Αθήνα

19 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Δύο Ξένοι: Αυτός είναι ο ηθοποιός θα εμφανιζόταν ως πατέρας της Μαρίνας Κουντουράτου (vid)

Η τηλεοπτική σειρά Δυο Ξένοι, πέρασε στην ιστορία της ιδιωτικής τηλεόρασης με την Εβελίνα Παπούλια και τους υπόλοιπους πρωταγωνιστές, να μιλούν μέχρι και σήμερα για την τηλεοπτική σειρά την οποία θα απολαύσουμε συχνά μέσα από τις επαναλήψεις του Mega.

Η ηθοποιός Τιτίκα Στασινοπούλου συμμετείχε στη σειρά ως μητέρα της Μαρίνας Κουντουράτου (Εβελίνα Παπούλια). Η ίδια μάλιστα μίλησε στην εκπομπή, Mega Καλημέρα και στον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Αρκά για τα όσα συνέβαιναν την περίοδο των γυρισμάτων για τους Δυο Ξένους.

«Είπα ναι γιατί μου άρεσε το σενάριο, το οικονομικό κομμάτι δεν με ενδιέφερε. Το ρόλο μου ήταν να τον κάνει η Μίρκα Παπακωνσταντίνου, αλλά για κάποιο λόγο δεν μπορούσε. Δεν πήγε για τρίτο κύκλο γιατί κάποιοι βασικοί ηθοποιοί δεν ήθελαν να συνεχίσουν το ίδιο πράγμα. Κι αυτό ήταν κουταμάρα. Θα εμφανιζόταν και ο πατέρας της Μαρίνας, ο άντρας μου δηλαδή, που θα τον έπαιζε ο Θανάσης Βέγγος», αποκάλυψε η Τιτίκα Στασινοπούλου.

Ροή Ειδήσεων

22/10/2021 | 23:57

Ξεσπά η Καστρίτση κατά Πετρούνια! «Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εθελοτυφλούν -Μιλάμε για κακοποιήσεις και ξυλοδαρμούς»

22/10/2021 | 23:46

«Καρφί» Σκορδά σε Σρόιτερ! «Δεν θέλω να ακούω τη γνώμη του κυρίου που έχει καταδικαστεί για σεξουαλικά εγκλήματα…» (vid)

22/10/2021 | 23:35

Στυλίδα: Χάθηκαν παππούς και εγγονός σε ορεινή περιοχή – Συναγερμός στην Πυροσβεστική

22/10/2021 | 23:10

Μαστοράκης για Αλεκ Μπάλντουιν: «Ίσως η σφαίρα τοποθετήθηκε επίτηδες στο όπλο» (vid)

22/10/2021 | 22:58

Έφη Κακαράντζουλα: Έριξε το βιτριόλι στην Ιωάννα και μετά ανέμελη έμπαινε σε ιστοσελίδες πορνό!

22/10/2021 | 22:49

Μέμος Μπεγνής: «Λέω τα πράγματα με το όνομα τους και αυτό μου έχει κοστίσει» (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 22:35

Άγριες Μέλισσες spoiler: Ο Ακύλας θέλει να σκοτώσει τον Κωνσταντή για τα μάτια της Ζωής

22/10/2021 | 22:07

Euroleague: Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από την ΤΣΣΚΑ στην Μόσχα

22/10/2021 | 21:54

Σασμός – Επόμενα επεισόδια: Πώς ο Μαθιός θα γλιτώσει τη σύλληψη;

22/10/2021 | 21:47

Ημαθία: «Δεν είχε κάνει εμβόλιο, αυτό είναι που μας “τρώει”», λέει ο πατέρας του αστυνομικού που πέθανε από κορονοϊό

22/10/2021 | 21:32

Έξαλλος ο Άκης Τσελέντης γιατί αφαίρεσαν τα εικονίσματα από τα δωμάτια νοσηλείας! «Αίσχος, εδώ είναι Ελλάδα και όχι Μωαμεθανιστάν»

22/10/2021 | 21:23

Χαλκιδική: «Τα λεφτά σου έχουν κορονοϊό»-Πως εξαπάτησαν ηλικιωμένη και τής άρπαξαν 1.750 ευρώ

22/10/2021 | 21:13

Λιβαδειά: Βουτιά αυτοκίνητου σε γκρεμό 60 μέτρων – Ένας νεκρός και ένας τραυματίας (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 20:54

Άλεκ Μπάλντουιν: «Σοκ και θλίψη – Ραγίζει η καρδιά μου» – Καταγγελία πως ήταν αληθινή σφαίρα στο όπλο