Γιώργος Λιάγκας για τον εμβολιασμό του: Ζαλίζομαι, είμαι στα χειρότερα μου – Με έχει «σκίσει» (ΒΙΝΤΕΟ) | TheCaller Γιώργος Λιάγκας για τον εμβολιασμό του: Ζαλίζομαι, είμαι στα χειρότερα μου - Με έχει «σκίσει» (ΒΙΝΤΕΟ) - TheCaller

Αθήνα

29 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Θα περάσουμε το υπόλοιπο της ζωής μας διασφαλίζοντας ότι θα αποδοθεί δικαιοσύνη» – Ο πατέρας της Κάρολαϊν «σπάει» τη σιωπή του

LIFESTYLE

Γιώργος Λιάγκας για τον εμβολιασμό του: Ζαλίζομαι, είμαι στα χειρότερα μου – Με έχει «σκίσει» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο παρουσιαστής και δημοσιογράφος Γιώργος Λιάγκας έκανε τη δεύτερη δόση του εμβολίου κατά του κορονοϊού.

Δείτε επίσης

Λιάγκας για υποδοχή Τριαντάφυλλου: «Δεν είναι φυσιολογικό – Έρχονται Ολυμπιονίκες και δεν πάει κανείς» (vid)
Οργισμένη Φαίη Σκορδά για Δανάη Μιχαλάκη: «Επιλέγει άλλο κανάλι να τοποθετηθεί γιατί αυτό της ταιριάζει, για μένα ισχύει η πληροφορία» (vid)

Σήμερα στο «Πρωινό» η Φαίη Σκορδά και ο Γιώργος Λιάγκας φιλοξένησαν τον Χρήστο Λούλη.

Όταν ο ηθοποιός μπήκε στο πλατό η Φαίη απευθύνθηκε στον Λιάγκα λέγοντάς του «εξήγησε στον άνθρωπο τι έχεις κάνει σήμερα».

Τότε ο Λιάγκας είπε στον Λούλη:

«Έχω κάνει τη δεύτερη δόση του εμβολίου και ζαλίζομαι. Είμαι στα χειρότερα μου, Με έχει σκίσει κυριολεκτικά.

Η πρώτη δόση ήταν παιχνιδάκι, δεν περίμενα ότι θα είναι έτσι η δεύτερη».

 

 

 

 

Ροή Ειδήσεων

23/06/2021 | 23:47

Μονή Πετράκη: Ο Μητροπολίτης Κηφισιάς κινδυνεύει να χάσει το μάτι του

23/06/2021 | 23:25

Μονή Πετράκη: Επίθεση με βιτριόλι – Ράσα με αίματα στο πάτωμα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/06/2021 | 23:06

Μητσοτάκης: Επικοινωνία με Ιερώνυμο για την επίθεση που δέχθηκαν μητροπολίτες στη Μονή Πετράκη

23/06/2021 | 22:45

Η τελευταία «λαοθάλασσα» του Ανδρέα και ο συγκλονιστικός επικήδειος του Γιώργου Παπανδρέου (vid)

23/06/2021 | 22:43

Καιρός – Καύσωνας: Στους 41 βαθμούς αύριο η θερμοκρασία – Ποιες περιοχές θα «βράσουν»

23/06/2021 | 22:23

Δήμητρα Σφήκα: Η μικρή Λυδία χρειάζεται ασφάλεια και θαλπωρή – Θα χρειαστεί ψυχολόγο για το στίγμα του πατέρα-δολοφόνου

23/06/2021 | 22:20

Βαρύ πλήγμα για τον Alpha – Ποιος αποχωρεί από το κανάλι

23/06/2021 | 22:02

Μονή Πετράκη: Έκρυβε κοκαΐνη μέσα από το ράσο – Η υπόθεση για την οποία είχε συλληφθεί ο ιερέας με το βιτριόλι

23/06/2021 | 21:50

Μονή Πετράκη: Αυτός είναι ο ιερέας-δράστης της επίθεσης με βιτριόλι (ΦΩΤΟ)

23/06/2021 | 21:45

Γλυκά Νερά: Κατερινόπουλος -«Υπήρχε συνεργός έξω από το σπίτι- Φώναζα από την αρχή ότι αυτός είναι» (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:22

Euro 2020: Οι Ισπανοί… ξανάρχονται και με 5άρες! (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:18

«Πόλεμος» κατά των crypto από την Κίνα – «Βυθίζεται» το bitcoin

23/06/2021 | 21:10

Ο Τσίπρας και οι αποστάσεις από τον Πολάκη για τα εμβόλια

23/06/2021 | 21:07

Euro 2020: Η Σουηδία πήρε την ματσάρα (3-2) με την Πολωνία και προκρίθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 20:49

Μονή Πετράκη: Καθαιρέθηκε για ναρκωτικά ο ιερέας-δράστης της επίθεσης – Μαινόμενος πέταξε βιτριόλι σε 10 άτομα
Βαρύ πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο – Πέθανε ξαφνικά ο αδερφός του
Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ξανά η Σοφία Βόσσου
Γλυκά Νερά: «Είναι ανατριχιαστική η φωτογραφία» – Η εικόνα από την κηδεία που συγκλόνισε το Πρωινό
Αιμίλιος Χειλάκης: O Ανδρέας Παπανδρέου μου άφηνε ολόκληρο μηνιάτικο σε… πουρμπουάρ (vid)
Λάκης Λαζόπουλος: Eσπευσμένα στο νοσοκομείο – Ερευνάται αν υπήρξε παρενέργεια από το εμβόλιο
Παναγιώτα Βλαντή-Γιάννης Βλάχος: Oι πρώτες φωτογραφίες από τον μυστικό γάμο τους στην Ύδρα (vid)