Δέσποινα Βανδή: Δανείστηκε και φόρεσε το παντελόνι της Άννας Βίσση (ΦΩΤΟ+ΒΙΝΤΕΟ) | TheCaller Δέσποινα Βανδή: Δανείστηκε και φόρεσε το παντελόνι της Άννας Βίσση (ΦΩΤΟ+ΒΙΝΤΕΟ) - TheCaller

Αθήνα

30 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αναγνωστόπουλος-Σοκάρει η ψυχραιμία του: «Άντε να τελειώνουμε να μπούμε φυλακή να ασχοληθώ με το παιδί και την ανατροφή του»

LIFESTYLE

Δέσποινα Βανδή: Δανείστηκε και φόρεσε το παντελόνι της Άννας Βίσση (ΦΩΤΟ+ΒΙΝΤΕΟ)

Η Δέσποινα Βανδή… «ξέμεινε» από παντελόνι και φόρεσε ένα της Άννας Βίσση.

Φαίνεται πως η κόντρα μεταξύ τους έχει “σβήσει” οριστικά, αφού η Δέσποινα Βανδή ανήρτησε story στα social media, όπου ζητούσε “συγγνώμη” από την Άννα Βίσση καθώς είχε δανειστεί το παντελόνι της, ενώ προέτρεπε την τραγουδίστρια να πει στην κόρη της να της στείλει ένα άλλο!

 

«Συγγνώμη Άννα που σου πήρα το παντελόνι. Πες στο παιδί σου να σού στείλει άλλο», έγραψε με χιούμορ η Δέσποινα Βανδή.

Η Δέσποινα Βανδή ανέβασε και μια δεύτερη φωτογραφία με την ακόλουθη λεζάντα: «Ευχαριστώ Σοφάκι μου! Υπέροχη φόρμα!!».

Ροή Ειδήσεων

23/06/2021 | 21:22

Euro 2020: Οι Ισπανοί… ξανάρχονται και με 5άρες! (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:18

«Πόλεμος» κατά των crypto από την Κίνα – «Βυθίζεται» το bitcoin

23/06/2021 | 21:10

Ο Τσίπρας και οι αποστάσεις από τον Πολάκη για τα εμβόλια

23/06/2021 | 21:07

Euro 2020: Η Σουηδία πήρε την ματσάρα (3-2) με την Πολωνία και προκρίθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 20:49

Μονή Πετράκη: Καθαιρέθηκε για ναρκωτικά ο ιερέας-δράστης της επίθεσης – Μαινόμενος πέταξε βιτριόλι σε 10 άτομα

23/06/2021 | 20:31

Μονή Πετράκη: Ιερέας ο δράστης της επίθεσης με βιτριόλι – Γιατί επιτέθηκε στους Μητροπολίτες

23/06/2021 | 20:29

Παπαχρήστος: Κουίζ για πολιτικό που ξεπλένει μαύρο χρήμα

23/06/2021 | 20:18

Βιασμός Πετράλωνα: Δύο κακουργήματα βαρύνουν τον 35χρονο

23/06/2021 | 19:58

Αδιανόητο αυτογκόλ στο Euro 2020! Ο τερματοφύλακας της Σλοβακίας «κάρφωσε» τη μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του (vid)

23/06/2021 | 19:53

Επίθεση με βιτριόλι κατά Μητροπολιτών μέσα στη Μονή Πετράκη

23/06/2021 | 19:43

Ο Βελόπουλος με άσχετες φωτογραφίες από το ίντερνετ προσπαθεί να πείσει πως η αλοιφή του «Απορροφητικόν» αδυνατίζει!

23/06/2021 | 19:33

Λάκης Λαζόπουλος: Με θρόμβωση λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του με την δεύτερη δόση της Pfizer

23/06/2021 | 19:23

Καστοριά: «Γλυκατζού» αρκούδα σκαρφαλώνει φράχτη μαζί με το μωρό της και «κλέβει» κεράσια (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/06/2021 | 19:20

Michelle Pfeiffer: H σπάνια φωτογραφία με την 28χρονη κόρη της

23/06/2021 | 19:12

Ιωάννα Θεοχάρη: Προβιοτικά, σύμμαχος για το καλοκαίρι
Βαρύ πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο – Πέθανε ξαφνικά ο αδερφός του
Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ξανά η Σοφία Βόσσου
Γλυκά Νερά: «Είναι ανατριχιαστική η φωτογραφία» – Η εικόνα από την κηδεία που συγκλόνισε το Πρωινό
Αιμίλιος Χειλάκης: O Ανδρέας Παπανδρέου μου άφηνε ολόκληρο μηνιάτικο σε… πουρμπουάρ (vid)
Λάκης Λαζόπουλος: Eσπευσμένα στο νοσοκομείο – Ερευνάται αν υπήρξε παρενέργεια από το εμβόλιο
Survivor: Η μητέρα της Μαριαλένας ξεκαθαρίζει: Δεν έπεσε θύμα κακοποίησης από τον Σάκη