Αθήνα

18 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Ελένη: «Μαχαίρια» Ουγγαρέζου – Κουτσογιαννόπουλου μπροστά στη Μενεγάκη – «Δεν ικανοποιήσαμε τον «πολύ» κύριο Κουτσογιαννόπουλο…»

Πειράγματα και “φαρμακερές” ατάκες ακούστηκαν κατά τη διάρκεια της εκπομπής της Ελένης  Μενεγάκη με αφορμή τον γάμο του Άκη Πετρετζίκη.

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος είχε επαναλάβει πολλές φορές ότι είναι φίλος με τον γνωστό σεφ και ωστόσο δεν ήταν καλεσμένος στον γάμο ούτε γνώριζε ότι παντρεύτηκε χθες, 27 Σεπτεμβρίου την αγαπημένη του Κωνσταντίνα. Ο Κουτσογιαννόπουλος δεν σταμάτησε να τον πειράζει λέγοντας: «Δεν μάθαμε τίποτα, είναι φίλος μας. Ό, τι είδαμε αυτό ήταν…»!

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος απάντησε: «Καλά καλά έχεις και εσύ μετά θέματα! Ο «πολύς» κύριος Κουτσογιαννόπουλος δεν είμαστε αρκετοί για να του προσφέρουμε πληροφορία για τον Πετρετζίκη. Δεν ικανοποιήσαμε τον «πολύ» κύριο Κουτσογιαννόπουλο… Όταν θα προτείνεις ταινία, θα πω ούτε στο αεροπλάνο δεν θα την έβλεπα αυτή… »!

Η Μενεγάκη ξέσπασε σε γέλια με τον Δημήτρη να αναφωνεί «θέλω να φύγω από εδώ» κι εκείνη να του λέει: «Πού να πας;»

Ροή Ειδήσεων

22/10/2021 | 23:57

Ξεσπά η Καστρίτση κατά Πετρούνια! «Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εθελοτυφλούν -Μιλάμε για κακοποιήσεις και ξυλοδαρμούς»

22/10/2021 | 23:46

«Καρφί» Σκορδά σε Σρόιτερ! «Δεν θέλω να ακούω τη γνώμη του κυρίου που έχει καταδικαστεί για σεξουαλικά εγκλήματα…» (vid)

22/10/2021 | 23:35

Στυλίδα: Χάθηκαν παππούς και εγγονός σε ορεινή περιοχή – Συναγερμός στην Πυροσβεστική

22/10/2021 | 23:10

Μαστοράκης για Αλεκ Μπάλντουιν: «Ίσως η σφαίρα τοποθετήθηκε επίτηδες στο όπλο» (vid)

22/10/2021 | 22:58

Έφη Κακαράντζουλα: Έριξε το βιτριόλι στην Ιωάννα και μετά ανέμελη έμπαινε σε ιστοσελίδες πορνό!

22/10/2021 | 22:49

Μέμος Μπεγνής: «Λέω τα πράγματα με το όνομα τους και αυτό μου έχει κοστίσει» (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 22:35

Άγριες Μέλισσες spoiler: Ο Ακύλας θέλει να σκοτώσει τον Κωνσταντή για τα μάτια της Ζωής

22/10/2021 | 22:07

Euroleague: Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από την ΤΣΣΚΑ στην Μόσχα

22/10/2021 | 21:54

Σασμός – Επόμενα επεισόδια: Πώς ο Μαθιός θα γλιτώσει τη σύλληψη;

22/10/2021 | 21:47

Ημαθία: «Δεν είχε κάνει εμβόλιο, αυτό είναι που μας “τρώει”», λέει ο πατέρας του αστυνομικού που πέθανε από κορονοϊό

22/10/2021 | 21:32

Έξαλλος ο Άκης Τσελέντης γιατί αφαίρεσαν τα εικονίσματα από τα δωμάτια νοσηλείας! «Αίσχος, εδώ είναι Ελλάδα και όχι Μωαμεθανιστάν»

22/10/2021 | 21:23

Χαλκιδική: «Τα λεφτά σου έχουν κορονοϊό»-Πως εξαπάτησαν ηλικιωμένη και τής άρπαξαν 1.750 ευρώ

22/10/2021 | 21:13

Λιβαδειά: Βουτιά αυτοκίνητου σε γκρεμό 60 μέτρων – Ένας νεκρός και ένας τραυματίας (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 20:54

Άλεκ Μπάλντουιν: «Σοκ και θλίψη – Ραγίζει η καρδιά μου» – Καταγγελία πως ήταν αληθινή σφαίρα στο όπλο