Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Είχε παράλληλη σχέση με την Καρολάιν και με την άλλη…», λέει φίλος του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου

LIFESTYLE

Δέσποινα Βανδή: Μαγειρεύει για το ρεβεγιόν και τραγουδάει «Τώρα καίω την καρδία μου» της Άννας Βίσση

Η μουσική συνάντηση της Δέσποινας Βανδή και της Άννας Βίσση επί σκηνή τους J2US ήταν η στιγμή που ενθουσίασε τους θαυμαστές τους με τις δύο τραγουδίστριες να φαίνεται πως έχουν αφήσει στο παρελθόν τη φερόμενη κόντρα τους.

 

Δείτε επίσης

Έκλεισαν έξι σταθμοί μετρό στο κέντρο της Αθήνας για την αποφυγή συνωστισμού – Τα μέτρα της ΕΛΑΣ
Πρωτοχρονιάτικα μηνύματα πολιτικών αρχηγών – Μητσοτάκης: «Το εμβόλιο το δώρο του 2021» – Τσίπρας: «Η ανθρώπινη ζωή πάνω από όλα»

Λίγο πριν από το τέλος της 2020, η Δέσποινα Βανδή ανάρτησε ένα βίντεο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram στο οποίο ακούει στη διαπασών και χορεύει την επιτυχία της Άννας Βίσση «Τώρα καίω την καρδία μου»!

Η συνάντηση Βίσση – Βανδή

Η Δέσποινα Βανδή έγραψε στη λεζάντα: «Μιλάμε έχει ανάψει το κέφι!!! Άννα χαμόοοος!!!!» και έκανε φυσικά tag τη δημοφιλή τραγουδίστρια μαζί με την παρέα της που βρισκόταν εκείνη την ώρα στο σπίτι!

Δείτε στο παρακάτω video την Δέσποινα Βανδή:

Ροή Ειδήσεων

24/10/2021 | 09:29

Αιματηρή καταδίωξη στο Πέραμα: Από το υπουργείο Προστασίας του Πολίτη, η υπόθεση αξιολογείται ως άκρως σοβαρή

24/10/2021 | 09:12

Εξομολόγηση Φαίης Ξυλά: «Η πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχε αίσιο τέλος…» (ΒΙΝΤΕΟ)

24/10/2021 | 08:48

Θρήνος στο Ηράκλειο: Ηλικιωμένη βρέθηκε νεκρή μέσα σε αποθήκη

24/10/2021 | 08:41

«Με την Τουρκία δεν θα αποφύγουμε το απευκταίο» προειδοποιεί ο Γιώργος Φίλης (ΒΙΝΤΕΟ)

24/10/2021 | 08:29

Πυροβολισμοί στην Κηφισιά: Του λέω: «Μας σκότωσες το παιδί, γιατί;» και μου απαντά: «Καλά τους έκανα» (BINTEO)

24/10/2021 | 08:17

ΕΦΚΑ: Έρχεται νομοσχέδιο για τον συνολικό εκσυγχρονισμό του

24/10/2021 | 08:10

Ποιο ζευγάρι αποχώρησε από το J2US; (BINTEO)

24/10/2021 | 07:56

Φωτιά σε σούπερ μάρκετ στο Βύρωνα

24/10/2021 | 07:43

Μέτρα 500 εκατ. ευρώ σε νοικοκυριά: Διπλασιάζεται η επιδότηση στο ρεύμα και διευρύνεται το επίδομα θέρμανσης

24/10/2021 | 07:32

Νίκη Κεραμέως: Πέταξαν τρικάκια έξω από το σπίτι της Υπουργού Παιδείας

24/10/2021 | 07:26

Εορτολόγιο: Ποια ονόματα γιορτάζουν σήμερα, Κυριακή 24 Οκτωβρίου

24/10/2021 | 07:14

Ζώδια – Κώστας Λεφάκης: Εβδομαδιαίες αστρολογικές προβλέψεις 25-31 Οκτωβρίου 2021

24/10/2021 | 06:59

Καιρός: Bροχές, καταιγίδες και πτώση θερμοκρασίας σήμερα (24/10)

24/10/2021 | 01:46

ID.4 GTX: Το σπορ ηλεκτρικό SUV επιδόσεων της Volkswagen

23/10/2021 | 23:58

J2US – Φασουλής σε Σταμάτη: «Γιατί λες τόσες εξυπνάδες; Σκάσε λίγο!» (ΒΙΝΤΕΟ)
Τηλεθέαση: Οι «Συμπέθεροι απ’ τα Τίρανα» σάρωσαν τα πάντα– Ακολούθησε το «Φως στο Τούνελ»
Τόνυ Δημητρίου: «Ήταν μια μεγάλη απάτη, έχασα πολλά χρήματα, είμαστε πολλοί και έχουμε κινηθεί νομικά»
«Η Ρένα Βλαχοπούλου μου είπε “μια χαρά είμαι Νίκο μου” και ύστερα από λίγα λεπτά έφυγε από τη ζωή»
Άρης Σερβετάλης: Αναζητούσα την ηδονή αλλά με οδηγούσε σε ένα κενό- Έπιασα πάτο, με έσωσε ένας μοναχός
Βάνα Μπάρμπα για Πέτρο Φιλιππίδη: «Η άποψή μου δεν αλλάζει» – «Ένας μεγάλος παραγωγός με κοιτούσε στο μπούστο και σηκώθηκα κι έφυγα» (vid)
Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος παίρνει θέση για την κόντρα Γιώργου Λιάγκα και Γρηγόρη Πετράκου (vid)