Αθήνα

14 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Χριστόφορος Ζαραλίκος: Η Σάσα Σταμάτη και η συνοδεία της διέκοψαν την παράσταση μου

LIFESTYLE

Γιώργος Χρανιώτης: «Αν η σύζυγος μου ξεπεράσει τις υγιείς ναρκισιστικές της ανησυχίες ίσως και να θέλαμε ένα δεύτερο παιδάκι»

O Γιώργος Χρανιώτης, το μεσημέρι του Σαββάτου, μίλησε στον δημοσιογράφο Μαρίνο Βυθούλκα και την κάμερα της εκπομπής «Τι λες τώρα» στο MEGA. Η πατρότητα, το θέατρο και τα απωθημένα βρέθηκαν σε πρώτο πλάνο στα όσα είπε ο αγαπημένος ηθοποιός.

Μεταξύ άλλων, ο Γιώργος Χρανιώτης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «έχω μετανιώσει για αρκετά από τα πράγματα που έχω κάνει μέχρι σήμερα. Πριν από περίπου 9 χρόνια μετάνιωσα για μια επαγγελματική συνεργασία που είχα στο θέατρο. Την έχω μετανιώσει 100%».

«Αν ξεπεράσω τους φόβους μου και η σύζυγος μου ξεπεράσει τις υγιείς ναρκισιστικές της ανησυχίες, καθώς θέλει ως χορεύτρια να επανέλθει στο σώμα της όπως ήταν πριν τον ερχομό του Αλέξανδρου, ίσως και να θέλαμε ένα δεύτερο παιδάκι».

«Δεν νομίζω πως έχω απωθημένα. Ας πούμε, δεν έχω παίξει στην Επίδαυρο αλλά δεν έχω και απωθημένο να παίξω γιατί ξέρω ότι θα γίνει όταν έρθει η ώρα του» συμπλήρωσε, σε άλλο σημείο, ο δημοφιλής πρωταγωνιστής στη μεσημεριανή εκπομπή της Κατερίνας Καραβάτου στο Μεγάλο Κανάλι.

Ροή Ειδήσεων

03/12/2021 | 23:58

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Άλλαξαν οι αποδόσεις των στοιχημάτων και δείχνουν φαβορί!

03/12/2021 | 23:41

Θ. Μαργαρίτης: Ευτυχώς που υπήρξε αρχηγός η Γεννηματά – Την Κυριακή πρέπει να συνεχίσουμε την δουλειά της

03/12/2021 | 23:32

«Μαζί μπροστά»: Το τελικό σποτ του Ανδρουλάκη πριν την κάλπη της 5ης Δεκέμβρη!

03/12/2021 | 23:21

Κορονοϊός: 8 ανεμβολίαστες έγκυες νοσηλεύονται στο Ιπποκράτειο – Οι 3 διασωληνωμένες

03/12/2021 | 23:03

Ανδρουλάκης: Ο λαός κουράστηκε να δίνει ευκαιρίες, θέλει ανανέωση

03/12/2021 | 22:54

Πάτρα: Λήστεψαν με μαχαίρι ντελιβερά για… 5 ευρώ!

03/12/2021 | 22:39

Κλέλια Ρένεση: Σάσα οι τραμπουκισμοί γίνονται στην αρένα του μποξ, στο θέατρο βγάζεις τον σκασμό…!

03/12/2021 | 22:31

Παπανδρέου: Βιάστηκαν να μας ξεγράψουν, βιάστηκαν να βάλουν τελεία στο ΠΑΣΟΚ και το Κίνημα Αλλαγής

03/12/2021 | 22:21

Εμβολιασμός: Άνοιξε η πλατφόρμα για όσους θέλουν να κάνουν την αναμνηστική δόση στους 3 μήνες

03/12/2021 | 22:13

Σεισμός 4,1 ρίχτερ κοντά στην Κυπαρισσία

03/12/2021 | 22:07

Άγριες Μέλισσες Spoiler: Άγριος «πόλεμος» Δούκα-Μυρσίνης – Συλλαμβάνεται στο Δικαστήριο η Ελένη

03/12/2021 | 21:58

«Η Γη της Ελιάς» επόμενα επεισόδια: Η Χάιδω κοντά στην αποκάλυψη του ανθρώπου που έδωσε εντολή να εκτελεστούν Στέλλα και Πέτρος

03/12/2021 | 21:51

Τι είπε ο Ζαραλίκος και εξοργίστηκε η Σάσα Σταμάτη – Τι ισχυρίζεται ο ίδιος

03/12/2021 | 21:35

Κορονοϊός – Πάτρα: Μετά από «μάχη» τα κατάφερε το δυο μηνών βρέφος, που είχε αεροβαπτιστεί (vid)

03/12/2021 | 21:26

Απίστευτες σκηνές σε ΕΠΑΛ της Αττικής – Καθηγητής χτύπησε μαθήτρια και οι συμμαθητές της τού διέλυσαν το αυτοκίνητο!
Χριστόφορος Ζαραλίκος: Η Σάσα Σταμάτη και η συνοδεία της διέκοψαν την παράσταση μου
Εύη Βατίδου: «Συμβιβάστηκα τα 6 χρόνια του γάμου μου…» (BINTEO)
Ταμίλα Κουλίεβα: Δε γίνεται να μη θέλεις να εμβολιαστείς και να αποφεύγεις και το τεστ!
Συγκλονίζει η Μαρία Τζομπανάκη μιλώντας για τον σασμό της οικογένειάς της: «Τον έσφαξε στην κυριολεξία…»
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της για το επεισόδιο με τον Ζαραλίκο – «Σε όποιον αρέσω»
Λιάρος για OPEN: «Δεν τα κατάφερε γιατί εγκαταλείφθηκε κυρίως από τη διοίκηση του» (ΒΙΝΤΕΟ)