Αθήνα

25 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ξεσπά μέσα από τις φυλακές η Έλενα Πολυχρονοπούλου: «Θέλω να πληρώσει για όλα ο σύντροφός μου»

LIFESTYLE

Γιάννα Τερζή: «Ο πατέρας μου δεν έχει δει ολόκληρο το βίντεο κλιπ μας, τον πιάνουν τα κλάματα- Συγκινείται πάρα πολύ»

Συνέντευξη στον Τάσο Ριζόπουλο και το Cosmoradio 95.1 παραχώρησε η τραγουδίστρια, Γιάννα Τερζή.

Η Γιάννα Τερζή, αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στον πατέρα της, Πασχάλη Τερζή και το τραγούδι που έβγαλαν μαζί.

«Ήταν πολύ περίεργες οι συνθήκες γιατί παράλληλα με την κυκλοφορία του τραγουδιού, συνέβη ένα πολύ μεγάλο γεγονός στη ζωή μου και έπρεπε να αφήσω την προώθηση του τραγουδιού πίσω και αναγκάστηκα να κοιτάξω τον εαυτό μου παραπάνω», είπε αρχικά η τραγουδίστρια.

Η Γιάννα Τερζή πρόσθεσε: «Ο πατέρας μου απόλαυσε πάρα πολύ το τραγούδι μας, είχε ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, είναι περηφάνια αυτό. Το τραγούδι το λάτρεψε, του άρεσε πάρα πολύ, αλλά δεν έχει καταφέρει να δει ολόκληρο το βίντεο κλιπ γιατί στη μέση τον πιάνουν τα κλάματα. Συγκινείται πάρα πολύ. Δεν κλαίγαμε στα γυρίσματα, αλλά ήμασταν συγκινημένοι».

Η Γιάννα Τερζή, μάλιστα, αποκάλυψε ακόμη πως χώρισε, χωρίς, όμως, να θέλει να πει περισσότερα.

Ροή Ειδήσεων

20/09/2021 | 08:09

Ζώδια: Οι αστρολογικές προβλέψεις για σήμερα Δευτέρα 20 Σεπτεμβρίου

20/09/2021 | 08:02

Τραγωδία στο Ηράκλειο Κρήτης: Νεκροί δύο νέοι σε τροχαίο, ο ένας ανήλικος (Σκληρές εικόνες)

20/09/2021 | 07:50

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Δευτέρα 20 Σεπτεμβρίου

20/09/2021 | 07:31

Καιρός: Η εβδομάδα ξεκινά με υψηλές θερμοκρασίες (ΒΙΝΤΕΟ)

20/09/2021 | 07:18

ΔΕΘ: Ο Τσίπρας, τα διλήμματα των εκλογών και το άνοιγμα στη μεσαία τάξη και στους ψηφοφόρους του παλιού ΠΑΣΟΚ

20/09/2021 | 07:06

Ώρα ανακοινώσεων για την τρίτη δόση σε άνω των 60 και υγειονομικούς – Ανησυχία των ειδικών για Βόρεια Ελλάδα και σχολεία

20/09/2021 | 00:07

Κλήρωση Τζόκερ: Που παίχτηκε το τυχερό δελτίο που κερδίζει σχεδόν 60.000 ευρώ

19/09/2021 | 23:50

The Voice: Ο παίκτης που έχασε τον πατέρα του από κορονοϊό – «Ήταν μουσικός – Πιστεύω με ακούει εκεί που είναι»

19/09/2021 | 23:42

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 0-1: Με γκολ από πέναλτι ο «Δικέφαλος του Βορρά»-Άξιζαν την ισοπαλία οι Αρκάδες

19/09/2021 | 23:36

Λαμία – Ολυμπιακός 1-2 με «καρδιοχτύπι» για τους ερυθρόλευκους! (BINTEO)

19/09/2021 | 23:28

Σύρος: Συνελήφθη διευθυντής σχολείου μετά από μήνυση αρνήτριας μητέρας και καθηγήτριας για «εσχάτη προδοσία»!

19/09/2021 | 23:17

Η ατάκα Τσίπρα για τον Ραντανπλάν που έχει γίνει viral – Τι εννοούσε

19/09/2021 | 23:03

The Voice: Ο παίκτης που ήταν μαζί με Λιανό και Αργυρό στο Fame Story 3! (vid)

19/09/2021 | 22:48

Βίκυ Καγιά: Μόνο ψυχοσωματικά δεν έβγαλα, πένθησα πολύ που έφυγα από το GNTM

19/09/2021 | 22:37

The Voice: O Αργυρός ήθελε να πάρει παίκτρια λέγοντάς της «σε θέλω όπως ο Μίκυ τη Μίνι», αλλά δεν… (vid)
Αυτός είναι ο «τσουχτερός» τιμοκατάλογος της Τούνη
The Voice: «Κατέρρευσε» για την απώλεια του πατέρα της που την στιγμάτισε (vid)
Τζούλια Νόβα-Μιχάλης Βιτζηλαίος: Δείτε το προσκλητήριο του γάμου τους (ΕΙΚΟΝΑ)
Πασχάλης Τσαρούχας: «Όποιος υπερασπίζεται κατηγορούμενο θα τον κρεμάμε στα μανταλάκια»
Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»
Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)