Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Έλενα Ασημακοπούλου: «Αφήσαμε το σπίτι μας και φύγαμε, οι κόποι μιας ζωής σε δυο βαλίτσες, πονάει η ψυχή μου»

Xιλιάδες συμπολίτες μας έχουν αναγκαστεί να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους και τους κόπους μιας ζωής προκειμένου να καταφέρουν να ξεφύγουν από την πύρινη λαίλαπα σε πάρα πολλά μέρη της χώρα μας.

Ανάμεσα σε αυτούς και η Έλενα Ασημακοπούλου με τον σύζυγό της Μπρούνο Τσιρίλο και την κόρη τους που αναγκάστηκαν να φύγουν από το σπίτι τους για να σωθούν. Το ζευγάρι που τα τελευταία χρόνια έμενε στον Άγιο Στέφανο μετά τις τελευταίες εξελίξεις και την προειδοποίηση της πολιτικής προστασίας να εκκενωθεί η περιοχή μάζεψε κάποια πράγματα και άφησε το σπίτι του.

Η Έλενα Ασημακοπούλου θέλοντας να καθησυχάσει τους φίλους της που τη ρωτούσαν αν είναι καλά κοινοποίησε ένα μήνυμα στο instagram στο οποίο έγραψε:

“Είμαστε καλά. Αφήσαμε το σπίτι μας και φύγαμε. Ο Θεός να βάλει το χέρι του. Οι κόποι μιας ζωής σε δυο βαλίτσες. Πονάει η ψυχή μου”

Ροή Ειδήσεων

23/10/2021 | 23:29

J2US: Το φόρεμα της Τούνη και τα σχόλια περί… εγκυμοσύνης! «Το Αλεξανδράκι», φώναζε η Καινούργιου (vid)

23/10/2021 | 23:18

Ακυρώνονται οι παρελάσεις σε περιοχές της Βορείου Ελλάδας μετά τα πολλά κρούσματα-«Καμπανάκι» για Θεσσαλονίκη

23/10/2021 | 22:58

Καμίνης υπέρ Παπανδρέου: Αποφασιστικός καταλύτης για ολόκληρο το κομματικό σύστημα

23/10/2021 | 22:45

Ξέσπασε ο αληθινός γιός της «Καλλιόπης» με αφορμή τον «Σασμό»! «Είμαστε καζάνι που βράζει από τότε που άρχισε η σειρά» (vid)

23/10/2021 | 22:13

Πέραμα: Κατεπειγόντως πειθαρχικό έλεγχο και αξιολόγηση των αστυνομικών ζήτησε ο Θεοδωρικάκος

23/10/2021 | 22:00

Γάμος Φίλιππου Γλύξμπουργκ: Με νυφικό βγαλμένο από παραμύθι η Νίνα Φλορ! (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/10/2021 | 21:25

J2US – Κοκλώνης σε Στικούδη: Ακούει ο μπέμπης το γούτσου-γούτσου που σου έδωσα; (vid)

23/10/2021 | 21:15

Ασημακόπουλος: «Έκανα botox στις μασχάλες πριν πάω στο Survivor, δεν ιδρώνεις, δεν μυρίζουν»

23/10/2021 | 21:05

Πέραμα: Βίντεο από τη «βροχή» πυροβολισμών – Ελέγχεται αν υπήρχε εντολή να σταματήσει η καταδίωξη (vid)

23/10/2021 | 20:34

Ασπρόπυργος: Εκτονώθηκε η ένταση με Ρομά στα διυλιστήρια-Έσπευσαν άμεσα δυνάμεις της Αστυνομίας