Αυτή είναι η επιτροπή του «Ελλάδα έχεις ταλέντο»! Η πρώτη selfie της νέας ομάδας (ΕΙΚΟΝΑ) | TheCaller Αυτή είναι η επιτροπή του «Ελλάδα έχεις ταλέντο»! Η πρώτη selfie της νέας ομάδας (ΕΙΚΟΝΑ) - TheCaller

Αθήνα

26 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Θα περάσουμε το υπόλοιπο της ζωής μας διασφαλίζοντας ότι θα αποδοθεί δικαιοσύνη» – Ο πατέρας της Κάρολαϊν «σπάει» τη σιωπή του

LIFESTYLE

Αυτή είναι η επιτροπή του «Ελλάδα έχεις ταλέντο»! Η πρώτη selfie της νέας ομάδας (ΕΙΚΟΝΑ)

Σε λίγες μέρες έρχεται στις οθόνες μας και η νέα ομάδα φαίνεται πως τα περνάει περίφημα στα γυρίσματα...

Σε λίγες μέρες έρχεται στις οθόνες μας και η νέα ομάδα φαίνεται πως τα περνάει περίφημα στα γυρίσματα…

Όπως ήδη έχει γίνει γνωστό, στην παρουσίαση του νέου κύκλου του «Ελλάδα έχεις ταλέντο» θα βρίσκεται ο Γιώργος Λιανός ενώ στην κριτική επιτροπή οι Γιώργος Καπουτζίδης, Μαρία Μπακοδήμου και Σάκης Τανιμανίδης.

Τα μέλη της κριτικής επιτροπής, μάλιστα, πόζαραν για πρώτη φορά μαζί σε μια selfie φωτογραφία που δημοσίευσε η κυρία της παρέας στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Δείτε τη σχετική δημοσίευση:

Ροή Ειδήσεων

23/06/2021 | 00:41

25 χρόνια χωρίς τον Ανδρέα: 50+2 ιστορίες για τη ζωή και το έργο του

22/06/2021 | 23:59

Euro 2020- Κροατία-Σκωτία 3-1: Στην επόμενη φάση οι Κροάτες με “μαέστρο” Μόντριτς! (vids)

22/06/2021 | 23:55

Euro 2020: Αγγλία-Τσεχία 1-0: Πρωτιά και πρόκριση για τους Άγγλους-Πέρασαν και οι Τσέχοι (vids)

22/06/2021 | 23:40

Εμβολιασμός & διαταραχές περιόδου: Υπάρχει σχέση;

22/06/2021 | 23:36

Γερμανικό πείραμα: 1.200 ευρώ μισθός άνευ υποχρέωσης!

22/06/2021 | 23:27

Πετράλωνα: Συνελήφθη ο βιαστής της 50χρονης καθαρίστριας

22/06/2021 | 23:11

Σταύρος Μπαλάσκας: Επίθεση με μπογιές στο σπίτι του συνδικαλιστή αστυνομικού

22/06/2021 | 23:03

Survivor – Μαριαλένα σε Σάκη: Σε ψήφισε ο Κόρο επειδή είσαι ο καλύτερος εδώ μέσα! (vid)

22/06/2021 | 22:48

Γλυκά Νερά: «Απουσιάζουν οι ενδείξεις ενοχής μου-Τίποτα προσχεδιασμένο» – Η απίστευτη απολογία του 32χρονου

22/06/2021 | 22:28

Γλυκά Νερά: «Ένα κίνητρο υπάρχει για τη δολοφονία, θα το βρει η Αστυνομία», λέει ο δικηγόρος της οικογένειας της Κάρολαϊν

22/06/2021 | 22:05

Τζόκερ: Νέο διπλό τζακ ποτ -Δείτε τους τυχερούς αριθμούς που κληρώθηκαν

22/06/2021 | 21:58

Στην ίδια πτέρυγα των φυλακών με τον Φουρθιώτη ο 32χρονος πιλότος – Με ποιους θα είναι στο κελί

22/06/2021 | 21:32

Λεωφόρος Συγγρού: Άγνωστος ανέβηκε στον 8ο όροφο κτιρίου και έπεσε στο κενό (vid)

22/06/2021 | 21:11

Εξώδικο Παρασκευόπουλου σε Ρωμανό για τα περί αποφυλάκισης του 35χρονου βιαστή στα Πετράλωνα

22/06/2021 | 20:52

Η Μαριάννα Λάτση σε μια σπάνια φωτογραφία με τον πατέρα της το 1973
Βαρύ πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο – Πέθανε ξαφνικά ο αδερφός του
Γλυκά Νερά: «Είναι ανατριχιαστική η φωτογραφία» – Η εικόνα από την κηδεία που συγκλόνισε το Πρωινό
Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ξανά η Σοφία Βόσσου
Αιμίλιος Χειλάκης: O Ανδρέας Παπανδρέου μου άφηνε ολόκληρο μηνιάτικο σε… πουρμπουάρ (vid)
Λάκης Λαζόπουλος: Eσπευσμένα στο νοσοκομείο – Ερευνάται αν υπήρξε παρενέργεια από το εμβόλιο
Survivor: Αυτός κέρδισε την πρώτη ασυλία της εβδομάδας – Ποιον έβγαλε στον «τάκο» (vid)