Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Ελένη Μενεγάκη: Το μήνυμα για τον γάμο του Άκη Πετρετζίκη -«Λυσσάξαμε χθες… » (vid)

Τον γάμο του Άκη Πετρετζίκη σχολίασε σήμερα στην έναρξη της εκπομπής της η Ελένη Μενεγάκη. Ο γάμος του γνωστού σεφ με την αγαπημένη του Κωνσταντίνα Παπαμιχαήλ καθώς και η βάπτιση του γιου τους Αχιλλέα πραγματοποιήθηκαν χθες το απόγευμα υπό άκρα μυστικότητα και σε πολύ στενό οικογενειακό κύκλο σε ένα κτήμα στο Κορωπί.

Η Ελένη Μενεγάκη που παρακολούθησε τον γάμο μέσα από τα στιγμιότυπα που ανέβηκαν στα social media έστειλε το δικό της μήνυμα στον παρουσιαστή. (δες εδώ φωτογραφίες και βίντεο από τον γάμο του ζευγαριού)

«Λυσσάξαμε χθες να μάθουμε αν παντρεύεται και που ο Άκης Πετρετζίκης… Πόσο ωραία το έστησε! Μπράβο του! Μπράβο Άκη! Πολύ μου άρεσε που το έκανες όπως ήθελες, με τους φίλους που ήθελες, έδειξες ό,τι ήθελες. Το μόνο σίγουρο είναι ότι πέρασες φανταστικά και το ένιωσα, γιατί μας άφησες να χαζέψουμε μέσα από τα βίντεό σου και είπα “πετάει ο Άκης”» είπε η παρουσιάστρια.

Ροή Ειδήσεων

22/10/2021 | 23:57

Ξεσπά η Καστρίτση κατά Πετρούνια! «Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εθελοτυφλούν -Μιλάμε για κακοποιήσεις και ξυλοδαρμούς»

22/10/2021 | 23:46

«Καρφί» Σκορδά σε Σρόιτερ! «Δεν θέλω να ακούω τη γνώμη του κυρίου που έχει καταδικαστεί για σεξουαλικά εγκλήματα…» (vid)

22/10/2021 | 23:35

Στυλίδα: Χάθηκαν παππούς και εγγονός σε ορεινή περιοχή – Συναγερμός στην Πυροσβεστική

22/10/2021 | 23:10

Μαστοράκης για Αλεκ Μπάλντουιν: «Ίσως η σφαίρα τοποθετήθηκε επίτηδες στο όπλο» (vid)

22/10/2021 | 22:58

Έφη Κακαράντζουλα: Έριξε το βιτριόλι στην Ιωάννα και μετά ανέμελη έμπαινε σε ιστοσελίδες πορνό!

22/10/2021 | 22:49

Μέμος Μπεγνής: «Λέω τα πράγματα με το όνομα τους και αυτό μου έχει κοστίσει» (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 22:35

Άγριες Μέλισσες spoiler: Ο Ακύλας θέλει να σκοτώσει τον Κωνσταντή για τα μάτια της Ζωής

22/10/2021 | 22:07

Euroleague: Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από την ΤΣΣΚΑ στην Μόσχα

22/10/2021 | 21:54

Σασμός – Επόμενα επεισόδια: Πώς ο Μαθιός θα γλιτώσει τη σύλληψη;

22/10/2021 | 21:47

Ημαθία: «Δεν είχε κάνει εμβόλιο, αυτό είναι που μας “τρώει”», λέει ο πατέρας του αστυνομικού που πέθανε από κορονοϊό

22/10/2021 | 21:32

Έξαλλος ο Άκης Τσελέντης γιατί αφαίρεσαν τα εικονίσματα από τα δωμάτια νοσηλείας! «Αίσχος, εδώ είναι Ελλάδα και όχι Μωαμεθανιστάν»

22/10/2021 | 21:23

Χαλκιδική: «Τα λεφτά σου έχουν κορονοϊό»-Πως εξαπάτησαν ηλικιωμένη και τής άρπαξαν 1.750 ευρώ

22/10/2021 | 21:13

Λιβαδειά: Βουτιά αυτοκίνητου σε γκρεμό 60 μέτρων – Ένας νεκρός και ένας τραυματίας (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 20:54

Άλεκ Μπάλντουιν: «Σοκ και θλίψη – Ραγίζει η καρδιά μου» – Καταγγελία πως ήταν αληθινή σφαίρα στο όπλο