Αθήνα

17 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Μπέττυ Μαγγίρα: Με δάκρυα στα μάτια επέστρεψε στην εκπομπή, μετά τον θάνατο της μητέρας της (vid)

LIFESTYLE

Επιστρέφει με νέα σειρά στην τηλεόραση η Ελένη Ράντου; – Τι δήλωσε η ηθοποιός

Η Ελένη Ράντου είναι από τις πιο αγαπητές ηθοποιούς της ελληνικής τηλεόρασης.

Η Ελένη Ράντου είναι από τις πιο αγαπητές ηθοποιούς της ελληνικής τηλεόρασης.

Αν και κάθε χρόνο εμφανίζεται σε θεατρικές παραστάσεις, το τελευταίο διάστημα απέχει από την τηλεόραση. Σύμφωνα με πληροφορίες ετοιμάζεται να παίξει σε καινούργια τηλεοπτική σειρά. Η ηθοποιός απάντησε στις φήμες μέσα από την εκπομπή “Φτιάξε καφέ να στα πω”:

«Κάποια κουβέντα γίνεται. Δεν έχει καθοριστεί τίποτα. Τώρα το θυμήθηκαν; Έχει γίνει πολύ καιρό πριν. Επιστρέφοντας θα κάνω συζητήσεις», δήλωσε.

https://www.youtube.com/watch?v=-gvtJjhcm9Q

Ροή Ειδήσεων

21/10/2021 | 23:56

Europa League: «Λύγισε» στο 2ο ημίχρονο ο Ολυμπιακός (ΒΙΝΤΕΟ)

21/10/2021 | 23:48

Τραγωδία στην Κρήτη: Αυτοκτόνησε 34χρονος πατέρας τεσσάρων παιδιών

21/10/2021 | 23:23

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Πρώτη νίκη! Ο χώρος είναι ξανά εδώ

21/10/2021 | 23:15

The Bachelor: «Ειλικρινής» η Μαρία -Tο πρόσωπό μου είναι το δυνατό μου σημείο και ο χαρακτήρας μου γιατί είμαι πολυεπίπεδη!

21/10/2021 | 22:57

Euroleague: Το πάλεψε μέχρι τέλους με τη Μακάμπι ο Παναθηναϊκός

21/10/2021 | 22:36

Η κόκκινη άναψε… πράσινο για τον θρίαμβο του ΠΑΟΚ!

21/10/2021 | 22:21

Με κορονοϊό η Νανά Παλαιτσάκη: Είναι δυο φορές εμβολιασμένη

21/10/2021 | 22:20

Η δικαίωση της Φώφης που «δεν κάνει ποτέ πίσω»

21/10/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ-Οι τυχεροί αριθμοί που κληρώθηκαν την Πέμπτη 21/10

21/10/2021 | 21:57

Τσίπρας: Η κυβέρνηση έχει μετατρέψει την οχύρωση της χώρας απέναντι στον ιό σε Squid Game

21/10/2021 | 21:52

Σασμός: Το χαστούκι της Στέλλας στην Αργυρώ «ακούστηκε» σε όλο το Twitter!

21/10/2021 | 21:45

Βασιλική Τρουφάκου: «Μου έστελναν μηνύματα να πεθάνω μετά την ανάρτηση για το εμβόλιο» (vid)

21/10/2021 | 21:39

Europa Conference league: Μεγάλο διπλό του ΠΑΟΚ στην Κοπεγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ)

21/10/2021 | 21:35

Δώρα Χρυσικού: «Με άνοιξαν από πάνω μέχρι κάτω και μετά χημειοθεραπείες – Δεν μπορώ να κάνω παιδιά»

21/10/2021 | 21:13

Ακραία πρόκληση από Τουρκία σε Ελλάδα και Κύπρο: «Αν παραβιαστεί η υφαλοκρηπίδα μας, θα πάρετε την απάντησή μας στο πεδίο»
Μπέττυ Μαγγίρα: Με δάκρυα στα μάτια επέστρεψε στην εκπομπή, μετά τον θάνατο της μητέρας της (vid)
Ανδρέας Μικρούτσικος: Τι αποκάλυψε η Σοφία Βόσσου για την υγεία του παρουσιαστή
Θάλεια Ματίκα για Πέτρο Φιλιππίδη: «Ήξερα ότι είναι ένας περίεργος άνθρωπος με τις εκρήξεις του»
Πικραμένος ο Κρατερός Κατσούλης: «Έχουν γράψει τέρατα για τον χωρισμό μου με την Κατερίνα Καραβάτου»
Όλγα Κεφαλογιάννη – Μίνως Μάτσας: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά τη γέννηση των διδύμων (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Η Γη της Ελιάς: Tι θα δούμε στο αποψινό επεισόδιο