Αθήνα

25 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη

LIFESTYLE

Ένας αλλιώτικος Νίκος Μουτσινάς: «Είμαι μονόχνωτος άνθρωπος, απολαμβάνω την μοναξιά μου» (vid)

Ο Νίκος Μουτσινάς το μεσημέρι της Κυριακής έκανε επίσκεψη στο πλατό του “Καλύτερα δε γίνεται” και η συζήτησή του με την Ναταλία Γερμανού και τον Κώστα Τσουρό, ήταν απολαυστική.

Η Ναταλία Γερμανού ξεκίνησε τη συζήτηση ρωτώντας τον Νίκο Μουτσινά, πως τα καταφέρνει και του έρχονται όλοι οι καλεσμένοι στην εκπομπή: “Δεν ξέρω… Ποτέ δεν έχω προσπαθήσει να στριμώξω τον καλεσμένο μου. Ζω τις πιο ευτυχισμένες επαγγελματικές μου στιγμές. Υπάρχει συντονισμός. Σε μας είναι η χαρά και η “βλακεία”. Η ενέργεια που ξοδεύω εκείνη τη στιγμή είναι μεγάλη”. Δουλεύει πολύ όλη η ομάδα.

“Τηλεόραση δε βλέπω. Τα βιντεάκια τα βλέπω κατευθείαν στην εκπομπή. Είχα κολλήσει φέτος με το Survivor. Eίδα πολύ αλλά το σταμάτησα”.

Όταν είμαι μόνος μου είναι το καλύτερό μου. Είμαι μονόχνωτος. Απολαμβάνω πολύ τη μοναξιά μου. Αλλά δεν είμαι μελαγχολικός. Μαζευόμαστε σπίτι μου. Είμαι άνθρωπος του σπιτιού. Δε βγαίνω πολύ έξω.

 

Ροή Ειδήσεων

28/09/2021 | 19:27

Κατερίνα Παπουτσάκη: «Το νυφικό μου κόστισε 100€ και τα παπούτσια 20€» (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 19:00

Mad Clip: Τι θα απογίνουν τα 8000 ευρώ που βρέθηκαν στην τσέπη του μετά το τροχαίο;

28/09/2021 | 18:54

Ο Μίλτος Τεντόγλου υποψήφιος Ευρωπαίος αθλητής της χρονιάς

28/09/2021 | 18:47

ΣΥΡΙΖΑ: Υπό όρους το “ναι” στη Συμφωνία για τις φρεγάτες με υπαινιγμούς για το συνολικό εξοπλιστικό πρόγραμμα

28/09/2021 | 18:37

Άστραψαν τα φλας στο Προεδρικό για το μαξιλάρι με την Κατερίνα Σακελλαροπούλου και τη γάτα της Καλυψώ (ΕΙΚΟΝΕΣ)

28/09/2021 | 18:34

Βασίλης Λεβέντης: «Εγώ είμαι καλά χάρη στο εμβόλιο – Είναι μαχητής και αγωνιστής», λέει η σύζυγός του

28/09/2021 | 18:26

Νέος ισχυρός σεισμός στο Ηράκλειο

28/09/2021 | 18:25

Μητσοτάκης από Κρήτη: Ενίσχυση 20.000 ευρώ στους σεισμόπληκτους και αναστολή ΕΝΦΙΑ – Αναλυτικά τα μέτρα στήριξης (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 18:21

Χανιά: «Είναι μπόλικοι αυτοί που με πείραξαν…» – Συγκλονίζουν τα λόγια του 19χρονου ΑμεΑ που φέρεται να κακοποιήθηκε από τον πατέρα του και ιερείς

28/09/2021 | 18:09

Επεισόδια στο ΕΠΑΛ-Η μαρτυρία μαθήτριας: «Φασίστες με κουκούλες χτυπούσαν και μαχαίρωναν» (vid)

28/09/2021 | 18:03

Α/ΓΕΕΘΑ: Επικό τρολάρισμα στην Τουρκία με το υποβρύχιο «Παπανικολής»

28/09/2021 | 18:03

Δωρεά διαδραστικού αμφιθεάτρου στη Φαρμακευτική Σχολή του ΕΚΠΑ, από το «Ίδρυμα Κλέων Τσέτης» – Έργο πνοής για τη νέα γενιά φαρμακοποιών

28/09/2021 | 17:48

Κορονοϊός: Ο χάρτης διασποράς – 560 κρούσματα σε Αττική, 435 Θεσσαλονίκη

28/09/2021 | 17:46

Δύο Ξένοι: Αυτός είναι ο ηθοποιός θα εμφανιζόταν ως πατέρας της Μαρίνας Κουντουράτου (vid)

28/09/2021 | 17:33

Κορονοϊός: 2.978 κρούσματα σήμερα – 22 νέοι θάνατοι και 322 διασωληνωμένοι
Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη
Τα δάκρυα του Δημήτρη Αλεξάνδρου για το ροζ βίντεο της Ιωάννας Τούνη (vid)
Ρούλα Κορομηλά: Με πόνους και πυρετό η παρουσιάστρια μετά την 3η δόση εμβολίου κατά του κορονοϊού
Ιωάννα Τούνη: Στα πατώματα για τον Δημήτρη Αλεξάνδρου – «Του λένε πόσο π@@@να είμαι μαζί με ροζ βίντεο» (vid)
Γιώργος Καπουτζίδης: Σπάνια εμφάνιση με την αδερφή του Κική στο Ηρώδειο (ΕΙΚΟΝΑ)
Ο κακός χαμός με Καινούργιου και Σάσα Σταμάτη για Δανάη Μπάρκα: «Δεν ξέρω τι της μεταφέρθηκε» (vid)