Αθήνα

19 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Συγκλονίζει ο Δήμαρχος Τρικάλων : “Έφυγε στα 29 του… Να τελειώνουμε με τις μ@λ@κιες»

LIFESTYLE

Γιάννης Μπέζος: «Δε νιώθω τίποτα όταν με βλέπω σε παλιά σίριαλ – Δεν είμαι άνθρωπος των reunion»

O Γιάννης Μπέζος ήταν καλεσμένος στο Στούντιο 4 και μίλησε για την πρώτη του τηλεοπτική εμφάνιση στην σειρά «Το Πάρκινγκ» της ΕΡΤ, την κόρη του που έγινε ηθοποιός αλλά και για το πως νιώθει όταν βλέπει τον εαυτό του στην τηλεόραση.

«Τα ρούχα στην σειρά είναι δικά μου. Τότε δεν είχαμε χορηγίες και φέρτε ρούχα. Όταν βλέπω τον εαυτό μου σε παλιά σίριαλ δεν αισθάνομαι τίποτα. Είναι όλα σαν παλιά ρούχα και δε νιώθω νοσταλγία. Λες μια ιστορία αλλά όχι τι ωραία που ήταν τότε» δήλωσε και πρόσθεσε:

«Εάν μπορούσα να πατήσω ένα κουμπί και να πάω στο μέλλον, θα έκανα αυτό. Το παρελθόν με ενδιαφέρει σαν μνήμη ή να βρεθώ με ανθρώπους που εκτιμώ από τότε αλλά ως εκεί. Δεν είμαι άνθρωπος της νοσταλγίας ή των reunion».

 

Για την κόρη του και την απόφαση της να γίνει ηθοποιός ανέφερε: «Εγώ θεωρούσα δεδομένο ότι θα κάνει αυτή τη δουλειά. Από μικρή ήταν ενταγμένη σε ένα τέτοιο κλίμα, αλλά δεν είχε βλέψεις για κάτι άλλο. Θυμάμαι είχα πάει στο σχολείο της για να του πω μην του κάνει εντύπωση αν στις τελευταίες τάξεις τη δει να μη διαβάζει».

Ροή Ειδήσεων

17/10/2021 | 18:31

Αράχωβα: Βράχος έπεσε στο καπό αυτοκινήτου – Από θαύμα σώθηκαν οι επιβάτες (vid)

17/10/2021 | 18:21

Γέννησε η Κατερίνα Στικούδη ένα υγιέστατο αγοράκι σε μαιευτήριο των βορείων προαστίων

17/10/2021 | 18:07

Superleague: Το ματς της χρονιάς στην Τούμπα – ΠΑΟΚ-Βόλος 4-4 (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 18:03

Η συγκινητική ανάρτηση της Θεοδώρας Βουτσά: «Ίσως ήταν η πρώτη φορά που είδα τον πατέρα μου να κλαίει από στενοχώρια» (ΕΙΚΟΝΑ)

17/10/2021 | 17:48

Κορονοϊός: Ο χάρτης διασποράς – «Προβληματίζουν» Αττική, Θεσσαλονίκη και Λάρισα

17/10/2021 | 17:45

Πέθανε ο ποιητής Γιώργος Κακουλίδης σε ηλικία 65 ετών

17/10/2021 | 17:30

Κορονοϊός: Στα 1.712 τα νέα κρούσματα -357 διασωληνωμένοι και 27 θάνατοι

17/10/2021 | 17:22

Συγκινεί ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για την απώλεια του Βλάσση Μπονάτσου – «Τον αγαπήσαμε πολύ κι εγώ και η Ζωή» (vid)

17/10/2021 | 17:11

Πέθανε η δημοσιογράφος της ΕΡΤ Ελένη Αποστολοπούλου (ΦΩΤΟ+ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 16:50

Βέβαιος ο Φελέκης για κάθοδο Γιώργου: «Διέβη τον Ρουβίκωνα»

17/10/2021 | 16:40

Έκκληση από Μίνα Γκάγκα: «Τρίτος ανεμβολίαστος εικοσάρης που χάνουμε σε μια εβδομάδα – Σας παρακαλώ, εμβολιαστείτε»

17/10/2021 | 16:32

Γιώργος Λιάγκας και Ναταλία Γερμανού «έλυσαν» τις διαφορές τους στον αέρα – Το τηλεοπτικό bullying που έχω φάει εγώ, δε νομίζω να το έχει φάει άλλος

17/10/2021 | 16:27

ΣΥΡΙΖΑ: «Άλλος ένας εκτροχιασμός μέσα στο Ευρωπαϊκό Έτος Σιδηροδρόμων»

17/10/2021 | 16:23

Δένδιας: «Η συμφωνία Ελλάδας- ΗΠΑ θωρακίζει περαιτέρω τη χώρα μας από εξωτερικές απειλές]

17/10/2021 | 16:14

Εθνική Ανδρών: General Manager αναλαμβάνει ο Νίκος Ζήσης
Σασμός: Πώς αντιδρούν Καλλιόπη και Αστέρης όταν μαθαίνουν ότι δολοφόνος του Στεφανή είναι ο Μαθιός;
Μαίρη Συνατσάκη: Μιλάει για τον Ίαν Στρατή και «λιώνει» – «Δεν μπορώ να κρύψω πόσο τυχερή νιώθω»
Ειρήνη Νικολοπούλου: «Γι’ αυτό σταμάτησα την τηλεόραση – Μπόρεσα και αντιστάθηκα σε αυτό που τότε συνέβαινε» (vid)
Μαρία Μπακοδήμου για Δημήτρη Αργυρόπουλο: «Ο χωρισμός μας ήταν πάρα πολύ δύσκολος και επώδυνος» (vid)
Συγκλονίζει ο Σταύρος Νικολαΐδης: «Όλα τα μωρά που χάσαμε έχουν ενσωματωθεί στην ψυχή του γιου μας» (vid)
«Έσκισαν» οι Συμπέθεροι από τα Τίρανα: Τι τηλεθέαση έκανε η σειρά των Ρέππα-Παπαθανασίου στην πρεμιέρα