Αθήνα

34 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του

LIFESTYLE

Έξαλλη η Ασημίνα Χαρίτου με όσους τη θέλουν ζευγάρι με τον Νώντα Παπαντωνίου: «Από όλους τους μαϊντανούς αυτόν βρήκαν να μου χρεώσουν;»

Έξαλλη φαίνεται ότι είναι η πρώην παίκτρια του GNTM, Ασημίνα Χαρίτου, με τα δημοσιεύματα που την θέλουν να έχει σχέση με τον Νώντα Παπαντωνίου, τον πρώην σύντροφο της Ιωάννας Τούνη. 

Η Ασημίνα Χαρίτου σε πρόσφατη συνέντευξή της στην Real Life έδωσε την απάντησή της και δεν δίστασε να ρίξει τον σπόντα της για την Ιωάννα Τούνη.

Ισχύει ότι είστε ζευγάρι με τον Νώντα Παπαντωνίου;

Μα είναι δυνατόν; Από όλους τους μαϊντανούς αυτόν βρήκαν να μου χρεώσουν; Νομίζω πως εγώ δεν είμαι influencer με πλαστικές στη μύτη, που βγάζει φωτογραφίες σε μνημεία του Ολοκαυτώματος για να μου αξίζει ένας τέτοιος άνθρωπος δίπλα μου.

Ποιος είναι ο ιδανικός για εσένα;

Ιδανικός για εμένα είναι ένας άνθρωπος που με κάνει να θέλω καλύτερη κάθε μέρα.

Θέλεις να κάνεις οικογένεια και παιδιά;

Ναι, αλλά είναι τεράστια ευθύνη. Οπότε, προς το παρόν, δεν το σκέφτομαι.

Ροή Ειδήσεων

19/09/2021 | 16:23

Συγκίνησε ο ηλικιωμένος λουόμενος που πρόσφερε ένα λουλούδι σε ρεπόρτερ του ΑΝΤ1 στην παραλία (vid)

19/09/2021 | 16:14

Πάτρα: Σε κρίσιμη κατάσταση στη ΜΕΘ το 6χρονο παιδί που τραυματίστηκε – «Ήταν η κακιά στιγμή» λένε μάρτυρες (vid)

19/09/2021 | 16:11

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε όσα ειπώθηκαν στο διάλειμμα της πολυσυζητημένης συνέντευξης με την Κωνσταντινίδου (vid)

19/09/2021 | 15:58

Κυπαρισσία: «Την κυνηγούσε με ένα μαχαίρι» – Σοκάρουν οι νέες αποκαλύψεις για το έγκλημα

19/09/2021 | 15:55

Τι απάντησε ο Τσίπρας στην ερώτηση του thecaller.gr για τις εσωκομματικές διαδικασίες του ΚΙΝΑΛ και την προοδευτική διακυβέρνηση (vid)

19/09/2021 | 15:44

Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»

19/09/2021 | 15:00

Βαλάντης: Τι απαντά στις φήμες περί σχέσης του με την Πόπη Μαλλιωτάκη (vid)

19/09/2021 | 14:18

Σταμάτης Μαλέλης: «Ήταν ρατσιστική η κίνηση του Μπογδάνου – Θύμωσα πολύ»

19/09/2021 | 14:01

Πέθανε ο θρυλικός γκολτζής Τζίμι Γκριβς

19/09/2021 | 13:50

Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)

19/09/2021 | 13:49

Πάτρα: Σοβαρός τραυματισμός παιδιού από ατύχημα σε αγώνα καρτ – Μπήκε σε ΜΕΘ αφού παρασύρθηκε από μονοθέσιο

19/09/2021 | 13:35

Πασχάλης Τσαρούχας: «Όποιος υπερασπίζεται κατηγορούμενο θα τον κρεμάμε στα μανταλάκια»

19/09/2021 | 13:28

Θρίλερ με την εξαφάνιση ηλικιωμένης στην Κέρκυρα – Οι φόβοι για έγκλημα και η έκκληση του αδελφού της

19/09/2021 | 13:12

Φωτιά στην Φυλή κοντά στο γήπεδο του Θρασύβουλου – Επιχειρούν αεροπλάνα και ελικόπτερο

19/09/2021 | 13:04

Τζούλια Νόβα-Μιχάλης Βιτζηλαίος: Δείτε το προσκλητήριο του γάμου τους (ΕΙΚΟΝΑ)
Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του
Game Of Chefs – Βανέσα Βενέτη: «Δεν μπορώ να δω την κόρη μου επειδή είμαι τρανς»
Τι απαντά η Δέσποινα Βανδή μετά τις φήμες που τη θέλουν σε σχέση (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η Έλενα Μαστραγγελή
Μέμος Μπεγνής για Κωνσταντινίδου: «Αν εμένα μου αρέσουν τα παιδάκια είναι πάθος και είναι εντάξει;»
«Μου λείπεις, με ακούς;» – «Λύγισε» η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip (vid)