αποκάλυψε άγνωστες πτυχές της ζωής της αδερφής της, ενώ σχολίασε τα όσα συμβαίνουν στο MasterChef.

Κατά τα άλλα, έδωσε την απάντησή της σε πρόσφατο δημοσίευμα που αποκάλυπτε ποιος είναι ο άντρας που στο παρελθόν ήταν ζευγάρι με την Ασημίνα.

Συγκεκριμένα η Κατερίνα Ουστάλλι, δήλωσε πως η Ασημίνα και ο επιχειρηματίας όντως είχαν σχέση πριν από δύο χρόνια, ωστόσο έχουν χωρίσει και ο καθένας ακολουθεί πλέον τη δική του ζωή.

https://www.instagram.com/p/BvWnkiBA98L/

«Ο κύριος λόγος που βγήκα σήμερα στην εκπομπή είναι για αυτό. Ο κόσμος ασχολείται υπερβολικά πολύ και προσεγγίζουν τους γονείς μου. Καλύτερα να βγάλω εγώ το φίδι από την τρύπα. Με το παιδί έχουν χωρίσει πάνω από δύο χρόνια. Ξέρω ποιος έχει γράψει το άρθρο. Το τι κάνει ο άνθρωπος πριν από δυο χρόνια στη ζωή του, νομίζω πως είναι αδιάφορο για τον κόσμο. Στενοχωρήθηκα για τον σύντροφό της τον τότε. Δεν ξέρω τι κάνει το παιδί στη ζωή του. Μπορεί να έχει παντρευτεί».

Ροή Ειδήσεων

18/10/2021 | 23:57

Tριμερής Σύνοδος Ελλάδας-Αιγύπτου-Κύπρου: «Στρατηγικής σημασίας τα περιφερειακά σχήματα συνεργασίας», λένε κυβερνητικές πηγές

18/10/2021 | 23:48

Η Βίκυ Κουλιανού πήγε στο GNTM και έβαλε τα κλάματα! «Με συγκινήσατε, μπράβο σας για όλα»

18/10/2021 | 23:23

Ρόδος: Ανατροπή στην υπόθεση βιασμού δείχνουν οι νέες εξετάσεις για την 8χρονη (vid)

18/10/2021 | 23:10

Παραλήρημα Δήμητρας Λιάνη για Γ. Παπανδρέου! «Διχάζει και αποσυνθέτει-Θέλει να εκχωρήσει την ΑΟΖ στην Τουρκία»

18/10/2021 | 22:59

Μάρα Δαρμουσλή: Μπαίνει στον 7ο μήνα και ποζάρει με φουσκωμένη κοιλίτσα και μαύρο μίνι φόρεμα (ΕΙΚΟΝΑ)

18/10/2021 | 22:49

Πλεύρης: Η κοινωνία δεν θα ξανακλείσει και οι ΜΕΘ δεν θα νοσηλεύουν μόνο ασθενείς covid

18/10/2021 | 22:40

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Για Τετάρτη η ανακοίνωση Παπανδρέου – Μαζεύονται υπογραφές και βολιδοσκοπούνται μέλη

18/10/2021 | 22:39

Πολάκης σε Ντόρα: Σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά – Στέκομαι δίπλα σου ως γιατρός και συντοπίτης!

18/10/2021 | 22:19

Αρναούτογλου: Κακοκαιρία και πάλι από το Σαββατοκύριακο – Που θα χτυπήσουν οι καταιγίδες (vid)

18/10/2021 | 22:16

Μιχάλης Οικονόμου: Παντρεύτηκε με τον σύντροφό του, Γιώργο Μακρή (EIKONEΣ)

18/10/2021 | 22:07

Σασμός: Η σκηνή με το νυφικό, ο διάλογος της Ευγενίας Σαμαρά με Ναταλία Γερμανού και η αποθέωση στο twitter

18/10/2021 | 21:56

Σασμός: Η αποκάλυψη από το παρελθόν που σόκαρε τους τηλεθεατές – Χαμός στο twitter

18/10/2021 | 21:55

Το ΠΑΣΟΚ και πάλι στη «μόδα»! Πως το ΚΙΝΑΛ κατάφερε μέσω Παπανδρέου να μονοπωλεί την επικαιρότητα

18/10/2021 | 21:39

Γλυκά Νερά: Η αντίδραση του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου στη βάφτιση της κόρης του! «Είναι ευχαριστημένος αλλά…»

18/10/2021 | 21:36

Μαρίνα Λαμπροπούλου: Τη θυμάστε στο «3,2,1 ANT1»; Η μεγάλη επιστροφή στην τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)
Κατερίνα Στικούδη: Οι πρώτες ώρες με το μωρό της στο μαιευτήριο – Όσα είπε ο γιατρός της (vid)
Κόλαφος ο Γιώργος Μακρής: «Όταν είσαι βιαστής ή παιδεραστής, πρέπει να εκτελείσαι»
Τέρης Χρυσός: «Δεν παντρεύτηκα ποτέ γιατί ήμουν μαμάκιας»
Γιώργος Λιάγκας σε Γρηγόρη Πετράκο: «Εκλαμβάνεις τον εαυτό σου ως έναν αυτόκλητο σωτήρα;» – Η αντίδραση του τραγουδιστή (vid)
«Βαρδιάνος στα Σπόρκα»: Η συγγνώμη Μανουσάκη για το 3ο επεισόδιο της σειράς – «Ζητώ την κατανόησή σας»
DWTS: Συγκλόνισε η Ρεγγίνα Μακέδου για τη μάχη της με τον καρκίνο – «Πολλές φορές έφτασα στο σημείο να πω ότι κουράστηκα…»