Αθήνα

3 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Συγκλονίζει ο Ανδ. Τσούνης: Μου λείπει πάρα πολύ η Φώφη – Δεν μπορώ να το διαχειριστώ

LIFESTYLE

Big Brother: Η Ελένη Σπανού η πρώτη που αποχώρησε! «Θα το λέω στα παιδιά και τα εγγόνια μου»

Την πρώτη αποχώρηση από το ριάλιτι του Big Brother είχαμε στο πρώτο live της εκπομπής, την Παρασκευή το βράδυ και σύμφωνα με τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας του κοινού, η Ελένη Σπανού αποτελεί παρελθόν από το τηλε-ριάλιτι.

Υποψήφιοι προς αποχώρηση ήταν ο Παναγιώτης Πέτσας, ο Μελέτης Γαβαλάς και η Ελένη Σπανού.

Big Brother: Η Ελένη Σπανού η πρώτη που αποχώρησε! «Θα το λέω στα παιδιά και τα εγγόνια μου»
Τελικά εκείνη που δεν τα κατάφερε ήταν η Ελένη Σπανού.
Μετά την ανακοίνωση του αποτελέσματος, η ίδια δήλωσε: «Έζησα όλα τα συναισθήματα. Χαρά, ενθουσιασμό και νεύρα… Από την οικογένειά μου έχω πάρει πολλή αγάπη απλά κάποιες φορές έχω δώσει, δεν έχω πάρει κι αυτό με πλήγωνε. Το Big Brother ήταν εντελώς πρωτόγνωρο και θα το λέω στα παιδιά μου και στα εγγόνια μου. Είναι η καινούρια εμπειρία, που δεν την έχω βιώσει».

Ροή Ειδήσεων

23/01/2022 | 07:41

Τα ζώδια σήμερα, Κυριακή 23 Ιανουαρίου

22/01/2022 | 23:21

Σαρώνει η Κακοκαιρία «Ελπίς»: Ασύλληπτες εικόνες – Χιόνια στις Κυκλάδες

22/01/2022 | 23:09

Μeteo: Σε πολύ χαμηλά επίπεδα η θερμοκρασία την Κυριακή – Στην Αττική θα κυμανθεί από -3 έως 5 βαθμούς

22/01/2022 | 22:58

Άρης Σοϊλέδης: Το Survivor και η πρόταση γάμου του ποδοσφαιριστή στην σύντροφό του Μαρία Αντωνά (EIKONΕΣ)

22/01/2022 | 22:41

Κοψιάλης: Οι πρώτες δηλώσεις του μετά τον σάλο του #cancel_kopsialis – Έχασε 100.000 followers (vid)

22/01/2022 | 22:27

Survivor: «Λύγισε» η Βρισηίδα Ανδριώτου για την υγεία του Γιωρίκα Πηλίδη – «Eίναι ο καλύτερος μου φίλος εδώ μέσα» (vid)

22/01/2022 | 22:03

Μητσοτάκης: Kοντά στους αστέγους στο λιμάνι του Πειραιά το βράδυ του Σαββάτου (Εικόνες)

22/01/2022 | 21:46

Βιασμός 24χρονης στη Θεσσαλονίκη: Λύνει τη σιωπή της καλεσμένη στο πάρτι για ό,τι έγινε στη σουίτα» (vid)

22/01/2022 | 21:30

Ελλάδα έχεις ταλέντο: Ο Άγγελος Πεντάρης διαγνώστηκε με εγκεφαλική παράλυση και τετραπληγία αλλά σάρωσε στη σκηνή

22/01/2022 | 21:22

Μαρία Ηλιάκη: Εγώ που πρόσεχα πολύ και την πάτησα (vid)

22/01/2022 | 21:02

Ελλάδα έχεις ταλέντο: Ήρθαν από τη Φάρμα και πέρασαν με golden buzzer από τον Ζαχαράτο

22/01/2022 | 20:37

Κακοκαιρία «Ελπίς»-Μαρουσάκης: «Ό,τι πέφτει στην Αττική θα στρώνεται» (vid)

22/01/2022 | 20:31

Έφη Αχτσιόγλου: Τηλεφωνική επικοινωνία με τη Γεωργία Μπίκα

22/01/2022 | 20:19

Κάτω Πατήσια: Έρχεται στο φως και νέα καταγγελία για τον ιερέα μετά την ανήλικη – Το κλειδί της υπόθεσης

22/01/2022 | 19:48

Η Ντορέττα Παπαδημητρίου συγκινεί για τον μπαμπά της: «Μια μέρα απλά δεν ξαναξύπνησε» (vid)
Μυρτώ Αλικάκη: Έχω κάνει σεξ στη μέση του δρόμου, αλλά το καλύτερο σεξ γίνεται σε κρεβάτι
Άγριες Μέλισσες: Ο Κωνσταντής δίνει μάχη για τη ζωή του στο Νοσοκομείο – Εκτός ορίων η κόντρα Δούκα-Ακύλα
Survivor: Aυτό είναι το αστρονομικό ποσό που θα λάβει η Κάτια Ταραμπάνκο
Δημήτρης Μαρούσης: «Η Μέμα Σταθοπούλου θα μπορούσε να είχε σωθεί αν πήγαινε στους γιατρούς»
Η Πάολα ξανά ερωτευμένη– Ποιος είναι ο επιχειρηματίας που της έχει κλέψει την καρδιά
Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Ο Γιώργος Λιάγκας είναι εγωιστάκος, εδώ μαλώνει με την Φαίη… » (vid)