Αθήνα

 

16 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε... fast-forward!

goulioti
Στεφανία Γουλιώτη: Η ηθοποιός που μπήκε στο Maestro και προκάλεσε χαμό – Το σύμφωνο συμβίωσης με τη σύντροφό της

LIFESTYLE

Αινιγματική Μιχαλοπούλου για τον Λεωνίδα Κουτσόπουλο: «Σήμερα είσαι με κάποιον και αύριο δεν είσαι»

Η Χρύσα Μιχαλοπούλου μίλησε στο περιοδικό Hello και τη Σόνια Μαγγίνα, για τη σχέση της με τον Λεωνίδα Κουτσόπουλο αλλά και για το πως διαχειρίζονται τη σχέση τους δημόσια.

Απέκτησες αναγνωσιμότητα μέσα από την τηλεόραση, αλλά, τον τελευταίο καιρό, και μέσα από την προσωπική σου ζωή και τη σχέση σου με τον σεφ Λεωνίδα Κουτσόπουλο. Πώς το χειρίζεσαι αυτό;

Για να πω την αλήθεια, έχω επιλέξει να μη λαμβάνω υπόψιν μου όλο αυτό που συμβαίνει. Δεν έχει να κάνει με μένα προσωπική ούτε με τη δουλειά. Δεν έχει να κάνει με μένα προσωπικά ούτε με τη δουλειά μου ούτε με αυτό που πραγματικά ζω. Δεν το εκλαμβάνω αρνητικά, καταλαβαίνω γιατί μπορεί να συμβαίνει, αλλά προσπαθώ να κρατώ μια απόσταση.

Το να είσαι με έναν άνθρωπο πολύ γνωστό και αγαπητό στον κόσμο προσελκύει αναπόφευκτα κάποιο ενδιαφέρον-και μια χαρά είναι αυτό. Δεν είναι όμως ζητούμενο, δεν σημαίνει κάτι στην πραγματικότητα, στη ζωή μου. Πιστεύω πάντως πως έχω καταφέρει να υπάρχει ισορροπία.

Και στα social media έχετε μια ισορροπία. Δεν κρύβεστε, δημοσιεύετε κάποια στιγμιότυπα, αλλά δεν υπερβάλλετε κιόλας.

Για μας είναι κάτι πολύ χαλαρό, δεν το σκεφτόμαστε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο. Επιπλέον, εγώ είμαι επιφυλακτική με όλα αυτά τα ινσταγκραμικά ζευγάρια διότι σήμερα είσαι με κάποιον και αύριο δεν είσαι. Δεν χρειάζεται να βγαίνουν τα πάντα προς τα έξω. Καλό είναι να κρατάμε στιγμές μας για μας, που μπορεί να είναι το ευτυχισμένος παρόν μας ή να γίνουν μια ανάμνηση στο μέλλον.

Ροή Ειδήσεων

antonios kivotos profil 1811

26/11/2022 | 14:46

Κιβωτός του κόσμου – Ξεσπά η μητέρα του 19χρονου για τον πατέρα Αντώνιο: «Τι ήταν ο γιος μου; Το δουλάκι του;»

26/11/2022 | 14:37

Χρίστος Αντωνιάδης: Τρισευτυχισμένος μπαμπάς διδύμων ο γνωστός τραγουδιστής!

26/11/2022 | 14:23

Μουντιάλ 2022 – Τυνησία-Αυστραλία 0-1: Τα «καγκουρό» απέκτησαν βάσιμες ελπίδες πρόκρισης
nikiforos nantia 2611

26/11/2022 | 14:16

Σασμός spoiler: Η Νάντια πέφτει στην αγκαλιά του Νικηφόρου και ο Μανόλης δεν ξέρει τίποτα!

26/11/2022 | 13:58

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης «εισέβαλε» στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού!

26/11/2022 | 13:47

Ανδρουλάκης από Κερατσίνι: Κροκοδείλια δάκρυα ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ πάνω από την απελπισία χιλιάδων δανειοληπτών
viskadourakis 2611

26/11/2022 | 13:35

Βισκαδουράκης: Χάσαμε τη μαμά μου στη γέννα, μόλις 40 ετών-Μπήκαμε ορφανοτροφείο γιατί ένας πατέρας κωφός με 5 παιδιά…

26/11/2022 | 13:17

«Βόμβα» από Ελεονώρα Μελέτη: Έχω καταγγείλει επίσημα τις άσχημες συμπεριφορές στο χώρο…

26/11/2022 | 13:06

Χριστουγεννιάτικα λαμπάκια: Ποια φωτάκια είναι τα πιο οικονομικά – Πόσο θα σάς κοστίσει στο λογαριασμό ρεύματος
mitsotakis kallithea 2611

26/11/2022 | 12:43

«Μήνυμα» Μητσοτάκη για εκλογές! «Μπαίνουμε στην τελική ευθεία, η ΝΔ θα είναι πάλι πρώτη και αυτοδύναμη»

26/11/2022 | 12:32

Κιβωτός του Κόσμου: 8χρονος καταγγέλλει ότι τόν έκλειναν σε κλουβιά για τιμωρία και τού έδιναν χαλασμένο φαγητό!

26/11/2022 | 12:14

Ο Ζελένσκι «έβγαλε στη σέντρα» τον δήμαρχο του Κιέβου για τα καταφύγια έκτακτης ανάγκης!

26/11/2022 | 12:02

Μενίδι: Συναγερμός μετά από πυροβολισμούς έξω από καφέ-Ένας τραυματίας

26/11/2022 | 11:51

«Βόμβα» Βερύκιου για πατέρα Αντώνιο! «Έχει στην τσέπη του πάνω από 10 εκατ. ευρώ σε λογαριασμούς»

26/11/2022 | 11:33

Κιβωτός του κόσμου: Έξαλλος ο αδερφός της Ευγενίας τήν διαψεύδει για τα περί κακοποίησης!
goulioti
Στεφανία Γουλιώτη: Η ηθοποιός που μπήκε στο Maestro και προκάλεσε χαμό – Το σύμφωνο συμβίωσης με τη σύντροφό της
screenshot 10
Αύγουστος Κορτώ: «Είμαι διπολικός και αλκοολικός, όπως και η μητέρα μου – Είμαι ένας άνθρωπος που επίσης δεν έχω φίλτρο»
sxizas
Survivor All Star: Ο Στάθης Σχίζας «τελείωσε» τον Ντάνο με μια ατάκα
dimitris pavlos sasmos
Σασμός spoiler: Ο Δημήτρης βγαίνει εκτός ελέγχου και ξεμπροστιάζει τον Παύλο στο Νοσοκομείο!
screenshot 2022 11 25 134917
Η απογοήτευση του Σπύρου Ιωάννου: «Έμαθα ότι ο γιος μου παντρεύτηκε από το… Facebook»
clipboard01
Θύμα απάτης η Τζωρτζέλα Κόσιαβα – Το δημόσιο μήνυμά της