Αθήνα

18 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

H Βίσση διαβάζει γράμμα που της έστειλε ο Καρβέλας και «βουρκώνει» – «Χώρισα από τον Καρβέλα αλλά όχι από την Βίσση» (vid)

LIFESTYLE

Τι έπιασες ρε Άννα; Δεν είναι μόνο καλή στο πιστόλι η Κορακάκη- Έπιασε «ψαρούκλα» 15 κιλών! (ΦΩΤΟ)

Η Άννα Κορακάκη δεν είναι μόνο καλή στο άθλημα της που της χάρισε την κορυφαία διάκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες, αλλά έχει στόχο και στο ψάρεμα.

Η Άννα Κορακάκη δεν είναι μόνο καλή στο άθλημα της που της χάρισε την κορυφαία διάκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες, αλλά έχει στόχο και στο ψάρεμα.

Τρανή απόδειξη η φωτογραφία που ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και τη δείχνει να έχει στην αγκαλιά της ένα τεράτιο ψάρι.

Η Κορακάκη βρίσκεται στη Γαλλία και πήγε για ψάρεμα. Κι όπως φαίνεται από την φωτογραφία που πόσταρε, τα πήγε εξαιρετικά καθώς ψάρεψε έναν κυπρίνο 15 κιλών!

Ωστόσο η Αννα, παρά τη σπουδαία ψαριά της, επέλεξε να μην κρατήσει τον μεγάλο κυπρίνο αλλά να τον αφήσει ελεύθερο στο νερό.

https://www.instagram.com/p/BjmY7iKBM97/?utm_source=ig_embed

Ροή Ειδήσεων

21/10/2021 | 23:23

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Πρώτη νίκη! Ο χώρος είναι ξανά εδώ

21/10/2021 | 23:15

The Bachelor: «Ειλικρινής» η Μαρία -Tο πρόσωπό μου είναι το δυνατό μου σημείο και ο χαρακτήρας μου γιατί είμαι πολυεπίπεδη!

21/10/2021 | 22:57

Euroleague: Το πάλεψε μέχρι τέλους με τη Μακάμπι ο Παναθηναϊκός

21/10/2021 | 22:36

Η κόκκινη άναψε… πράσινο για τον θρίαμβο του ΠΑΟΚ!

21/10/2021 | 22:21

Με κορονοϊό η Νανά Παλαιτσάκη: Είναι δυο φορές εμβολιασμένη

21/10/2021 | 22:20

Η δικαίωση της Φώφης που «δεν κάνει ποτέ πίσω»

21/10/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ-Οι τυχεροί αριθμοί που κληρώθηκαν την Πέμπτη 21/10

21/10/2021 | 21:57

Τσίπρας: Η κυβέρνηση έχει μετατρέψει την οχύρωση της χώρας απέναντι στον ιό σε Squid Game

21/10/2021 | 21:52

Σασμός: Το χαστούκι της Στέλλας στην Αργυρώ «ακούστηκε» σε όλο το Twitter!

21/10/2021 | 21:45

Βασιλική Τρουφάκου: «Μου έστελναν μηνύματα να πεθάνω μετά την ανάρτηση για το εμβόλιο» (vid)

21/10/2021 | 21:39

Europa Conference league: Μεγάλο διπλό του ΠΑΟΚ στην Κοπεγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ)

21/10/2021 | 21:35

Δώρα Χρυσικού: «Με άνοιξαν από πάνω μέχρι κάτω και μετά χημειοθεραπείες – Δεν μπορώ να κάνω παιδιά»

21/10/2021 | 21:13

Ακραία πρόκληση από Τουρκία σε Ελλάδα και Κύπρο: «Αν παραβιαστεί η υφαλοκρηπίδα μας, θα πάρετε την απάντησή μας στο πεδίο»

21/10/2021 | 21:13

Ρόδος: «Αν ήθελα να κάνω κάτι θα το έκανα στα παιδιά μου, γιατί να το κάνω σε άλλο παιδί;», λέει η θεία της 8χρονης

21/10/2021 | 20:47

Μίκης Θεοδωράκης: Άνοιξαν οι διαθήκες του – Τι αναφέρει για τον Νίκο Κουρή και για το σπίτι στην Ακρόπολη
H Βίσση διαβάζει γράμμα που της έστειλε ο Καρβέλας και «βουρκώνει» – «Χώρισα από τον Καρβέλα αλλά όχι από την Βίσση» (vid)
Νίκος Μουρατίδης: «Ο γιος μου είναι 26! Δεν έχω υπάρξει ποτέ ερωτευμένος- Για μένα έχουν κάνει απόπειρα»
Σασμός: «Χαμός» με το φιλί ανάμεσα στον Μαθιό και τη Βασιλική – Τι θα δούμε σήμερα
Ανδρέας Μικρούτσικος: Διασωληνωμένος στην εντατική ο γνωστός παρουσιαστής
Η πρώτη εμφάνιση της Εριέττας Κούρκουλου μετά την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης της- Έλαμπε από ευτυχία
O Τάσος Ξιαρχό έκανε το εμβόλιο: «Πέρασα τον κορονοϊό χωρίς να το ξέρω. Κόλλησα πάρα πολύ κόσμο χωρίς να το ξέρω»