Αθήνα

5 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Δεν διέρρευσα εγώ το ροζ βίντεο, απαντάει ο άντρας που κατονόμασε η Τούνη

LIFESTYLE

Γιάννης Φλωρινιώτης: Δεν είναι καλός άνθρωπος ο Λευτέρης Πανταζής – Δεν είναι ειλικρινής (vid)

Μιλώντας στον «αέρα» της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» ο Γιάννης Φλωρινιώτης, αναφέρθηκε και στην περιπέτεια που πέρασε πρόσφατα με την υγεία του.

Ο γνωστός τραγουδιστής, βέβαια, μεταξύ άλλων απάντησε και για την αιώνια κόντρα του με τον Λευτέρη Πανταζή.

Όπως είπε χαρακτηριστικά ο Γιάννης Φλωρινιώτης:

«Όχι, δεν με πήρε τηλέφωνο, αλλά και να με έπαιρνε ξέρω ότι δεν είναι ειλικρινής, ό, τι έλεγε θα ήταν ψέμα και γι’ αυτό καλύτερα που δεν πήρε. Όταν έναν φίλο σου τον αδικείς, τον σαμποτάρεις, του δίνεις πισώπλατα μαχαιρώματα, δεν αλλάζει ο χαρακτήρας. Εγώ συγχωρώ και δεν κρατάω κακίες. Τον συγκεκριμένο άνθρωπο τον συγχώρησα δύο φορές. Μια φορά βρεθήκαμε στη Θεσσαλονίκη, πήγαμε να δούμε τη Μαρινέλλα, με διαφορετικές παρέες και μας έβαλαν δίπλα δίπλα. Γύρισε από την άλλη και δεν με κοιτούσε. Για μένα δεν είναι καλός άνθρωπος, για άλλους είναι. Για μένα δεν είναι γιατί έχω εμπειρίες πολύ κακές από τον Λευτέρη. Τον αγκάλιασα και τον συγχώρησα».

Και συνέχισε ο ίδιος: «Του είπα έκανες ό, τι έκανες, δεν θέλω να είμαστε εχθροί, αλλά φίλοι όπως παλιά. Ξέχασέ τα όλα και εντάξει. Μου είπε το ξέρω ότι είσαι καλός άνθρωπος, αλλά και η δουλειά μας έτσι είναι. Του λέω πώς είναι η δουλειά μας; Να αρπάζουμε τραγούδια από τους φίλους μας; Από τα παιδιά τους; Από τα καινούργια παιδιά; Και να κάνουμε καριέρα εμείς και να σταματάμε την καριέρα του άλλου; Δόξα τω Θεώ κάναμε καριέρα και οι δύο, άσε και τα νέα παιδιά. Όπου δεις καινούργιο τραγούδι, καινούργιο τραγουδιστή, πηγαίνεις και το αρπάζεις».

Ροή Ειδήσεων

17/01/2022 | 00:54

2022 Mazda MX-5: Βελτιωμένος χειρισμός και νέες επιλογές

16/01/2022 | 23:01

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Μια… σούπα που θα την ξεχάσει και το youtube!

16/01/2022 | 22:59

Εύβοια: Πέθανε ο 68χρονος που προσπάθησε να τον κάψει ζωντανό η σύντροφός του με οινόπνευμα

16/01/2022 | 22:51

Προειδοποίηση Αρναούτογλου: Πολλές περιοχές της χώρας μας, ίσως μάλιστα και παραθαλάσσιες να ντυθούν στα λευκά!

16/01/2022 | 22:45

Ηλίας Μόσιαλος: Πάμε προς κορύφωση του κύματος της πανδημίας κορονοϊού

16/01/2022 | 22:37

Ειρήνη Λαγούδη: Ανοίγει και πάλι η υπόθεση του θανάτου της – Καλείται πρόσωπο «κλειδί» για κατάθεση

16/01/2022 | 22:18

3χρονη βοηθά την 5χρονη αδελφή της Αριάννα που έχει καρκίνο και δεν την αφήνει λεπτό μόνη!

16/01/2022 | 22:08

Τζόκερ: Η κλήρωση 2390 για τα 1.000.000 ευρώ – Oι τυχεροί αριθμοί

16/01/2022 | 22:06

Θεσσαλονίκη: Μεγάλη διαμαρτυρία έξω από το Αχίλλειον μετά την καταγγελία βιασμού 24χρονης – Συνθήματα και επιθέσεις

16/01/2022 | 21:52

Αλέκος Φασιανός: «Οταν δεν ζωγραφίζω είμαι δυστυχής» – «Έφυγε» ο σημαντικός ζωγράφος

16/01/2022 | 21:42

Survivor-«Ξαφνικός θάνατος»: Ο Γιώργος Λιανός ανακοίνωσε με συνοπτικές διαδικασίες το «τέλος» τους (vid)

16/01/2022 | 21:31

Αλέκος Φασιανός: Πέθανε ο σπουδαίος έλληνας ζωγράφος

16/01/2022 | 21:27

Χαμός στο Survivor: Κατέρρευσε με κλάματα η Μυριέλλα Κουρεντή – «Ειλικρινά θα φύγω» (vid)

16/01/2022 | 21:22

Τζένη Μπαλατσινού: Φωτογραφίζει τον ενός έτους γιο της Παναγιώτη-Αντώνιο, με την φίλη του (ΕΙΚΟΝΑ)

16/01/2022 | 21:04

Τραγωδία στο Θέρμο Αιτωλοακαρνανίας: Νεκρός 48χρονος ποδηλάτης σε σύγκρουση με ΙΧ αυτοκίνητο
Δεν διέρρευσα εγώ το ροζ βίντεο, απαντάει ο άντρας που κατονόμασε η Τούνη
Ηλίας Γκιώνης για βίντεο Ιωάννας Τούνη: «Το έλυσε εξωδικαστικά και πήρε χρήματα! Αυτό που κάνει είναι ανήθικο»
Η Βανδή δημοσίευσε την πρώτη φωτογραφία της με τον Μπισμπίκη και το instagram παραληρεί
Μαρία Ηλιάκη: Νόσησε και η 7 μηνών κόρη της από κορονοϊό (ΒΙΝΤΕΟ)
O Φιντιρίκος κατέθεσε μήνυση εις βάρος του Γκιώνη– Σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση η μητέρα του επιχειρηματία
Βαρύ πένθος για τη Φαίη Μαυραγάνη: «Α ρε μαμά, α ρε μανούλα» (EIKONA)