Αθήνα

27 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: Τελικά η «ψυχολόγος» της Κάρολαϊν βοήθησε στην εξιχνίαση – Τι είπε στην Αστυνομία

LIFESTYLE

Δήμητρα Παπαδήμα: «Έχω δώσει σφαλιάρες, έχω διαλύσει γραφεία» – «Ο Γιάννης με κέρδισε με το κορμί του» (vid)

Η Δήμητρα Παπαδήμα, έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή Pop Up και τον Ιορδάνη Παπακυριακού και μεταξύ άλλων μίλησε για τη βία και τη σεξουαλική παρενόχληση που έχει δεχτεί.

Δείτε επίσης

Τουρκία: Στους 114 οι νεκροί από τον φονικό σεισμό
Δημήτρης Πιατάς: Δεν δουλεύω από χόμπι – Πληρώθηκα πολύ καλά αυτά τα χρόνια είτε σε χρήμα είτε με το χειροκρότημα

«Είναι πολύ σκληρό και ψυχοφθόρο αυτό που ζούμε. Θα πρότεινα να ανοίξουν τα θέατρα και να μην παίρνουμε φράγκο. Στη συντροφικότητα δεν είμαι καλή. Ο Γιάννης συνέχεια μου έκανε πρόταση γάμου, αλλά αρνιόμουν. Τον γάμο τον έχω απομυθοποιήσει. Ο Γιάννης με κέρδισε με το κορμί του.

Έβγαλα πολλά χρήματα από την τηλεόραση και από αυτά ζω. Είμαι νάρκισσος, αν χρειαστεί θα κάνω μπότοξ, αλλά όχι πλαστικές.

Έχω δεχθεί βία, σεξουαλική παρενόχληση που εκεί λες “τώρα, σκοτώνω ή δε σκοτώνω;”. Έχω δεχθεί σεξουαλική παρενόχληση στο χώρο εργασίας, έχω δώσει σφαλιάρες, έχω διαλύσει γραφεία», είπε η Δήμητρα Παπαδήμα.

Ακολουθήστε το TheCaller στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις

Αμερικανικές εκλογές: Στον Τραμπ «βάζουν τα λεφτά τους» οι εταιρείες στοιχημάτων

Ανησυχία για την πίεση στο σύστημα υγείας- Πιθανά και άλλα τοπικά lockdown όπως αυτό της Θεσσαλονίκης, σκέψεις για μέτρα και στην Αττική

Αμερικανικές εκλογές 2020 – Σάρα Μακ Μπράιντ: Αυτή είναι η πρώτη διεμφυλική γερουσιαστής στις ΗΠΑ

Ροή Ειδήσεων

19/06/2021 | 09:18

ΕΟΔΥ: Σε ποια σημεία πραγματοποιούνται δωρεάν rapid test σήμερα Σάββατο (19/6)

19/06/2021 | 09:10

Φορολογικές δηλώσεις: Αποφυγή παγίδων για λιγότερους φόρους- Πότε πληρώνονται συντάξεις Ιουλίου, αναδρομικά και αυξήσεις

19/06/2021 | 08:57

Γλυκά Νερά: Είχε μπει τρίτο πρόσωπο ανάμεσα στο ζευγάρι; Τι είχε εκμυστηρευτεί η 20χρονη Καρολάιν

19/06/2021 | 08:47

Μπολέτης – Κάψια: «Για κάθε ασθενή που διαγιγνώσκεται με Fabry υπάρχουν 5 αδιάγνωστοι συγγενείς»

19/06/2021 | 08:38

Μέρκελ- Μακρόν: Προτεραιότητα η διασφάλιση συμφερόντων Ελλάδας και Κύπρου στην Ανατολική Μεσόγειο

19/06/2021 | 08:25

Εορτολόγιο: Ποια ονόματα γιορτάζουν σήμερα, Σάββατο 19 Ιουνίου

19/06/2021 | 08:09

Γλυκά Νερά: Υπάρχει εμπλοκή και τρίτου προσώπου στην δολοφονία της Καρολάιν; (BINTEO)

19/06/2021 | 08:04

Ζώδια: Ημερήσιες αστρολογικές προβλέψεις (Σάββατο 19 Ιουνίου 2021)

19/06/2021 | 07:57

Καιρός: Που θα εκδηλωθούν σήμερα βροχές και σποραδικές καταιγίδες

18/06/2021 | 23:59

Euro 2020 – Αγγλία-Σκωτία 0-0: Απογοήτευσαν οι Άγγλοι, «ζωντανοί» με το «Χ» οι «Χάιλαντερς» (vids)

18/06/2021 | 23:51

Γλυκά Νερά: Η αναπαράσταση του εγκλήματος έτσι όπως τήν περιέγραψε ο 32χρονος (vid)

18/06/2021 | 23:31

Ελλάδα – Μεξικό 101-98: Με… θέματα στην άμυνα η Εθνική και χωρίς Πρίντεζη στο Προολυμπιακό Τουρνουά (vid)

18/06/2021 | 23:08

Γλυκά Νερά: Σε πόσα χρόνια θα είναι εκτός φυλακής ο 32χρονος

18/06/2021 | 22:50

Γλυκά Νερά: «Τα ρίχνει» στην Κάρολαϊν ο 32χρονος! «Δεν ήταν καλά, μου είπε ‘’δεν πάτε να ψοφήσετε και οι δυο’’»

18/06/2021 | 22:41

Καλάβρυτα: «Άρχισε να νιώθει κάψιμο και δυσφορία» – Τι λέει η διοικήτρια του νοσοκομείου για την 55χρονη
Ελένη Μενεγάκη: Στην Άνδρο αγκαλιά με τον γιο της Άγγελο Λάτσιο
Οργή Ελεονώρας Μελέτη με τον ΣΚΑΪ: «Με άφησαν άνεργη όταν ήμουν έγκυος κι αυτό ήταν παράνομο…»
Άγριες Μέλισσες επόμενα επεισόδια: Έκπληξη – Ο Άρης Σερβετάλης στον τρίτο κύκλο της σειράς (ΒΙΝΤΕΟ)
Εξομολόγηση Έλλης Στάη: Έχω πάθει σοβαρή κατάθλιψη- Έπρεπε να πάρω αντικαταθλιπτικά (ΒΙΝΤΕΟ)
Μαργαρίτα Νικολαΐδη: «Αυτός έπρεπε να κερδίσει το MasterChef, το άξιζε περισσότερο απ’ όλους μας…»
Μαρία Κίτσου – Δημήτρης Γκοτσόπουλος: Απολαμβάνουν τις διακοπές τους στη Σκόπελο (ΕΙΚΟΝΕΣ)