Αθήνα

18 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

H Βίσση διαβάζει γράμμα που της έστειλε ο Καρβέλας και «βουρκώνει» – «Χώρισα από τον Καρβέλα αλλά όχι από την Βίσση» (vid)

LIFESTYLE

«Για πρώτη φορά μπαμπάς στη ζωή…» – Πανευτυχής ο Βασίλης Χαλακατεβάκης (vid)

Τις πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής του ζει από χθες ο Βασίλης Χαλακατεβάκης.

Η σύζυγός του έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι και σήμερα ο ηθοποιός μίλησε στο «Καλοκαίρι not» γι’ αυτή την πρωτόγνωρη, για τον ίδιο, κατάσταση.

«Για πρώτη φορά μπαμπάς στη ζωή γιατί στους ρόλους, εδώ και 30 χρόνια έκανα τον μπαμπά, οπότε είμαι… εξοικειωμένος από τη λέξη πατέρας. Ελπίζω τώρα, στην πραγματικότητα, τα πράγματα να πάνε εξίσου καλά γιατί στους ρόλους τα πήγα εξαιρετικά καλά σε αυτό το θέμα», είπε αρχικά ο Βασίλης Χαλακατεβάκης.

Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης συνέχισε: «Γεννήθηκε χθες τα ξημερώματα, είναι πολύ καλά στην υγεία του όπως και η μητέρα του. Καλά είμαστε, ευτυχισμένοι είμαστε, χαρούμενοι είμαστε. Δεν έχω άγχος, αλλά μια μικρή αμηχανία, ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει. Είμαι όμως προετοιμασμένος γι’ αυτό το ρόλο. Γεννήθηκε 2.940!».

Ροή Ειδήσεων

21/10/2021 | 23:23

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Πρώτη νίκη! Ο χώρος είναι ξανά εδώ

21/10/2021 | 23:15

The Bachelor: «Ειλικρινής» η Μαρία -Tο πρόσωπό μου είναι το δυνατό μου σημείο και ο χαρακτήρας μου γιατί είμαι πολυεπίπεδη!

21/10/2021 | 22:57

Euroleague: Το πάλεψε μέχρι τέλους με τη Μακάμπι ο Παναθηναϊκός

21/10/2021 | 22:36

Η κόκκινη άναψε… πράσινο για τον θρίαμβο του ΠΑΟΚ!

21/10/2021 | 22:21

Με κορονοϊό η Νανά Παλαιτσάκη: Είναι δυο φορές εμβολιασμένη

21/10/2021 | 22:20

Η δικαίωση της Φώφης που «δεν κάνει ποτέ πίσω»

21/10/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ-Οι τυχεροί αριθμοί που κληρώθηκαν την Πέμπτη 21/10

21/10/2021 | 21:57

Τσίπρας: Η κυβέρνηση έχει μετατρέψει την οχύρωση της χώρας απέναντι στον ιό σε Squid Game

21/10/2021 | 21:52

Σασμός: Το χαστούκι της Στέλλας στην Αργυρώ «ακούστηκε» σε όλο το Twitter!

21/10/2021 | 21:45

Βασιλική Τρουφάκου: «Μου έστελναν μηνύματα να πεθάνω μετά την ανάρτηση για το εμβόλιο» (vid)

21/10/2021 | 21:39

Europa Conference league: Μεγάλο διπλό του ΠΑΟΚ στην Κοπεγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ)

21/10/2021 | 21:35

Δώρα Χρυσικού: «Με άνοιξαν από πάνω μέχρι κάτω και μετά χημειοθεραπείες – Δεν μπορώ να κάνω παιδιά»

21/10/2021 | 21:13

Ακραία πρόκληση από Τουρκία σε Ελλάδα και Κύπρο: «Αν παραβιαστεί η υφαλοκρηπίδα μας, θα πάρετε την απάντησή μας στο πεδίο»

21/10/2021 | 21:13

Ρόδος: «Αν ήθελα να κάνω κάτι θα το έκανα στα παιδιά μου, γιατί να το κάνω σε άλλο παιδί;», λέει η θεία της 8χρονης

21/10/2021 | 20:47

Μίκης Θεοδωράκης: Άνοιξαν οι διαθήκες του – Τι αναφέρει για τον Νίκο Κουρή και για το σπίτι στην Ακρόπολη
H Βίσση διαβάζει γράμμα που της έστειλε ο Καρβέλας και «βουρκώνει» – «Χώρισα από τον Καρβέλα αλλά όχι από την Βίσση» (vid)
Νίκος Μουρατίδης: «Ο γιος μου είναι 26! Δεν έχω υπάρξει ποτέ ερωτευμένος- Για μένα έχουν κάνει απόπειρα»
Σασμός: «Χαμός» με το φιλί ανάμεσα στον Μαθιό και τη Βασιλική – Τι θα δούμε σήμερα
Ανδρέας Μικρούτσικος: Διασωληνωμένος στην εντατική ο γνωστός παρουσιαστής
Η πρώτη εμφάνιση της Εριέττας Κούρκουλου μετά την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης της- Έλαμπε από ευτυχία
O Τάσος Ξιαρχό έκανε το εμβόλιο: «Πέρασα τον κορονοϊό χωρίς να το ξέρω. Κόλλησα πάρα πολύ κόσμο χωρίς να το ξέρω»