Αθήνα

17 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Πικραμένος ο Γιάννης Βογιατζής: «Ήθελα να μου εξηγήσει ο Τόλης Βοσκόπουλος σε τι έφταιξα» (ΒΙΝΤΕΟ)

LIFESTYLE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Το J2US και το τρυφερό on air φιλί με τον Κωνσταντίνο Βασάλο

Την Ευρυδίκη Βαλαβάνη υποδέχτηκαν σήμερα το πρωί στο πλατό της εκπομπής “Έλα χαμογέλα”. Η γνωστή δημοσιογράφος αναμένεται να κάνει σήμερα την πρώτη της εμφάνιση στο J2US, καθώς θα αντικαταστήσει την Ραχήλ Μακρή, που πρόσφατα είχε ατύχημα με το αυτοκίνητό της.

Δείτε επίσης

Αλεξάνδρα Παναγιώταρου για τον Αριστομένη Γιαννόπουλο: «Είμαι έτοιμη στα επόμενα χρόνια να γίνω μητέρα»
Ο Αλ Σίσι προειδοποιεί Ελλάδα και Κύπρο: Προετοιμαστείτε για τζιχαντιστές!

Και ποιος θα την υποδεχόταν στο πλατό; Μα, φυσικά ο σύντροφός της, ο Κωνσταντίνος Βασάλος, με τον οποίο αντάλλαξαν κι ένα τρυφερό φιλί στο στόμα στον αέρα της εκπομπής.

Ακολουθήστε το TheCaller στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις

Ολυμπιακός: Με τέτοια ποσοστά πήρε… ό,τι άξιζε!

Εορτολόγιο: Ποια ονόματα γιορτάζουν σήμερα, Πέμπτη 22 Οκτωβρίου

Ζώδια: Ημερήσιες προβλέψεις για σήμερα (Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020)

Καιρός: Αίθριος γενικά σήμερα (24/10)- Αναλυτική πρόγνωση ανά περιοχή

S&P: Συρρίκνωση της ελληνικής οικονομίας κατά 9% λόγω των συνεπειών της πανδημίας- Ανάκαμψη από το 2021

Ροή Ειδήσεων

27/11/2021 | 22:53

Συγκλονίζει η Μαίρη Χρονοπούλου: «Ήμουν κάμποσες μέρες στην εντατική κλινικά νεκρή» (vid)

27/11/2021 | 22:42

Η ΑΕΚ έβγαλε χαρακτήρα στο «χαλί» των Ιωαννίνων και κράτησε… ζωντανό το πρωτάθλημα!

27/11/2021 | 22:34

J2US: Η Δέσποινα Βανδή «κατσάδιασε» την Μαρίνα Πατούλη – «Πήγαινε πάνω στη σκηνή σαν να έκλαιγε» (vid)

27/11/2021 | 22:25

Επίθεση με μολότοφ στο Αστυνομικό Τμήμα Ακροπόλεως

27/11/2021 | 22:22

Άφωνοι στο J2US από την Super Κική: «Μόνο μην το μυρίσεις το φόρεμα μου! Νήλα! Έχω χ@στεί πάνω μου… » (vid)

27/11/2021 | 21:37

Καιρός: Επιδείνωση της κακοκαιρίας τις επόμενες ώρες – Σε ποιες περιοχές θα χιονίσει

27/11/2021 | 21:30

Θρίλερ με εξαφάνιση 39χρονου από τον Πειραιά – Αγνοείται εδώ και 9 μήνες

27/11/2021 | 21:12

Νίκος Γαλανός: Σταμάτησα τα «χαρτιά» γιατί έπρεπε να πουλήσω το αμάξι μου για να ξεχρεώσω (vid)

27/11/2021 | 20:56

Νίκος Χατζηνικολάου-Κρίστη Τσολακάκη: Tο τρυφερό φιλί μπροστά στο χριστουγεννιάτικο δέντρο (EIKONA)

27/11/2021 | 20:39

Μετάλλαξη Όμικρον: Σε απόγνωση οι Έλληνες της Μποτσουάνα που ψάχνουν τρόπο να φύγουν για Χριστούγεννα (vid)

27/11/2021 | 20:23

Ξέσπασε η Παρασκευή Κερασιώτη για την 8χρονη Ρομά: «Δε πρέπει να λέγονται άνθρωποι αυτοί»

27/11/2021 | 20:11

Χριστίνα Λαμπίρη: «Έσπασε» μιλώντας για τους γονείς τους που έχουν φύγει από τη ζωή – «Μου λείπουν… » (vid)

27/11/2021 | 20:00

Πίτερ Πιοτ: «Η “μετάλλαξη Όμικρον” μπορεί να είναι αυτή που φοβόμασταν» – Συναγερμός στο «Ελ.Βενιζέλος» – Σε καραντίνα πέντε Έλληνες ναυτικοί από τη νότια Αφρική

27/11/2021 | 19:42

Συγκλονίζει ο Μιχάλης Αλικάκος: «Aισθάνομαι την μητέρα μου ζωντανή νεκρή» (vid)

27/11/2021 | 19:10

Ηράκλειο: Αυτοκίνητο που οδηγούσε 90χρονος παρέσυρε δίχρονο παιδί
Πικραμένος ο Γιάννης Βογιατζής: «Ήθελα να μου εξηγήσει ο Τόλης Βοσκόπουλος σε τι έφταιξα» (ΒΙΝΤΕΟ)
Αιμιλία Υψηλάντη: «Ο Γιώργος Λιάνης ήταν παντρεμένος και άφησε μια οικογένεια για μένα»
Εριέττα Κούρκουλου: Η φωτογραφία σε προχωρημένη εγκυμοσύνη και το «ευχαριστώ» στον γυναικολόγο της
Νίκος Γαλανός: «Χρωστούσα πολλά λεφτά, πούλησα το αυτοκίνητό μου για να ξεχρεώσω»
«Πλακώθηκαν» Σκορδά-Χαϊκάλης για την ατάκα «άνδρας παλιάς κοπής»: «Αγαπούλα μου, δεν ξέρεις τα γεγονότα»
Σοφία Παυλίδου: Έδειξε τις μελανιές στο κορμί της και «φωτογράφισε» τον Μάνο Παπαγιάννη (ΕΙΚΟΝΕΣ)