Δέσποινα Ολυμπίου: «Είχα τρεις αποβολές - Η μία συνέβη πριν βγω στη σκηνή του "J2US"» - TheCaller

Αθήνα

40 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Ανακαίνισε το σπίτι του και μια μέρα μετά κάηκε – «Δεν πρόλαβα να το χαρώ ούτε μέρα» (vid)

LIFESTYLE

Δέσποινα Ολυμπίου: «Είχα τρεις αποβολές – Η μία συνέβη πριν βγω στη σκηνή του “J2US”»

«Ήταν λίγο δύσκολο να το διαχειριστώ. Εκείνη τη στιγμή ήθελα απλά την ησυχία μου, να μείνω μόνη μου, να πάω σπίτι μου».

Συνέντευξη στην κάμερα του Happy Day και την Ελένη Μουστάκη, παραχώρησε η Δέσποινα Ολυμπίου, όπου μεταξύ άλλων, μίλησε για την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής της, όταν απέβαλε στους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης της πάνω στη σκηνή του J2US…

«Θα μπορούσα να είμαι κριτής σε talent show. Έχω μουσικές γνώσεις. Όταν ήμουν νεότερη σνόμπαρα την ποπ μουσική και τελικά ο κόσμος με έμαθε από ποπ τραγούδι. Ο χαρακτήρας δεν αλλάζει, μ’ αρέσει αυτή η πορεία που επέλεξα.

Είχα τρεις αποβολές, επομένως είχα μάθει. Λίγο πριν βγω στη σκηνή του Just the 2 Of Us είχα αιμορραγία. Ήταν λίγο δύσκολο να το διαχειριστώ. Εκείνη τη στιγμή ήθελα απλά την ησυχία μου, να μείνω μόνη μου, να πάω σπίτι μου.

Δεν ήθελα να είναι λόγος να το εκμεταλλευτώ για να μείνω περισσότερο… Έχω σταθεί σε χορωδία και έχω κάνει παράσταση με σπασμένο πόδι. Δεν υπάρχει περίπτωση να δουλεύω και να αφήσω τον κόσμο εκτεθειμένο» αποκάλυψε η Δέσποινα Ολυμπίου.

Ροή Ειδήσεων

05/08/2021 | 14:54

Ολυμπιακοί Αγώνες: Τέταρτη η Στεφανίδη, 8η η Κυριακοπούλου

05/08/2021 | 14:36

Μητσοτάκης από Ηλεία: Ανάγκη να γίνουν παρεμβάσεις για την πρόληψη νέων καταστροφών

05/08/2021 | 14:35

Σε κατάσταση συναγερμού η μισή Ελλάδα – Ακραίος κίνδυνος πυρκαγιάς την Παρασκευή (Χάρτης)

05/08/2021 | 14:18

Κορονοϊός: Τοπικά lockdown σε Ζάκυνθο και Χανιά

05/08/2021 | 14:12

Άφιξη Λευτέρη Πετρούνια: «Λυπάμαι πάρα πολύ, νιώθουμε πολύ άσχημα» (vid)

05/08/2021 | 13:53

Αναζωπύρωση στη Βαρυμπόμπη: Μήνυμα του 112 σε Ιπποκράτειο Πολιτεία και Δροσοπηγή – «Εκκενώστε τις περιοχές» (ΒΙΝΤΕΟ)

05/08/2021 | 13:50

Άντζελα Γκερέκου-Τόλης Βοσκόπουλος: Η συγκινητική ανάρτηση για την επέτειο των 25 χρόνων γάμου τους (ΕΙΚΟΝΑ)

05/08/2021 | 13:31

Πέθανε ο δημοσιογράφος Γιώργος Λεβεντογιάννης

05/08/2021 | 13:27

Ο Νίκος Μουτσινάς παρηγορεί την Ζέτα Μακρυπούλια: Το φωτογραφικό άλμπουμ από τις καλοκαιρινές διακοπές τους (ΕΙΚΟΝΕΣ)

05/08/2021 | 13:12

Ολυμπιακοί Αγώνες – Live: Οι προσπάθειες της Στεφανίδη και Κυριακοπούλου για το μετάλλιο

05/08/2021 | 13:05

Ντέμης Νικολαΐδης: «Με παίκτρια του GNTM μετά τον χωρισμό του από την Βανδή» – Τι ισχύει

05/08/2021 | 12:59

Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Παρέμβαση της Εισαγγελίας Πρωτοδικών

05/08/2021 | 12:41

Βορίδης: Άμεση στήριξη 600 ευρώ στους πυρόπληκτους (ΒΙΝΤΕΟ)

05/08/2021 | 12:27

Κραυγή αγωνίας από τον Δήμαρχο Πύργου: «Θα μας κάψουν όλους, θα μας τελειώσουν» (ΒΙΝΤΕΟ)

05/08/2021 | 12:24

Η ανάρτηση του γιου του Στέλιου Ρόκκου, Δημήτρη για Τούνη: «Κάποιες βιζ… συγγνώμη influencers… » (ΕΙΚΟΝΑ)
Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Να ξέρω ποιον θα φτύσω» – Οργισμένη η Κατερίνα Ζαρίφη με το συνταρακτικό βίντεο που αναρτά (vid)
«Ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ ήταν πικραμένος… δεν ξεπέρασε ποτέ την Αλίκη Βουγιουκλάκη»
Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Ξεσπά η Σταματίνα Τσιμτσιλή – «Μέσα σε λίγες ώρες όλη η χώρα παραδόθηκε στις φλόγες. Γιατί;» (ΕΙΚΟΝΑ)
«Οργή, αγανάκτηση, θλίψη» – Η οργισμένη ανάρτηση της Ιωάννας Λίλη για τη φωτιά στη Βαρυμπόμπη
Η Ευδοκία Ρουμελιώτη για τη φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Προσπαθούσα ώρα πάνω από αυτή την φωτογραφία να γράψω δυο λόγια… » (ΕΙΚΟΝΑ)
Άλκηστις Πρωτοψάλτη για φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Καίγεται το μέλλον» (ΦΩΤΟ)