Φωτεινή Πετρογιάννη: «Ο πατέρας μου θα ξυπνήσει μια μέρα και δεν θα με θυμάται» | TheCaller Φωτεινή Πετρογιάννη: «Ο πατέρας μου θα ξυπνήσει μια μέρα και δεν θα με θυμάται» - TheCaller

Αθήνα

27 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Θα περάσουμε το υπόλοιπο της ζωής μας διασφαλίζοντας ότι θα αποδοθεί δικαιοσύνη» – Ο πατέρας της Κάρολαϊν «σπάει» τη σιωπή του

LIFESTYLE

Φωτεινή Πετρογιάννη: «Ο πατέρας μου θα ξυπνήσει μια μέρα και δεν θα με θυμάται»

«Θέλω να κλείσουμε τον κύκλο της ζωής μας αγαπημένοι και να κάνω ό,τι μπορώ ώστε οι τελευταίες του αναμνήσεις από εμένα να είναι ευτυχισμένες».

Στο περιοδικό Τηλέραμα και τον Γρηγόρη Μελά, παραχώρησε συνέντευξη η Φωτεινή Πετρογιάννη. Μεταξύ άλλων, αποκαλύπτει στοιχεία για τη ζωή της, που δεν έχει βγάλει ξανά στην επιφάνεια, ενώ συγκλονίζει με μια εξομολόγηση για τον πατέρα της.

«Με τον μπαμπά μου δεν είχα καλές σχέσεις ποτέ, αν και κατά έναν περίεργο τρόπο του είχα πάντα αδυναμία, γιατί δεν τα πήγαιναν καλά με τη μαμά μου, παρότι ήταν πάντα μαζί και δεν χώρισαν ποτέ», αναφέρει.

«Τα τελευταία χρόνια που πάτησα στα πόδια μου και ο μπαμπάς μου έχει σοβαρά θέματα με τη μνήμη του, προσπάθησα να γεφυρώσω αυτό το χάσμα, γιατί πλέον φοβάμαι ότι θα ξυπνήσει μια μέρα και δεν θα με θυμάται.

Θέλω να κλείσουμε τον κύκλο της ζωής μας αγαπημένοι και να κάνω ό,τι μπορώ ώστε οι τελευταίες του αναμνήσεις από εμένα να είναι ευτυχισμένες», καταλήγει.

Ροή Ειδήσεων

23/06/2021 | 00:41

25 χρόνια χωρίς τον Ανδρέα: 50+2 ιστορίες για τη ζωή και το έργο του

22/06/2021 | 23:59

Euro 2020- Κροατία-Σκωτία 3-1: Στην επόμενη φάση οι Κροάτες με “μαέστρο” Μόντριτς! (vids)

22/06/2021 | 23:55

Euro 2020: Αγγλία-Τσεχία 1-0: Πρωτιά και πρόκριση για τους Άγγλους-Πέρασαν και οι Τσέχοι (vids)

22/06/2021 | 23:40

Εμβολιασμός & διαταραχές περιόδου: Υπάρχει σχέση;

22/06/2021 | 23:36

Γερμανικό πείραμα: 1.200 ευρώ μισθός άνευ υποχρέωσης!

22/06/2021 | 23:27

Πετράλωνα: Συνελήφθη ο βιαστής της 50χρονης καθαρίστριας

22/06/2021 | 23:11

Σταύρος Μπαλάσκας: Επίθεση με μπογιές στο σπίτι του συνδικαλιστή αστυνομικού

22/06/2021 | 23:03

Survivor – Μαριαλένα σε Σάκη: Σε ψήφισε ο Κόρο επειδή είσαι ο καλύτερος εδώ μέσα! (vid)

22/06/2021 | 22:48

Γλυκά Νερά: «Απουσιάζουν οι ενδείξεις ενοχής μου-Τίποτα προσχεδιασμένο» – Η απίστευτη απολογία του 32χρονου

22/06/2021 | 22:28

Γλυκά Νερά: «Ένα κίνητρο υπάρχει για τη δολοφονία, θα το βρει η Αστυνομία», λέει ο δικηγόρος της οικογένειας της Κάρολαϊν

22/06/2021 | 22:05

Τζόκερ: Νέο διπλό τζακ ποτ -Δείτε τους τυχερούς αριθμούς που κληρώθηκαν

22/06/2021 | 21:58

Στην ίδια πτέρυγα των φυλακών με τον Φουρθιώτη ο 32χρονος πιλότος – Με ποιους θα είναι στο κελί

22/06/2021 | 21:32

Λεωφόρος Συγγρού: Άγνωστος ανέβηκε στον 8ο όροφο κτιρίου και έπεσε στο κενό (vid)

22/06/2021 | 21:11

Εξώδικο Παρασκευόπουλου σε Ρωμανό για τα περί αποφυλάκισης του 35χρονου βιαστή στα Πετράλωνα

22/06/2021 | 20:52

Η Μαριάννα Λάτση σε μια σπάνια φωτογραφία με τον πατέρα της το 1973
Βαρύ πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο – Πέθανε ξαφνικά ο αδερφός του
Γλυκά Νερά: «Είναι ανατριχιαστική η φωτογραφία» – Η εικόνα από την κηδεία που συγκλόνισε το Πρωινό
Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ξανά η Σοφία Βόσσου
Αιμίλιος Χειλάκης: O Ανδρέας Παπανδρέου μου άφηνε ολόκληρο μηνιάτικο σε… πουρμπουάρ (vid)
Λάκης Λαζόπουλος: Eσπευσμένα στο νοσοκομείο – Ερευνάται αν υπήρξε παρενέργεια από το εμβόλιο
Survivor: Αυτός κέρδισε την πρώτη ασυλία της εβδομάδας – Ποιον έβγαλε στον «τάκο» (vid)