Αθήνα

2 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Νικολέττα Ράλλη: «Δεν υπάρχει νέα γυναίκα που να μην υπάρχει υλικό από προσωπική της στιγμή» – Τι τής είχε πει αστυνομικός

LIFESTYLE

Ευρυδίκη-Γιώργος Θεοφάνους: Με μια φωτογραφία από τα παλιά ευχήθηκε στον πρώην σύζυγό της για τα γενέθλιά του

H Ευρυδίκη θέλησε να ευχηθεί “Χρόνια πολλά” στον πρώην σύζυγό της Γιώργο Θεοφάνους για τα γενέθλιά του, με μια φωτογραφία από τα παλιά.

Η τραγουδίστρια και ο μουσικοσυνθέτης υπήρξαν παντρεμένοι από το 1993 μέχρι το 2001 και μαζί έχουν αποκτήσει έναν γιο. Η αγάπη ωστόσο που τρέφει ο ένας για το πρόσωπο του άλλου παραμένει αναλλοίωτη όλα αυτά τα χρόνια παρά τον χωρισμό τους αφού η σχέση που διατηρούν είναι άριστη.

Η Ευρυδίκη λοιπόν, που δεν ξεχνά ποτέ τα γενέθλια του Γιώργου Θεοφάνους. επέλεξε να του στείλει τις ευχές της μέσω Instagram δημοσιεύοντας μια φωτογραφία από το 1994.

«Γιώργο μου, χρόνια πολλά!!! Χρόνια καλά, χαρούμενα, ευτυχισμένα, γεμάτα με τις υπέροχες μελωδίες σου που ταξιδεύουν τις ψυχές μας.”Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτε” λες σ’ ένα τραγούδι σου κι εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα να είναι μπροστά σου και κάθε χρόνος που περνά να σου χαρίζει όλο και μεγαλύτερες χαρές. *Η φωτογραφία μας είναι από το μακρινό 1994, όταν ήμασταν young and restless» έγραψε στη λεζάντη της φωτογραφίας της η Ευρυδίκη.

Ευρυδίκη-Γιώργος Θεοφάνους: Με μια φωτογραφία από τα παλιά ευχήθηκε στον πρώην σύζυγό της για τα γενέθλιά του

Ροή Ειδήσεων

24/01/2022 | 01:58

Ο Sébastien Loeb στα 48 του κερδίζει για 8η φορά το Ράλι Μόντε Κάρλο!

23/01/2022 | 23:20

Άνω Πατήσια: Σοκάρει το βίντεο από το τροχαίο που έχασε τη ζωή του το 4χρονο αγοράκι

23/01/2022 | 23:13

Φθιώτιδα: Φωτιά σε τουριστικό λεωφορείο στην εθνική οδό

23/01/2022 | 23:05

Πηγές της Πολιτικής Προστασίας: Γιατί πρέπει να λειτουργήσουν τα σχολεία με τηλεκπαίδευση το επόμενο διήμερο

23/01/2022 | 22:50

Καλλιάνος για χιόνια στην Αθήνα: Σε αυτές τις περιοχές θα το στρώσει 100% (vid)

23/01/2022 | 22:35

Καμία «Ελπίς»: Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου με… λιγότερα από ποτέ ανέβασε τη θερμοκρασία στα ύψη (ΕΙΚΟΝΑ)

23/01/2022 | 22:29

Τζακ ποτ στην κλήρωση του Τζόκερ – Δείτε τους τυχερούς αριθμούς

23/01/2022 | 22:25

Συνεδριάζει η ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ: Αποφασισμένος ο Τσίπρας για τις αλλαγές στο κόμμα

23/01/2022 | 22:18

Βιασμός ανήλικης από ιερέα στα Κ. Πατήσια: «Ίσως με ερωτεύτηκε, δεν ενέδωσα και με κατήγγειλε» λέει τώρα ο κατηγορούμενος (vid)

23/01/2022 | 22:10

Πρωτοφανές ρατσιστικό επεισόδιο στον ΗΣΑΠ: «Έσπασε» στο ξύλο αλλοδαπό επειδή δεν του άρεσε όπως τον κοίταζε (EIKONEΣ)

23/01/2022 | 21:52

Μαρία Κορινθίου: «Ανέβηκα στη ζυγαριά μετά από 14 χρόνια και έπαθα τα εγκεφαλικά μου» (vid)

23/01/2022 | 21:39

Survivor: Ο Γιώργος Κατσαούνης «τη λέει» τον Άρη Σοϊλέδη – «Τον βγάλαμε και… θεό του πολέμου» (vid)

23/01/2022 | 21:05

Γεραπετρίτης σε ΣΥΡΙΖΑ: Ουδέποτε έχω δει ούτε γνωρίζω εξ όψεως τον κύριο Μένιο Φουρθιώτη

23/01/2022 | 20:57

Τραγωδία στα Άνω Πατήσια: Νεκρό 4χρονο παιδάκι – Το παρέσυρε αυτοκίνητο όταν διέφυγε από την προσοχή των γονέων του

23/01/2022 | 20:53

Κακοκαιρία «Ελπίδα»: Τι είναι οι «χιονολαίλαπες» και «χιονοκαταιγίδες» που θα «χτυπήσουν» τις επόμενες ώρες
Νικολέττα Ράλλη: «Δεν υπάρχει νέα γυναίκα που να μην υπάρχει υλικό από προσωπική της στιγμή» – Τι τής είχε πει αστυνομικός
Σπύρος Παπαδόπουλος: Γι’ αυτό σταμάτησα το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»
Κάτια Ζυγούλη: Η «περίεργη» ανάρτηση στα social media! «Δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει αυτή η φάση…»
Ξέσπασε η Αλεξανδράκη για την «κατακραυγή» στον Κοψιάλη! «Περνάει εφιαλτικές μέρες και δεν το αξίζει»
Survivor-Σπύρος Μαρτίκας: Φαρμακοποιοί τον καταγγέλλουν πως χρησιμοποιεί τη δημοφιλία του για να κερδίσει πελάτες στο φαρμακείο του (vid)
Απίθανος διάλογος Καραβάτου – Ηλιάκη στον «αέρα»: «Μου λείπει ο έρωτας» – «Επειδή είσαι μπακούρι!» (vid)