Αθήνα

34 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του

LIFESTYLE

Big Brother: Η Γιώτα «άδειασε» τους συμπαίκτες της… με το καλημέρα – «Τα παιδιά έδειξαν τις προθέσεις τους…»

Την πρώτη της συνέντευξη μετά την οικειοθελής αποχώρησή της από το ριάλιτι, παραχώρησε η 38χρονη.

Στο επεισόδιο της Τρίτης (7/9) η Γιώτα Μυλωνά αποχώρησε οικειοθελώς από το σπίτι του Big Brother, επικαλούμενη προσωπικούς λόγους.

Η 38χρονη έδωσε την πρώτη της συνέντευξη στο «Love It» και «άδειασε» μερικούς από τους συμπαίκτες της, με μόνο δυο τρεις να είναι αυτοί που ουσιαστικά είπε πως συμπαθεί.

«Το Big Brother είναι κάτι που το είχα δει πολύ παλιά, πέρσι είδα πολύ λίγο, δεν το μελέτησα όπως κάποιοι άλλοι, μου δόθηκε η ευκαιρία, την άρπαξα, αν δεν το έκανα θα μου έμενε απωθημένο», δήλωσε αρχικά στην εκπομπή Love It.

«Τα παιδιά έδειξαν τις προθέσεις τους και με έρωτα και με καυγάδες. Ο Κώστας είναι ο πρώτος άνθρωπος που ήρθα πολύ κοντά στο παιχνίδι, ήμουν η πρώτη που έκανε κουμπάρα, αλλά το τελευταίο διάστημα κατέληξε να είναι άλλη η κουμπάρα του. Δεν απομακρυνθήκαμε τελείως, απλά το είχα πει και στον Κώστα ότι επειδή και αυτός είναι πολύ έντονος, όταν θα είχε ένα πραγματικό πρόβλημα θα ήμουν εκεί γι’ αυτόν. Για τα άλλα που δεν είναι σημαντικά για εμένα, υπήρχαν άλλοι άνθρωποι που ήθελαν τηλεοπτικό χρόνο».

Ροή Ειδήσεων

19/09/2021 | 16:14

Πάτρα: Σε κρίσιμη κατάσταση στη ΜΕΘ το 6χρονο παιδί που τραυματίστηκε – «Ήταν η κακιά στιγμή» λένε μάρτυρες (vid)

19/09/2021 | 16:11

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε όσα ειπώθηκαν στο διάλειμμα της πολυσυζητημένης συνέντευξης με την Κωνσταντινίδου (vid)

19/09/2021 | 15:58

Κυπαρισσία: «Την κυνηγούσε με ένα μαχαίρι» – Σοκάρουν οι νέες αποκαλύψεις για το έγκλημα

19/09/2021 | 15:55

Τι απάντησε ο Τσίπρας στην ερώτηση του thecaller.gr για τις εσωκομματικές διαδικασίες του ΚΙΝΑΛ και την προοδευτική διακυβέρνηση (vid)

19/09/2021 | 15:44

Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»

19/09/2021 | 15:00

Βαλάντης: Τι απαντά στις φήμες περί σχέσης του με την Πόπη Μαλλιωτάκη (vid)

19/09/2021 | 14:18

Σταμάτης Μαλέλης: «Ήταν ρατσιστική η κίνηση του Μπογδάνου – Θύμωσα πολύ»

19/09/2021 | 14:01

Πέθανε ο θρυλικός γκολτζής Τζίμι Γκριβς

19/09/2021 | 13:50

Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)

19/09/2021 | 13:49

Πάτρα: Σοβαρός τραυματισμός παιδιού από ατύχημα σε αγώνα καρτ – Μπήκε σε ΜΕΘ αφού παρασύρθηκε από μονοθέσιο

19/09/2021 | 13:35

Πασχάλης Τσαρούχας: «Όποιος υπερασπίζεται κατηγορούμενο θα τον κρεμάμε στα μανταλάκια»

19/09/2021 | 13:28

Θρίλερ με την εξαφάνιση ηλικιωμένης στην Κέρκυρα – Οι φόβοι για έγκλημα και η έκκληση του αδελφού της

19/09/2021 | 13:12

Φωτιά στην Φυλή κοντά στο γήπεδο του Θρασύβουλου – Επιχειρούν αεροπλάνα και ελικόπτερο

19/09/2021 | 13:04

Τζούλια Νόβα-Μιχάλης Βιτζηλαίος: Δείτε το προσκλητήριο του γάμου τους (ΕΙΚΟΝΑ)

19/09/2021 | 13:04

85η ΔΕΘ: Live η συνέντευξη Τύπου του Αλέξη Τσίπρα – «Αν ο Μητσοτάκης τολμά ας προκηρύξει εκλογές» – «Εάν δεν έχω εγώ δικαίωμα να ομιλώ για τη μεσαία τάξη, που προέρχομαι από αυτή τότε ποιος έχει;»
Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του
Game Of Chefs – Βανέσα Βενέτη: «Δεν μπορώ να δω την κόρη μου επειδή είμαι τρανς»
Τι απαντά η Δέσποινα Βανδή μετά τις φήμες που τη θέλουν σε σχέση (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η Έλενα Μαστραγγελή
Μέμος Μπεγνής για Κωνσταντινίδου: «Αν εμένα μου αρέσουν τα παιδάκια είναι πάθος και είναι εντάξει;»
«Μου λείπεις, με ακούς;» – «Λύγισε» η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip (vid)