Αθήνα

31 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»

LIFESTYLE

«Έξαλλη» η Φαίη Σκορδά με Παναγιώτη Βασιλάκο: «Ήρθες να πεις την αλήθεια ή θα δουλευόμαστε μεταξύ μας;»

O Παναγιώτης Βασιλάκος ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» και αναφέρθηκε στο Bachelor στο οποίο τον είδαμε την περσινή τηλεοπτική χρονιά με την παρουσιάστρια να μην κρύβει την δυσαρέσκεια της για το περιεχόμενο του ριάλιτι.

«Να αναλύσουμε τι είναι το Bachelor δεν θέλω γιατί δεν θέλω να χαλάσω τις σχέσεις μου με τον Alpha. Εγώ σαν γυναίκα διαφωνώ. Θέλω να είμαι ευγενική γιατί επί προσωπικού είναι ένα γλυκό και καλό αγόρι. Δεν θα ήθελα να πω τη γνώμη μου γι’ αυτό το format που μπορεί να είναι και σε όλες τις χώρες. Δεν είναι θέμα υποκειμενικό. Το πώς τοποθετούν την γυναίκα δεν είναι θέμα υποκειμενικό».

H δημοσιογράφος τον ρώτησε αν όλα γίνονται στο Bachelor βάσει σεναρίου, με τον Παναγιώτη Βασιλάκο να απαντά: «Σε εμένα δεν υπήρχε σενάριο. Εγώ είμαι ένας άνθρωπος αυθόρμητος και όπως λειτουργώ με τις κοπέλες στην έξω μου ζωή, έτσι λειτούργησα και με τις κοπέλες στο Bachelor».

Η Φαίη Σκορδά είπε με έντονο ύφος: «Τώρα ήρθες να δώσεις συνέντευξη να πεις την αλήθεια ή τώρα θα δουλευόμαστε μεταξύ μας; Θα προτιμούσα να πεις πραγματικά ότι δεν μπορώ να μιλήσω για ένα πρότζεκτ που έχει τελειώσει».

«Να κάνεις τον σταυρό σου που δεν είσαι αυτό που είδαμε», κατέληξε η παρουσιάστρια.

 

Ροή Ειδήσεων

27/09/2021 | 16:20

Βλαντίμιρ Πούτιν: Ο κύριος εχθρός της Ρωσίας είναι η φτώχεια

27/09/2021 | 16:08

Τένις: Στο Νο3 ο Τσιτσιπάς και στο Νο10 η Σάκκαρη στην παγκόσμια κατάταξη

27/09/2021 | 16:05

Χειροπέδες στον δράστη από τη ληστεία στην Τράπεζα στη Μητροπόλεως

27/09/2021 | 15:47

Ηράκλειο: Κλείνουν οι βρεφονηπιακοί σταθμοί και τα σχολεία Α’βάθμιας και Β’βάθμιας εκπαίδευσης μετά τον σεισμό

27/09/2021 | 15:45

Γιώργος Καπουτζίδης: Σπάνια εμφάνιση με την αδερφή του Κική στο Ηρώδειο (ΕΙΚΟΝΑ)

27/09/2021 | 15:39

Κωνσταντίνος Μητσοτάκης: Στο πλευρό της Μαρίας Σάκκαρη στην Τσεχία (ΦΩΤΟ)

27/09/2021 | 15:38

Ελένη Μενεγάκη: Άλλαξε ξανά το πλατό της εκπομπής της (ΒΙΝΤΕΟ)

27/09/2021 | 15:21

Ιάκωβος Τζαγκαράκης: Ο 65χρονος που έχασε τη ζωή του στο σεισμό των 5,8 Ρίχτερ -Τραυματίστηκε ο γιος του

27/09/2021 | 15:16

Σε άβολη θέση η Κατερίνα Καραβάτου: «Άλλη ερώτηση, δεν θα μιλήσουμε για τον Κρατερό»

27/09/2021 | 15:15

Ράνια Τζίμα: «Ήμουν ξινή στην πρώτη μέρα γνωριμίας με τον σύζυγό μου»

27/09/2021 | 15:01

Πύργος: Γονιός – αρνητής του κορονοϊού απείλησε ότι θα πάει σχολείο με καραμπίνα (vid)

27/09/2021 | 14:58

Ιωάννα Τούνη: Στα πατώματα για τον Δημήτρη Αλεξάνδρου – «Του λένε πόσο π@@@να είμαι μαζί με ροζ βίντεο» (vid)

27/09/2021 | 14:50

H Κοσιώνη έγινε νονά! Η εντυπωσιακή εμφάνιση που έκλεψε τις εντυπώσεις- Στο πλευρό της ο Μπακογιάννης

27/09/2021 | 14:41

Στη Βουλή η επίκαιρη επερώτηση του ΣΥΡΙΖΑ για τις «εκρηκτικές αυξήσεις των τιμών»

27/09/2021 | 14:32

Γερμανία – Σολτς: Θα φθάσουμε πολύ γρήγορα σε αποτέλεσμα στις διαπραγματεύσεις
Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»
J2US: Η Γαρμπή «τα έχωσε» στη Σάσα Σταμάτη για το «δεσποινίς» στη Δέσποινα Βανδή (ΕΙΚΟΝΑ)
Σασμός-Χριστίνα Χειλά Φαμέλη: «Στην πρώτη μου ερωτική σκηνή ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί»
Σοκαρισμένος ο Γιάννης Μόρτζος για Φιλιππίδη: «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αυτός που είχε τα πάντα, έκανε τέτοια πράγματα»
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της στα περί «δεσποινίδας» στην Καίτη Γαρμπή (vid)
J2US: Η Σάσα Σταμάτη τα «έσπασε» με το «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» – Έκανε άνω κάτω την επιτροπή (vid)