Αθήνα

26 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: Τελικά η «ψυχολόγος» της Κάρολαϊν βοήθησε στην εξιχνίαση – Τι είπε στην Αστυνομία

LIFESTYLE

Eurovision 2021 – Damiano David: Έσπασε ένα ποτήρι και κοίταξα κάτω – Δεν έχω πάρει κοκαΐνη στη ζωή μου (vid)

Μπορεί η Ιταλία με το ροκ συγκρότημα Måneskin να κέρδισαν την Eurovision 2021 με το τραγούδι «Zitti E Buoni», ωστόσο αυτό που απασχολεί από το Σάββατο είναι το αν έκανε ο frontman του ιταλικού συγκροτήματος Damiano David χρήση ναρκωτικών ουσιών κατά τη διάρκεια του προγράμματος.

Δείτε επίσης

Ιταλία-Eurovision 2021: Αυτή είναι η «εκρηκτική» σύντροφος του Damiano David (ΕΙΚΟΝΕΣ)

Ο Damiano David, σε δηλώσεις του-μεταξύ άλλων- στο Πρωινό και τον Θάνο Κλωνόπουλο, είπε αρχικά: «Καλημέρα, καλησπέρα! Δεν ξέρω κάτι άλλο να πω στα Ελληνικά! Ναι, έχω έρθει στην Ελλάδα και γιατί όχι, θα ξαναέρθω. Είναι φανταστικό! Σας ευχαριστώ όλους! Ευχαριστώ όλους τους Έλληνες που μας ψήφισαν».

Στη συνέχεια, ο Ιταλός τραγουδιστής δήλωσε στους δημοσιογράφους: «Τα καταφέραμε! Είμαι ήδη μεθυσμένος! Αυτή τη στιγμή νιώθω ότι θέλω να κοιμηθώ, είμαι πολύ κουρασμένος. Αύριο το πρωί νομίζω ότι θα συνειδητοποιήσω τι έχουμε καταφέρει. Νομίζω ότι είναι εκπληκτικό, θα γιορτάζουμε για μία ολόκληρη εβδομάδα! Θέλω να πω ότι ο Thomas έσπασε ένα ποτήρι. Κοίταξα κάτω και είπα τι έγινε Thomas; Το ξέρω ότι φάνηκε σαν κάτι άλλο αλλά ποτέ δεν έχω κάνει χρήση κοκαΐνης στη ζωή μου. Το ορκίζομαι εδώ και τώρα».

Πηγή: Zappit.gr

Ροή Ειδήσεων

19/06/2021 | 23:44

Eκπρόσωπος Τύπου ΕΛ.ΑΣ: Ο 32χρονος πιλότος ομολόγησε πριν του παραθέσουμε τα στοιχεία, είχε καταλάβει, είχε αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση (vid)

19/06/2021 | 23:26

Απίστευτο τροχαίο με δύο τραυματίες μέσα στο Πανθεσσαλικό (ΕΙΚΟΝΕΣ)

19/06/2021 | 23:14

Βροχές και καταιγίδες την Κυριακή, καύσωνας από την Τρίτη

19/06/2021 | 22:59

Ζεϊνάμπ Ρασούλι: Η 34χρονη Αφγανή πρόσφυγας που «κερνάει» ιρανικά γλυκά και παγωτό σαφράν στο δικό της ζαχαροπλαστείο στη Θεσσαλονίκη

19/06/2021 | 22:41

Συμπλοκή στον Κολωνό: Έφηβη μαχαίρωσε δύο κοπέλες – H μία τραυματίστηκε σοβαρά στην κοιλιά

19/06/2021 | 22:34

Φρίκη στην Καβάλα: Εντοπίστηκε πτώμα άνδρα σε αρδευτικό κανάλι

19/06/2021 | 22:27

Survivor: Η Έλλη Γελεβεσάκη «καίει» τον Κατσούλη – Τι αποκαλύπτει για την Μαριαλένα και τη συνάντηση με τον Λιβάνη

19/06/2021 | 21:58

Γλυκά Νερά-Μητέρα της Καρολάιν: Σεβαστείτε τον πόνο μου – Ζητώ χώρο και χρόνο για να πενθήσω το παιδί μου (vid)

19/06/2021 | 21:39

Χρήστος Χατζηχριστοδούλου: Μέσα στον Ιούλιο η άρση περιορισμών για εμβολιασμένους – Τι προβλέπεται

19/06/2021 | 21:27

Επιχείρηση της αστυνομίας στα Πετράλωνα: Άντρας κατηγορείται για βιασμό – Κάλεσε 50χρονη να του καθαρίσει το σπίτι και της επιτέθηκε

19/06/2021 | 21:14

Απόστολος Γκλέτσος: «Όταν με ρώτησε η κόρη μου αν είναι χοντρή, της είπα “Ναι είσαι χοντρή”» (vid)

19/06/2021 | 21:00

Τραγωδία στη Θεσσαλονίκη: Πέθανε λιμενεργάτης μετά από τραυματισμό του από κλαρκ στα κάτω άκρα

19/06/2021 | 20:50

Γλυκά Νερά: Η δεύτερη κυνική ομολογία του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου – Την ξύπνησα και την έπνιξα

19/06/2021 | 20:41

Συγκέντρωση διαμαρτυρίας μπροστά στη Βουλή για τη δολοφονία της 20χρονης Καρολάιν (ΕΙΚΟΝΕΣ)

19/06/2021 | 20:13

Γλυκά Νερά: Το πρώτο επισκεπτήριο για τον 32χρονο Μπάμπη Αναγνωστόπουλο στη ΓΑΔΑ – Τι ζήτησε και του πήγε ο αδελφός του
Ελένη Μενεγάκη: Στην Άνδρο αγκαλιά με τον γιο της Άγγελο Λάτσιο
Οργή Ελεονώρας Μελέτη με τον ΣΚΑΪ: «Με άφησαν άνεργη όταν ήμουν έγκυος κι αυτό ήταν παράνομο…»
Γλυκά Νερά: Ξέσπασε ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τον πιλότο – «Μου γυρίζουν τα έντερα… Φονιάς!»
Άγριες Μέλισσες επόμενα επεισόδια: Έκπληξη – Ο Άρης Σερβετάλης στον τρίτο κύκλο της σειράς (ΒΙΝΤΕΟ)
Εξομολόγηση Έλλης Στάη: Έχω πάθει σοβαρή κατάθλιψη- Έπρεπε να πάρω αντικαταθλιπτικά (ΒΙΝΤΕΟ)
Μαργαρίτα Νικολαΐδη: «Αυτός έπρεπε να κερδίσει το MasterChef, το άξιζε περισσότερο απ’ όλους μας…»