Αθήνα

14 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Στέλιος Κούλογλου: «Ο ΣΥΡΙΖΑ να ζητήσει συγγνώμη από τον Γιώργο Παπανδρέου»

LIFESTYLE

Ελεονώρα Μελέτη: Η αποστομωτική απάντηση σε follower για τη σεξουαλική ζωή της (ΕΙΚΟΝΕΣ)

Η Ελεονώρα Μελέτη είναι ιδιαίτερα ενεργή στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και φέτος...

Πολλές από τις φωτογραφίες που έχει ανεβάσει τον τελευταίο καιρό, είναι από στιγμές που κάνει το αγαπημένο της θαλάσσιο σπορ, το windsurfing.

Σε μία από αυτές, που την δείχνει την ώρα που επιδίδεται στο αγαπημένο της άθλημα, έγραψε: «Κάποτε σιχαινόμουνα τον αέρα. Κολλούσε η άμμος στο αντηλιακό μου κ δεν μπορούσα να στερεώσω ψυχαναγκαστικά τη πετσέτα μου στη ξαπλώστρα. Και μετά αγάπησα το windsurf!» και τα σχόλια των ακολούθων της έπεσαν βροχή.

Ωστόσο, ένας ακόλουθος της, σχολιάζοντας τη φωτογραφία, έγραψε: «Κι εγώ όταν δεν κάνω σεξ μες τα νεύρα είμαι… Σε καταλαβαίνω απόλυτα…».

Η Ελεονώρα Μελέτη όμως, δεν… «μασάει» και έδωσε την απάντησή της, αφήνοντας με το στόμα ανοιχτό τους οπαδούς της. Συγκεκριμένα, έγραψε: «Εγώ πάλι δεν σε καταλαβαίνω. Δόξα το Θεό από σεξ σκίζω».

Ροή Ειδήσεων

25/10/2021 | 23:45

«Τους κόπηκε το αίμα» στο GNTM: Η θεαματική τούμπα του Γιάννη που «έστειλε» την Ισμήνη (vid)

25/10/2021 | 23:21

Φώφη Γεννηματά: Αφήνουν λουλούδια έξω από το σπίτι της στη Βούλα – «Ήταν η καλύτερη γειτόνισσα»

25/10/2021 | 22:51

Κωνσταντίνος Καζάκος: Τι απαντά για τον διαζύγιό του από την Ιωάννα Μαρτζούκου

25/10/2021 | 22:45

Game of Chefs: «Κλείσ’ το!» – Εκτός εαυτού ο Λάντος με τον παίκτη της ομάδας του (vid)

25/10/2021 | 22:39

Τραγωδία στα Χανιά: 46χρονος εντοπίστηκε νεκρός σε χαράδρα

25/10/2021 | 22:26

Εξαρθρώθηκε συμμορία που τρομοκρατούσε Καισαριανή, Ζωγράφου και Βύρωνα

25/10/2021 | 22:19

Νέα Ερυθραία: «Κλαίω για τον εργάτη, τον γιο μου, την κόρη μου που πέθανε» – Συγκλονίζει η μητέρα του 40χρονου «σαμουράι»

25/10/2021 | 22:08

Νίκος Μουτσινάς: Ο σεισμός «χτύπησε» την ώρα της εκπομπής του – Η αντίδραση του παρουσιαστή

25/10/2021 | 22:01

Πέραμα: «Σταματήστε την καταδίωξη» – Στο «φως» οι διάλογοι του Κέντρου Επιχειρήσεων με τις ομάδες ΔΙΑΣ (vid)

25/10/2021 | 21:44

«Έφυγε» από τη ζωή από καρκίνο ο δικηγόρος και παλαιό στέλεχος του ΠΑΣΟΚ, Αλέκος Χολέβας

25/10/2021 | 21:27

Άλεκ Μπάλντουιν: «Δεν νιώθω τα πόδια μου» – Οι τελευταίες στιγμές της Χαλίνα Χάτσινς λίγο πριν «σβήσει»

25/10/2021 | 21:23

Διέκοψε με λυγμούς «στον αέρα» ο Χαρδαβέλλας για την Γεννηματά! «Τη γνώρισα από πιτσιρίκα…» (vid)

25/10/2021 | 21:22

Ο Νίκος Χατζηνικολάου μίλησε την Κυριακή το πρωί με την Φώφη Γεννηματά: Τι τού εκμυστηρεύτηκε – Το σοκ του δημοσιογράφου (vid)

25/10/2021 | 21:05

Δανάη Μπάρκα-Τίμος Ζαχαράτος: Βραδινή έξοδος μετά τις φήμες περί ειδυλλίου (ΕΙΚΟΝΕΣ)

25/10/2021 | 21:00

«Παγώνουν» τα πάντα στο ΚΙΝΑΛ μετά τον θάνατο Γεννηματά – Τι θα γίνει με τις εκλογές και την Κοινοβουλευτική Ομάδα
Θλίψη: Πέθανε ηθοποιός από τα «Φιλαράκια»
Δέσποινα Βανδή: Στέλνει το μήνυμά της… ξαπλωμένη στο κρεβάτι με μαύρο νεγκλιζέ (ΒΙΝΤΕΟ)
Νίκος Μουτσινάς για Φώφη Γεννηματά: «Θα ήθελα τώρα ένα κουμπί να εξαφανιστώ…»
Σασμός: Ξεκινούν οι αποκαλύψεις για τη βεντέτα – Ο Άγγελος, η σχέση με τη Στέλλα και ο όρκος σιωπής της Καλλιόπης
«Χαμός» στο Πρωινό με τις δηλώσεις του Όμηρου Ευστρατιάδη: «Ντροπή, ακούνε και τα θύματα»
Μαίρη Μπάρκουλη για Νίκο Μουρατίδη: «Του μίλησα σαν σκουπίδι γιατί για μένα είναι σκουπίδι»