Αθήνα

35 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Πάτρα: Γλέντι έξω από μαιευτήριο για τον ερχομό βρέφους – Ο μπαμπάς 20, ο παππούς 36 και ο προπάππους… 50!

LIFESTYLE

Δεν είναι πια φήμες: Δημήτρης Αλεξάνδρου και Όλγα Φαρμάκη χώρισαν

Και είναι οριστικό

Οι φήμες τελικά ισχύουν…

Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου και η Όλγα Φαρμάκη χώρισαν και πλέον ακολουθούν διαφορετική πορεία ο καθένας.

Τον χωρισμό επιβεβαίωσε η Ελένη Τσολάκη στο Happy Day, αναφέροντας χαρακτηριστικά: «Σύμφωνα με έγκυρες πηγές, κάτι τέτοιο φαίνεται να είναι πραγματικότητα, χώρισαν ο Δημήτρης με την Όλγα.

Η Όλγα έλειπε αρκετό χρονικό διάστημα στη Νέα Υόρκη. Είχα μάθει πριν από καιρό ότι το ζευγάρι δεν διανύει και την καλύτερη περίοδο και μάθαμε χθες ότι ο χωρισμός φαίνεται να είναι οριστικός».

Ροή Ειδήσεων

19/09/2021 | 13:35

Πασχάλης Τσαρούχας: «Όποιος υπερασπίζεται κατηγορούμενο θα τον κρεμάμε στα μανταλάκια»

19/09/2021 | 13:28

Θρίλερ με την εξαφάνιση ηλικιωμένης στην Κέρκυρα – Οι φόβοι για έγκλημα και η έκκληση του αδελφού της

19/09/2021 | 13:12

Φωτιά στην Φυλή κοντά στο γήπεδο του Θρασύβουλου – Επιχειρούν αεροπλάνα και ελικόπτερο

19/09/2021 | 13:04

Τζούλια Νόβα-Μιχάλης Βιτζηλαίος: Δείτε το προσκλητήριο του γάμου τους (ΕΙΚΟΝΑ)

19/09/2021 | 13:04

85η ΔΕΘ: Live η συνέντευξη Τύπου του Αλέξη Τσίπρα – «Αν ο Μητσοτάκης τολμά ας προκηρύξει εκλογές»

19/09/2021 | 12:54

Θεμιστοκλέους: Δεν θα είναι υποχρεωτική η τρίτη δόση του εμβολίου

19/09/2021 | 12:47

Αυτός είναι ο «τσουχτερός» τιμοκατάλογος της Τούνη

19/09/2021 | 12:44

Ηλεκτρονικές απάτες: Προσοχή! Κινδυνεύουν οι χρήστες ψηφιακών τραπεζικών δικτύων – Τι να προσέχετε

19/09/2021 | 12:34

Εργαζόμενος της efood παίρνει θέση: «Δικαστές του καναπέ – Πριν κρίνουμε, κοιτάμε και την άλλη όψη του νομίσματος»

19/09/2021 | 12:30

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Έγιναν νονοί λίγες μέρες μόνο μετά τον γάμο τους (ΕΙΚΟΝΕΣ)

19/09/2021 | 12:15

Διέρρηξε το σπίτι της πρώην συντρόφου του και της έστειλε το βίντεο στο Facebook!

19/09/2021 | 12:06

Βόλος: «Το μπαλκόνι μου δεν είναι κάδος για προφυλακτικά» – Viral το επικό σημείωμα εξοργισμένης κατοίκου

19/09/2021 | 12:03

The Voice: Ποιος είδε την Παπαρίζου, με το τακούνι στο χέρι, και δεν την φοβήθηκε – Έψαχνε να βρει ποιος την μπλόκαρε (vid)

19/09/2021 | 11:51

Εντυπωσιακό φαινόμενο στη Χαλκιδική: Σύννεφο “βουτά” στη θάλασσα μετά το μπουρίνι (vid)

19/09/2021 | 11:42

AUKUS: Στην αντεπίθεση η Καμπέρα – Η απάντηση στην Γαλλία για τα υποβρύχια
Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του
Game Of Chefs – Βανέσα Βενέτη: «Δεν μπορώ να δω την κόρη μου επειδή είμαι τρανς»
Τι απαντά η Δέσποινα Βανδή μετά τις φήμες που τη θέλουν σε σχέση (ΕΙΚΟΝΕΣ)
«Μου λείπεις, με ακούς;» – «Λύγισε» η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip (vid)
Μέμος Μπεγνής για Κωνσταντινίδου: «Αν εμένα μου αρέσουν τα παιδάκια είναι πάθος και είναι εντάξει;»
Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η Έλενα Μαστραγγελή