Αθήνα

24 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Ο αδερφός του πιλότου έχει αφοσιωθεί στο μεγάλωμα του παιδιού- Τι μου είπε»

LIFESTYLE

«Δεν είχα φλερτ και δούλευα πολύ» – Η Ζωζώ Σαπουντζάκη αποκαλύπτει… το μυστικό της επιτυχίας στους άντρες

«Το καλύτερο δώρο για εμένα είναι να είμαι υγιής για να μπορώ να δουλεύω».

Γενέθλια είχε χτες η Ζωζώ Σαπουντζάκη και η κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη!» βρέθηκε στο πάρτι της.

Η ηθοποιός έκλεισε τα 88 και μίλησε για το μυστικό της επιτυχίας της στους άντρες, την αγάπη της για τη δουλειά της, αλλά και τα επαγγελματικά της σχέδια.

«Το καλύτερο δώρο για εμένα είναι να είμαι υγιής για να μπορώ να δουλεύω», είπε χαρακτηριστικά η Ζωζώ Σαπουντζάκη.

Σχετικά με την επιτυχία της στους άντρες, ανέφερε: «Το μυστικό της επιτυχίας μου με τους άντρες ήταν ότι ήμουν σοβαρή. Δεν είχα φλερτ και δούλευα πάρα πολύ».

Η ίδια ωστόσο είδε τους κόπους μιας ζωής να γίνονται στάχτη μέσα σε λίγα λεπτά . «Αρκετά από τα χρήματα που έβγαλα πήγαν για το σπίτι μου στην Κινέτα που κάηκε. Ήταν τα πάντα για εμένα αυτό το σπίτι, ήταν η ψυχή μου, αλλά δυστυχώς κάηκε», είπε η Ζωζώ Σαπουντζάκη.

«Την αγαπώ πολύ τη δουλειά μου και μπορώ να συνεχίσω να την κάνω», πρόσθεσε η ίδια με την Άννα Φόνσου να αποκαλύπτει ότι ετοιμάζουν μια παράσταση μαζί. «Μια ευχή που έχω είναι να δουλέψω μαζί με τη Ζωζώ και θα γίνει. Ετοιμάζουμε μια παράσταση μαζί», είπε η κ. Φόνσου.

Ροή Ειδήσεων

20/06/2021 | 23:41

Καιρός: Βροχές τη Δευτέρα – Έρχεται καύσωνας με 40άρια από την Τρίτη

20/06/2021 | 23:31

Οργή Μπακογιάννη για τη βεβήλωση του μνημείου του αρχιφύλακα Νεκτάριου Σάββα: «Είναι λίγοι και είμαστε πολλοί» (ΕΙΚΟΝΑ)

20/06/2021 | 23:09

Πετράλωνα: Εξαφανίστηκαν οι βιαστές της 50χρονης καθαρίστριας – Την κακοποιούσαν επί ώρες και το έσκασαν από το φωταγωγό

20/06/2021 | 22:59

Γλυκά Νερά: Έπνιξε την Καρολάιν και στη συνέχεια τσέκαρε τα email του ο 33χρονος πιλότος (vid)

20/06/2021 | 22:51

Παραλίγο τραγωδία σε κορονοπάρτι στο ΑΠΘ: 20χρονη έπεσε σε φρεάτιο

20/06/2021 | 22:45

H Γιάννα Αγγελοπούλου αγκαλιά με τον Κερτ Ράσελ και την Γκόλντι Χον στη Σκιάθο (ΕΙΚΟΝΕΣ)

20/06/2021 | 22:32

«Ασύλληπτο» και όμως αληθινό: Αυξάνονται οι followers στο Instagram του γυναικοκτόνου στα Γλυκά Νερά – Γιατί συμβαίνει αυτό

20/06/2021 | 22:17

Συγκλονίζει ο πατέρας Βησσαρίωνας για την 14χρονη κόρη που έχασε: «Πείτε στα παιδιά σας να έχουν ευγένεια στα παιδιά με παχυσαρκία, Δεν ζητάω οίκτο»

20/06/2021 | 22:06

Κλήρωση Τζόκερ: Aυτοί είναι οι τυχεροί αριθμοί για τα 2.300.000 ευρώ

20/06/2021 | 21:46

Η Μαρία Σάκκαρη μιλάει για τον Κωνσταντίνο Μητσοτάκη: «Είμαστε έξι μήνες μαζί, ήρθε στη ζωή μου εκεί που δεν το περίμενα» (vid)

20/06/2021 | 21:41

Γλυκά Νερά: Συνεπιμέλεια του βρέφους, της μικρής Λυδίας, σκοπεύει να ζητήσει η οικογένεια του πιλότου

20/06/2021 | 21:16

Survivor-Νίκος Μπάρτζης: Ο άγνωστος καβγάς με τον Σάκη Κατσούλη – «Με είπε σκουπίδι»

20/06/2021 | 21:03

Euro 2020: «Δούλεψε ρολόι» η Ελβετία και έκανε το 3-1 με την Τουρκία

20/06/2021 | 20:54

Πέτρος Κωστόπουλος: Πως του ευχήθηκε η κόρη του Αλεξάνδρα για την Γιορτή του Πατέρα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

20/06/2021 | 20:38

Ο 32χρονος πιλότος στον ΣΚΑΪ: «Κατέστρεψα τα πάντα και τη ζωή μας, δεν ήταν τίποτα προσχεδιασμένο, ούτε υπήρχε τρίτο πρόσωπο»
Παντρεύτηκαν ο εφοπλιστής Αντώνης Λαιμός και η Μαρίκα Αράπογλου στο Πάπιγκο (ΦΩΤΟ)
Άγριες Μέλισσες Spoiler: Οι ανατροπές που θα δούμε στον 3ο κύκλο
Ράνια Τζίμα: «Ήρθε ο Γαβριήλ, σαν να με έσπρωξε η ζωή…»
Γιώργος Μαργαρίτης: «Περπατούσα στην Ομόνοια και μόνο κάτι μελαχρινούς έβλεπα και λέω πώς κατάντησε η Αθήνα» (vid)
Ναταλία Γερμανού: Η έκπληξη και η συγκίνηση για τα… απρόσμενα γενέθλια στο πλατό του Καλύτερα δε γίνεται (vid)
Η Hλιάνα Παπαγεωργίου ποζάρει τόπλες στα Κουφονήσια και ρίχνει το Instagram – «Room service» έγραψε στη λεζάντα (vid)