Γιάννης Φλωρινιώτης: Έπεσε θύμα απατεώνων - «Μου πούλησαν οικόπεδα στην θάλασσα κι έψαχνα να τα βρω!» - TheCaller

Αθήνα

40 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Ανακαίνισε το σπίτι του και μια μέρα μετά κάηκε – «Δεν πρόλαβα να το χαρώ ούτε μέρα» (vid)

LIFESTYLE

Γιάννης Φλωρινιώτης: Έπεσε θύμα απατεώνων – «Μου πούλησαν οικόπεδα στην θάλασσα κι έψαχνα να τα βρω!»

Ο τραγουδιστής Γιάννης Φλωρινιώτης μίλησε το Pop Up του Alpha, για την καριέρα του και χρήματα που απέκτησε.

«Έβγαλα πολλά χρήματα, ευτυχώς είχα την γυναίκα μου που τα κράτησε. Είμαι ανοιχτοχέρης. Ο Θεός μου είπε θα σε κάνω μεγάλο όνομα αλλά δεν θα έχεις πολλά λεφτά ποτέ σου.

Καλά μου έφαγαν και πολλά λεφτά, έχω πέσει θύμα σε απατεώνες. Αγόρασα κι ένα μαγαζί με άδεια φούρνου και μου έφαγαν πόσα λεφτά, ήταν πτωχευμένος από την εφορία. Μου πούλησαν κι οικόπεδα μέσα στην θάλασσα κι έψαχνα να τα βρω.»  ανέφερε ο Γιάννης Φλωρινιώτης.

Δείτε το βίντεο:

 

Ροή Ειδήσεων

05/08/2021 | 14:55

Περιστέρι: Τρεις τραυματίες από ένοπλη συμπλοκή – Ο ένας φέρει τραύμα από σφαίρα

05/08/2021 | 14:54

Ολυμπιακοί Αγώνες: Τέταρτη η Στεφανίδη, 8η η Κυριακοπούλου

05/08/2021 | 14:36

Μητσοτάκης από Ηλεία: Ανάγκη να γίνουν παρεμβάσεις για την πρόληψη νέων καταστροφών

05/08/2021 | 14:35

Σε κατάσταση συναγερμού η μισή Ελλάδα – Ακραίος κίνδυνος πυρκαγιάς την Παρασκευή (Χάρτης)

05/08/2021 | 14:18

Κορονοϊός: Τοπικά lockdown σε Ζάκυνθο και Χανιά

05/08/2021 | 14:12

Άφιξη Λευτέρη Πετρούνια: «Λυπάμαι πάρα πολύ, νιώθουμε πολύ άσχημα» (vid)

05/08/2021 | 13:53

Αναζωπύρωση στη Βαρυμπόμπη: Μήνυμα του 112 σε Ιπποκράτειο Πολιτεία και Δροσοπηγή – «Εκκενώστε τις περιοχές» (ΒΙΝΤΕΟ)

05/08/2021 | 13:50

Άντζελα Γκερέκου-Τόλης Βοσκόπουλος: Η συγκινητική ανάρτηση για την επέτειο των 25 χρόνων γάμου τους (ΕΙΚΟΝΑ)

05/08/2021 | 13:31

Πέθανε ο δημοσιογράφος Γιώργος Λεβεντογιάννης

05/08/2021 | 13:27

Ο Νίκος Μουτσινάς παρηγορεί την Ζέτα Μακρυπούλια: Το φωτογραφικό άλμπουμ από τις καλοκαιρινές διακοπές τους (ΕΙΚΟΝΕΣ)

05/08/2021 | 13:12

Ολυμπιακοί Αγώνες – Live: Οι προσπάθειες της Στεφανίδη και Κυριακοπούλου για το μετάλλιο

05/08/2021 | 13:05

Ντέμης Νικολαΐδης: «Με παίκτρια του GNTM μετά τον χωρισμό του από την Βανδή» – Τι ισχύει

05/08/2021 | 12:59

Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Παρέμβαση της Εισαγγελίας Πρωτοδικών

05/08/2021 | 12:41

Βορίδης: Άμεση στήριξη 600 ευρώ στους πυρόπληκτους (ΒΙΝΤΕΟ)

05/08/2021 | 12:27

Κραυγή αγωνίας από τον Δήμαρχο Πύργου: «Θα μας κάψουν όλους, θα μας τελειώσουν» (ΒΙΝΤΕΟ)
Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Να ξέρω ποιον θα φτύσω» – Οργισμένη η Κατερίνα Ζαρίφη με το συνταρακτικό βίντεο που αναρτά (vid)
«Ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ ήταν πικραμένος… δεν ξεπέρασε ποτέ την Αλίκη Βουγιουκλάκη»
Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Ξεσπά η Σταματίνα Τσιμτσιλή – «Μέσα σε λίγες ώρες όλη η χώρα παραδόθηκε στις φλόγες. Γιατί;» (ΕΙΚΟΝΑ)
«Οργή, αγανάκτηση, θλίψη» – Η οργισμένη ανάρτηση της Ιωάννας Λίλη για τη φωτιά στη Βαρυμπόμπη
Η Ευδοκία Ρουμελιώτη για τη φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Προσπαθούσα ώρα πάνω από αυτή την φωτογραφία να γράψω δυο λόγια… » (ΕΙΚΟΝΑ)
Άλκηστις Πρωτοψάλτη για φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Καίγεται το μέλλον» (ΦΩΤΟ)