Αθήνα

24 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ξεσπά μέσα από τις φυλακές η Έλενα Πολυχρονοπούλου: «Θέλω να πληρώσει για όλα ο σύντροφός μου»

LIFESTYLE

Γη της Ελιάς – Άντζελα Γκερέκου για Μάρω Κοντού: Πόση χαρά να συνεργάζομαι με αυτή την υπέροχη γυναίκα!

Η Άντζελα Γκερέκου, που πριν από 2 μήνες περίπου αποχαιρέτησε για πάντα τον σύζυγό της Τόλη Βοσκόπουλο, επέστρεψε για τα καλά στην τηλεόραση με τη σειρά του MEGA Γη της Ελιάς.

Δείτε επίσης

Γη της Ελιάς: Η Άντζελα Γκερέκου επέστρεψε στην τηλεόραση – Χαμός με την «ερωτική» σκηνή! (vid)
Μάρω Κοντού: Εμφανίστηκε για πρώτη φορά στη «Γη της ελιάς» και αποθεώθηκε στο Twitter – «Σαν να βρίσκεται σπίτι της»

Μαζί της όμως πρωταγωνιστεί και η μεγάλη κυρία του Ελληνικού Κινηματογράφου Μάρω Κοντού!

Οι δύο ηθοποιοί υποδύονται μια μητέρα, την Μαρία Αναγνώστου, και την κόρη της, Αθηνά Νομικού, δύο γυναίκες που οι ζωές τους καλύπτονται από πέπλο μυστηρίου.

Πάντως, οι δυο γυναίκες φαίνεται πως έχουν μια πολύ καλή σχέση, και για του λόγου το αληθές, δημοσίευσε δύο φωτογραφίες τους από τα γυρίσματα στον προσωπικό λογαριασμό της στο Instagram με την εξής λεζάντα:

«Πόση χαρά να συνεργάζομαι με αυτή την υπέροχη γυναίκα! Και σας υπόσχομαι ότι η σχέση Μαρίας κι Αθηνάς έχει πολύ ενδιαφέρον…!», έγραψε η Άντζελα Γκερέκου για την Μάρω Κοντού.

Ροή Ειδήσεων

20/09/2021 | 07:06

Ώρα ανακοινώσεων για την τρίτη δόση σε άνω των 60 και υγειονομικούς – Ανησυχία των ειδικών για Βόρεια Ελλάδα και σχολεία

20/09/2021 | 00:07

Κλήρωση Τζόκερ: Που παίχτηκε το τυχερό δελτίο που κερδίζει σχεδόν 60.000 ευρώ

19/09/2021 | 23:50

The Voice: Ο παίκτης που έχασε τον πατέρα του από κορονοϊό – «Ήταν μουσικός – Πιστεύω με ακούει εκεί που είναι»

19/09/2021 | 23:42

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 0-1: Με γκολ από πέναλτι ο «Δικέφαλος του Βορρά»-Άξιζαν την ισοπαλία οι Αρκάδες

19/09/2021 | 23:36

Λαμία – Ολυμπιακός 1-2 με «καρδιοχτύπι» για τους ερυθρόλευκους! (BINTEO)

19/09/2021 | 23:28

Σύρος: Συνελήφθη διευθυντής σχολείου μετά από μήνυση αρνήτριας μητέρας και καθηγήτριας για «εσχάτη προδοσία»!

19/09/2021 | 23:17

Η ατάκα Τσίπρα για τον Ραντανπλάν που έχει γίνει viral – Τι εννοούσε

19/09/2021 | 23:03

The Voice: Ο παίκτης που ήταν μαζί με Λιανό και Αργυρό στο Fame Story 3! (vid)

19/09/2021 | 22:48

Βίκυ Καγιά: Μόνο ψυχοσωματικά δεν έβγαλα, πένθησα πολύ που έφυγα από το GNTM

19/09/2021 | 22:37

The Voice: O Αργυρός ήθελε να πάρει παίκτρια λέγοντάς της «σε θέλω όπως ο Μίκυ τη Μίνι», αλλά δεν… (vid)

19/09/2021 | 22:11

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ-Οι τυχεροί αριθμοί που κληρώθηκαν την Κυριακή 19/09

19/09/2021 | 22:08

Ιωάννα Παλιοσπύρου: Θα κινηθεί νομικά κατά του 40χρονου «φίλου» της Έφης-«Δεν τον ξέρει, ένα αίτημα φιλίας δέχθηκε» (vid)

19/09/2021 | 21:51

Πάτρα: «Το παιδί δεν είχε επαφή με το περιβάλλον», λέει ο γιατρός που έτρεξε πρώτος στον 6χρονο μετά το ατύχημα

19/09/2021 | 21:36

Με Γιώργο Ανατολάκη το νέο Survivοr; Ετοιμάζει πρόταση ο Ατζούν – Τι γίνεται με το Survivor All Star

19/09/2021 | 21:18

Κ. Αρσένης: Θα ήθελα μία «συγγνώμη» από τον Παπανδρέου για το δημοψήφισμα που δεν έκανε και για τα Μνημόνια που έφερε
Αυτός είναι ο «τσουχτερός» τιμοκατάλογος της Τούνη
The Voice: «Κατέρρευσε» για την απώλεια του πατέρα της που την στιγμάτισε (vid)
Τζούλια Νόβα-Μιχάλης Βιτζηλαίος: Δείτε το προσκλητήριο του γάμου τους (ΕΙΚΟΝΑ)
Πασχάλης Τσαρούχας: «Όποιος υπερασπίζεται κατηγορούμενο θα τον κρεμάμε στα μανταλάκια»
Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»
Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)