Αθήνα

18 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

H Βίσση διαβάζει γράμμα που της έστειλε ο Καρβέλας και «βουρκώνει» – «Χώρισα από τον Καρβέλα αλλά όχι από την Βίσση» (vid)

LIFESTYLE

Ελένη Ράντου: «Η πρόταση γάμου από τον Βασίλη έγινε “από οίκτο”»

Στην παρέα του «Πάμε Δανάη!» βρέθηκε η Ελένη Ράντου και μίλησε μεταξύ άλλων για τον γάμο της με τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου.

Δείτε επίσης

Χώρισε η Kim Kardashian με τον Kanye West
Επέστρεψε έξαλλος από το Ντουμπάι ο Κωστόπουλος – Ένταση με φωνές στο αεροδρόμιο

Η αγαπητή ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων και στη πίεση που είχε από την οικογένειά της, ώστε να παντρευτεί με τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου.

Διαβάστε τη συνέχεια στο Female – G

Ακολουθήστε το TheCaller στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις

H Λίτσα Πατέρα… είδε πως στο τέλος του μήνα πιθανόν να βρεθεί φάρμακο για τον καρκίνο

Η Σταρ Ελλάς 2002, Λένα Παπαρρηγοπούλου, στον δρόμο του Θεού – «Στην πορεία της αναζήτησης όλων των απαντήσεων είχα σύντροφο μου το θεό»

Δήμητρα Αλεξανδράκη για Survivor: Με τα τέσσερα θα πήγαινα – Η Τούνη βγάζει πάνω από 4.500 ευρώ το μήνα

Ροή Ειδήσεων

21/10/2021 | 23:56

Europa League: «Λύγισε» στο 2ο ημίχρονο ο Ολυμπιακός (ΒΙΝΤΕΟ)

21/10/2021 | 23:48

Τραγωδία στην Κρήτη: Αυτοκτόνησε 34χρονος πατέρας τεσσάρων παιδιών

21/10/2021 | 23:23

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Πρώτη νίκη! Ο χώρος είναι ξανά εδώ

21/10/2021 | 23:15

The Bachelor: «Ειλικρινής» η Μαρία -Tο πρόσωπό μου είναι το δυνατό μου σημείο και ο χαρακτήρας μου γιατί είμαι πολυεπίπεδη!

21/10/2021 | 22:57

Euroleague: Το πάλεψε μέχρι τέλους με τη Μακάμπι ο Παναθηναϊκός

21/10/2021 | 22:36

Η κόκκινη άναψε… πράσινο για τον θρίαμβο του ΠΑΟΚ!

21/10/2021 | 22:21

Με κορονοϊό η Νανά Παλαιτσάκη: Είναι δυο φορές εμβολιασμένη

21/10/2021 | 22:20

Η δικαίωση της Φώφης που «δεν κάνει ποτέ πίσω»

21/10/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ-Οι τυχεροί αριθμοί που κληρώθηκαν την Πέμπτη 21/10

21/10/2021 | 21:57

Τσίπρας: Η κυβέρνηση έχει μετατρέψει την οχύρωση της χώρας απέναντι στον ιό σε Squid Game

21/10/2021 | 21:52

Σασμός: Το χαστούκι της Στέλλας στην Αργυρώ «ακούστηκε» σε όλο το Twitter!

21/10/2021 | 21:45

Βασιλική Τρουφάκου: «Μου έστελναν μηνύματα να πεθάνω μετά την ανάρτηση για το εμβόλιο» (vid)

21/10/2021 | 21:39

Europa Conference league: Μεγάλο διπλό του ΠΑΟΚ στην Κοπεγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ)

21/10/2021 | 21:35

Δώρα Χρυσικού: «Με άνοιξαν από πάνω μέχρι κάτω και μετά χημειοθεραπείες – Δεν μπορώ να κάνω παιδιά»

21/10/2021 | 21:13

Ακραία πρόκληση από Τουρκία σε Ελλάδα και Κύπρο: «Αν παραβιαστεί η υφαλοκρηπίδα μας, θα πάρετε την απάντησή μας στο πεδίο»
H Βίσση διαβάζει γράμμα που της έστειλε ο Καρβέλας και «βουρκώνει» – «Χώρισα από τον Καρβέλα αλλά όχι από την Βίσση» (vid)
Νίκος Μουρατίδης: «Ο γιος μου είναι 26! Δεν έχω υπάρξει ποτέ ερωτευμένος- Για μένα έχουν κάνει απόπειρα»
Σασμός: «Χαμός» με το φιλί ανάμεσα στον Μαθιό και τη Βασιλική – Τι θα δούμε σήμερα
Ανδρέας Μικρούτσικος: Διασωληνωμένος στην εντατική ο γνωστός παρουσιαστής
Η πρώτη εμφάνιση της Εριέττας Κούρκουλου μετά την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης της- Έλαμπε από ευτυχία
O Τάσος Ξιαρχό έκανε το εμβόλιο: «Πέρασα τον κορονοϊό χωρίς να το ξέρω. Κόλλησα πάρα πολύ κόσμο χωρίς να το ξέρω»