Αθήνα

18 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Γιώργος Λιάγκας: Δικαιώθηκε στην αντιδικία με συνεργάτη χρηματιστηριακής που του «έφαγε» 300.000 ευρώ (vid)

Ο Γιώργος Λιάγκας κέρδισε στην αντιδικία που είχε με τον συνεργάτη της χρηματιστηριακής που του «έφαγε» 300.000 ευρώ. Ένα θέμα που ανέδειξε το μεσημέρι της Τρίτης το Tlive με την Τατιάνα Στεφανίδου στον Alpha.

Πιο συγκεκριμένα, ο παρουσιαστής της πρωινής ζώνης του ΑΝΤ1 είχε τα τελευταία χρόνια αυτή τη βαθιά πληγή και τώρα ήρθε η δικαίωση. Ο Γιώργος Λιάγκας είχε αποφασίσει να επενδύσει ένα μεγάλο μέρος των χρημάτων του σε μια χρηματιστηριακή εταιρία. Αποφάσισε, λοιπόν, να εμπιστευτεί έναν συνεργάτη αυτής της εταιρίας τον οποίο και είχε γνωρίσει το 2007 στο πλαίσιο της προεκλογικής τότε εκστρατείας του στη Λάρισα.

Ο άνθρωπος αυτός καταδικάστηκε από το τριμελές Εφετείο Κακουργημάτων σε κάθειρξη επτά ετών καθώς με μια σειρά από πράξεις από το 2010 και μετά εξαπάτησε τον παρουσιαστή εξαναεμίζοντας το χαρτοφυλάκιο του ύψους περίπου 330.000 ευρώ.

 

Ροή Ειδήσεων

22/10/2021 | 23:57

Ξεσπά η Καστρίτση κατά Πετρούνια! «Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εθελοτυφλούν -Μιλάμε για κακοποιήσεις και ξυλοδαρμούς»

22/10/2021 | 23:46

«Καρφί» Σκορδά σε Σρόιτερ! «Δεν θέλω να ακούω τη γνώμη του κυρίου που έχει καταδικαστεί για σεξουαλικά εγκλήματα…» (vid)

22/10/2021 | 23:35

Στυλίδα: Χάθηκαν παππούς και εγγονός σε ορεινή περιοχή – Συναγερμός στην Πυροσβεστική

22/10/2021 | 23:10

Μαστοράκης για Αλεκ Μπάλντουιν: «Ίσως η σφαίρα τοποθετήθηκε επίτηδες στο όπλο» (vid)

22/10/2021 | 22:58

Έφη Κακαράντζουλα: Έριξε το βιτριόλι στην Ιωάννα και μετά ανέμελη έμπαινε σε ιστοσελίδες πορνό!

22/10/2021 | 22:49

Μέμος Μπεγνής: «Λέω τα πράγματα με το όνομα τους και αυτό μου έχει κοστίσει» (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 22:35

Άγριες Μέλισσες spoiler: Ο Ακύλας θέλει να σκοτώσει τον Κωνσταντή για τα μάτια της Ζωής

22/10/2021 | 22:07

Euroleague: Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από την ΤΣΣΚΑ στην Μόσχα

22/10/2021 | 21:54

Σασμός – Επόμενα επεισόδια: Πώς ο Μαθιός θα γλιτώσει τη σύλληψη;

22/10/2021 | 21:47

Ημαθία: «Δεν είχε κάνει εμβόλιο, αυτό είναι που μας “τρώει”», λέει ο πατέρας του αστυνομικού που πέθανε από κορονοϊό

22/10/2021 | 21:32

Έξαλλος ο Άκης Τσελέντης γιατί αφαίρεσαν τα εικονίσματα από τα δωμάτια νοσηλείας! «Αίσχος, εδώ είναι Ελλάδα και όχι Μωαμεθανιστάν»

22/10/2021 | 21:23

Χαλκιδική: «Τα λεφτά σου έχουν κορονοϊό»-Πως εξαπάτησαν ηλικιωμένη και τής άρπαξαν 1.750 ευρώ

22/10/2021 | 21:13

Λιβαδειά: Βουτιά αυτοκίνητου σε γκρεμό 60 μέτρων – Ένας νεκρός και ένας τραυματίας (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 20:54

Άλεκ Μπάλντουιν: «Σοκ και θλίψη – Ραγίζει η καρδιά μου» – Καταγγελία πως ήταν αληθινή σφαίρα στο όπλο