Αθήνα

28 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»

LIFESTYLE

Γιάννης Βασιλείου: «Έχω δεχθεί παρενόχληση από δύο επώνυμους άντρες, μου πρότειναν να γίνω το ταίρι τους» (vid)

O Γιάννης Βασιλείου παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην κάμερα του Love It και τη δημοσιογράφο Κατερίνα Νινιού το μεσημέρι της Τρίτης. Ο τραγουδιστής αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην σεξουαλική παρενόχληση που έχει δεχθεί στο παρελθόν αλλά και τον γιο του, Γιώργο Αλκαίο.

Μεταξύ άλλων ο Γιάννης Βασιλείου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «έχω δεχθεί σεξουαλική παρενόχληση από άνδρα. Δύο άτομα επώνυμα. Είχα πάει για δουλειά στο σπίτι τους, να ακούσουν τα τραγούδια μου και μου πρότειναν να γίνω το ταίρι τους. Έφυγα».

«Ο Γιώργος έκανε πολύ καλά που τα άφησε όλα! Ξέρω πως λείπει πάρα πολύ αλλά είναι ένας άνθρωπος που έχει κάνει μια ωραία δουλειά, του έχει φέρει λεφτά, είναι επώνυμος και αν θέλει να κάνει comeback θα το κάνει» πρόσθεσε ο τραγουδιστής για τον γιο του, Γιώργο Αλκαίο.

«Εγώ πιστεύω ότι θα το κάνει το comeback ο Γιώργος Αλκαίος, θα γυρίσει».

 

Ροή Ειδήσεων

16/06/2021 | 17:39

Επιστολή στην ΕΠΟ από 7 γυναικείες ομάδες για το «Στα Πέναλτι» του ΑΝΤ1 – «Ένα πεντάλεπτο βουτηγμένο στον σεξισμό»

16/06/2021 | 17:39

Η Μαρία Σάκκαρη αποθεώθηκε στη συναυλία της Άννας Βίσσης στο Πεδίον του Άρεως – Αγκαλιά στη σκηνή (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 17:25

EURO 2021: Χιλιάδες Ούγγροι φωνάζουν συνθήματα για τον Κρίστιαν Ερικσεν στη Βουδαπέστη

16/06/2021 | 17:04

Μαρία Ηλιάκη: Το βίντεο του Στέλιου Μανουσάκη με την ίδια αγκαλιά με την κόρη τους (vid)

16/06/2021 | 17:02

Tα χρόνια πολλά του Νίκου Παπανδρέου στον αδερφό του Γιώργο με μια ανέμελη φωτογραφία από τον Καναδά

16/06/2021 | 16:49

Ναταλία Γερμανού: Θα παρουσιάσει έκτακτη εκπομπή στον Alpha για την “Αγγελική”

16/06/2021 | 16:30

Καρολίνα Καλύβα: Ο Τριαντάφυλλος πατούσε επί πτωμάτων, ο Παππάς έριχνε λάσπη, η Ελένη έχει χαμηλή συνείδηση

16/06/2021 | 16:27

Γιατί ακυρώνεται η απογευματινή ενημέρωση για την πορεία της πανδημίας

16/06/2021 | 16:21

Στη δημοσιότητα τα πέντε μέλη σπείρας που έκλεβαν αυτοκίνητα και καταστήματα στην Αττική (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 16:17

«Μακριά από τις μεγαλειώδεις εμφανίσεις που την έχουμε συνηθίσει»: Viral το ΔΤ για συναυλία της Μόνικα

16/06/2021 | 16:14

Η ιστορική συνάντηση Ρέιγκαν με Γκορμπατσόφ το 1985 και η πρώτη χειραψία που άφησε εποχή (ΕΙΚΟΝΑ)

16/06/2021 | 16:05

Αναβλήθηκε η δίκη για το «τρομοδέμα» στον Παπαδήμο- Στο Εφετείο ο πρώην πρωθυπουργός (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 16:05

Φθιώτιδα: Προφυλακιστέος ο 25χρονος για τον βιασμό της 11χρονης – Τι υποστήριξε

16/06/2021 | 15:53

Έφη Αχτσιόγλου: Στη Βουλή λίγο πριν φέρει στον κόσμο το πρώτο της παιδί (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 15:52

Γενεύη-Αμερικανορωσική συνάντηση κορυφής: Το τετ-α-τετ Μπάιντεν-Πούτιν – Οι μεγάλες διαφωνίες και οι μικρές προσδοκίες
Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»
Η Ευγενία Δημητροπούλου παντρεύτηκε κρυφά τον αγαπημένο της
Λιάγκας για Θεοφάνους: «Μας έχει καθυβρίσει από το πρωί και δικαίως… Μου έστειλε ένα έντονο μήνυμα» (BINTEO)
Σοφία Μαργαρίτη: Δεν μπορώ να δουλέψω μετά το Survivor λόγω τραυματισμού – Δεν μπορώ ούτε να μετακινηθώ με ευκολία (vid)
Τριαντάφυλλος: Υπέγραψε ήδη συμβόλαιο για τη νέα του συνεργασία (BINTEO)
Survivor – spoiler: Ποιος κερδίζει την 2η ασυλία και η έκπληξη με το έπαθλο!