Αθήνα

 

3 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε... fast-forward!

Οι αστρολογικές προβλέψεις για τα ζώδια σήμερα Κυριακή 05 Φεβρουαρίου 2023
milioglou

LIFESTYLE

Δημήτρης Μηλιόγλου: Η Σπυροπούλου δεν μου άρεσε ποτέ ως παρουσιάστρια

O Δημήτρης Μηλιόγλου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Breakfast@star» και τη Μαίρη Αργυριάδου.

Ο δημοσιογράφος και παρουσιαστής αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην Ελένη Μενεγάκη, τον Δημήτρη Ουγγαρέζο και την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου.

«Το καλό με την εκπομπή μας είναι ότι έχουμε καμαρίνι γιατί κάποιες εκπομπές δεν έχουν. Βλέποντας αυτά που έχουν γίνει με Μενεγάκη και Ουγγαρέζο πόσο καλό καμαρίνι παίζει να έχουν εκεί;

Μερικά πράγματα βγαίνουν προς τα έξω όσο κι αν πας να τα καλύψεις. Πώς να τα βάλεις με τον Ανδρέα Μικρούτσικο; Και δίκιο να έχεις, έχει τέτοια μαεστρία που θα το χάσεις.

Ζορίστηκα πολύ όταν κάναμε το Κους Κους. Ήταν μεγάλες οι απαιτήσεις και ο χώρος σκληρός. Όταν κάναμε την εκπομπή με τη Μαριέττα Χρουσαλά, είχα φτάσει 115 κιλά από το άγχος και τη στεναχώρια», είπε αρχικά ο Δημήτρης Μηλιόγλου.

Το καλύτερο όμως το κρατούσε για την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Η Σπυροπούλου δεν μου άρεσε ποτέ ως παρουσιάστρια. Της δόθηκε μια ευκαιρία και βγήκε και τα είπε τσάτρα πάτρα. Το Καλό Μεσημεράκι έχει κι άλλα χρόνια ζωής».




Ροή Ειδήσεων

06/02/2023 | 00:01

Eορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου

06/02/2023 | 00:01

Gary Moore: 12 χρόνια χωρίς τον ήχο της μαγικής του κιθάρας

06/02/2023 | 00:01

Tα ζώδια της Δευτέρας 6 Φεβρουαρίου

06/02/2023 | 00:01

Ο καιρός της Δευτέρας: Kακοκαιρίας «Μπάρμπαρα» μέρος δεύτερο!

05/02/2023 | 23:31

Κακοκαιρία «Μπάρμπαρα»-Αρναούτογλου: Πρόσκαιρη η ύφεση των φαινομένων στην Αττική- Χιόνια και στο κέντρο της Αθήνας

05/02/2023 | 23:19

ΠΑΟΚ vs Ολυμπιακού: Η αλληλοεξόντωση και ο… πρώην που τον πλήγωσε!
spanos atromitos 0502

05/02/2023 | 23:15

Σπανός: Πήρα τηλέφωνο τον Μελισσανίδη και μού είπε πως πρέπει να κερδίσει το παιχνίδι για να πάρει το πρωτάθλημα

05/02/2023 | 23:07

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 0-0: Καλύτερος ο «Δικέφαλος» αλλά οι «ερυθρόλευκοι» είχαν Πασχαλάκη! Καθυστέρησε το παιχνίδι για πανό για τον Μαρινάκη

05/02/2023 | 23:03

Θεσσαλονίκη: Κατάληψη στο Βασιλικό Θέατρο για την απόσυρση του Προεδρικού Διατάγματος – Ματαιώθηκε παράσταση του Καπουτζίδη
atromitos aek2 0502

05/02/2023 | 22:53

ΑΕΚ: Να παίξουμε με πιο κοντά τέρματα; Να παίξουμε 5Χ5; Να παίξουμε αντικανονικά σε τελική ανάλυση;

05/02/2023 | 22:39

Τζόκερ: Νέο τζακ ποτ και τουλάχιστον 1 εκατ. ευρώ στην επόμενη κλήρωση-Οι αριθμοί που κληρώθηκαν απόψε (05/02)

05/02/2023 | 22:25

Μαίρη Συνατσάκη: «Α ρε φασόλι άρχοντα, πάρε μας τα υπάρχοντα»-Η συγκινητική φωτογραφία με την κόρη της αγκαλιά!
kalavryta kontomaniko

05/02/2023 | 22:12

Καλάβρυτα: Νεαρός βγήκε με κοντομάνικο μες στα χιόνια! «Έτσι είμαι χειμώνα-καλοκαίρι, δεν αρρωσταίνω ποτέ»

05/02/2023 | 21:59

Survivor All Star: Κόρομι και Κατσούλης έπιασαν δυο μεγάλα σαλάχια ενώ ο Σώζων έφαγε ωμά εντόσθια σαλαχιού!

05/02/2023 | 21:46

Κακοκαιρία «Μπάρμπαρα»: Στις 10.00 θα ανοίξουν οι δημόσιες υπηρεσίες στην Αττική την Δευτέρα 06/02
Μαρία Σολωμού: Υπάρχουν τρεις πρώην μου που άμα τους δω, θέλω να τους πατήσω με το αμάξι…
screenshot 9
Γιάννης Σπαλιάρας για Στέλιο Χανταμπάκη: «Όποιος έχει καεί με τον χυλό, φυσάει και το γιαούρτι»
screenshot 10
Μπο: «Λυπάμαι για λογαριασμό της Καρολίνας Καλύβα» – Η «πληρωμένη απάντηση» στην μητέρα της
dandoulaki 0502
Δανδουλάκη μετά το «καρφί» Μπιμπίλα: Υπήρχε περίπτωση να μου πουν οι ηθοποιοί δεν θέλουν να παίξουν και να τους πω εγώ θα παίξετε με το ζόρι;
xaros salaxi 0502
Survivor All Star: Κόρομι και Κατσούλης έπιασαν δυο μεγάλα σαλάχια ενώ ο Σώζων έφαγε ωμά εντόσθια σαλαχιού!
screenshot 5
Πέθανε ο Άκης Δαούτης