Αθήνα

25 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Ο αδερφός του πιλότου έχει αφοσιωθεί στο μεγάλωμα του παιδιού- Τι μου είπε»

LIFESTYLE

Γιώργος Τσαλίκης για τη δυσαρέσκεια του ΣΚΑΪ: «Δεν τρελάθηκα να ανακοινώνω εκπομπές»

«Δεν το έκανα τυχαία. Μου άρεσε να δώσω το στίγμα μου, γιατί αυτό είναι που ισχύει».

Δείτε επίσης

Αλλαγή… πορείας για τον Γιώργο Τσαλίκη: «Θα είμαι ο παρουσιαστής του Big Brother 2, υπέγραψα ισχυρό συμβόλαιο»

Ο Γιώργος Τσαλίκης ανακοινώνει ότι θα είναι ο κεντρικός παρουσιαστής του Big Brother, δημοσιεύματα αναφέρουν πως ο Γρηγόρης Γουντάρας και η Νάταλι Κάκκαβα θα είναι αυτοί που θα αναλάβουν το project και φήμες μεταφέρουν τη δυσαρέσκεια του ΣΚΑΪ για τις ανεπίσημες ανακοινώσεις.

Επανέρχεται, λοιπόν, στο θέμα ο Γιώργος Τσαλίκης και ξεκαθαρίζει στην κάμερα του Πρωινό και την Βασιλική Μπασιούρη:

«Δεν τρελάθηκα να ανακοινώνω εκπομπές. Γιατί σήμερα άκουσα διάφορα. Δεν ξέρω αν δυσαρεστήθηκε ο ΣΚΑΪ. Φαντάζομαι ότι μετά από 22 χρόνια έχω την συναίσθηση για ποιον λόγο μπορώ να ανακοινώνω ότι είμαι κεντρικός παρουσιαστής μια εκπομπής. Δεν το έκανα τυχαία. Μου άρεσε να δώσω το στίγμα μου, γιατί αυτό είναι που ισχύει.

Άκουσα ότι κάποιοι άνθρωποι που αγαπώ πολύ, υπογράφουν συγκεκριμένα συμβόλαια και όχι γενικά. Δεν έχω κάποιο γενικό συμβόλαιο με τον ΣΚΑΪ, έχω ένα συγκεκριμένο συμβόλαιο με τον ΣΚΑΪ, ξεκάθαρο και πολύ σαφές.

Βέβαια, η συνεργάτιδα μου με ενημέρωσε για κάποια πράγματα. Δεν το παίζω άνετος, ξαφνιάστηκα. Οπότε, θέλω να μου δώσετε λίγο τον χρόνο να τα διαχειριστώ, να τα συζητήσω με το κανάλι, να είμαι ήρεμος, cool, χαρούμενος και όταν έρθει η ώρα θα μάθετε αυτά που είναι να μάθετε».

zappit

Ροή Ειδήσεων

20/06/2021 | 23:41

Καιρός: Βροχές τη Δευτέρα – Έρχεται καύσωνας με 40άρια από την Τρίτη

20/06/2021 | 23:31

Οργή Μπακογιάννη για τη βεβήλωση του μνημείου του αρχιφύλακα Νεκτάριου Σάββα: «Είναι λίγοι και είμαστε πολλοί» (ΕΙΚΟΝΑ)

20/06/2021 | 23:09

Πετράλωνα: Εξαφανίστηκαν οι βιαστές της 50χρονης καθαρίστριας – Την κακοποιούσαν επί ώρες και το έσκασαν από το φωταγωγό

20/06/2021 | 22:59

Γλυκά Νερά: Έπνιξε την Καρολάιν και στη συνέχεια τσέκαρε τα email του ο 33χρονος πιλότος (vid)

20/06/2021 | 22:51

Παραλίγο τραγωδία σε κορονοπάρτι στο ΑΠΘ: 20χρονη έπεσε σε φρεάτιο

20/06/2021 | 22:45

H Γιάννα Αγγελοπούλου αγκαλιά με τον Κερτ Ράσελ και την Γκόλντι Χον στη Σκιάθο (ΕΙΚΟΝΕΣ)

20/06/2021 | 22:32

«Ασύλληπτο» και όμως αληθινό: Αυξάνονται οι followers στο Instagram του γυναικοκτόνου στα Γλυκά Νερά – Γιατί συμβαίνει αυτό

20/06/2021 | 22:17

Συγκλονίζει ο πατέρας Βησσαρίωνας για την 14χρονη κόρη που έχασε: «Πείτε στα παιδιά σας να έχουν ευγένεια στα παιδιά με παχυσαρκία, Δεν ζητάω οίκτο»

20/06/2021 | 22:06

Κλήρωση Τζόκερ: Aυτοί είναι οι τυχεροί αριθμοί για τα 2.300.000 ευρώ

20/06/2021 | 21:46

Η Μαρία Σάκκαρη μιλάει για τον Κωνσταντίνο Μητσοτάκη: «Είμαστε έξι μήνες μαζί, ήρθε στη ζωή μου εκεί που δεν το περίμενα» (vid)

20/06/2021 | 21:41

Γλυκά Νερά: Συνεπιμέλεια του βρέφους, της μικρής Λυδίας, σκοπεύει να ζητήσει η οικογένεια του πιλότου

20/06/2021 | 21:16

Survivor-Νίκος Μπάρτζης: Ο άγνωστος καβγάς με τον Σάκη Κατσούλη – «Με είπε σκουπίδι»

20/06/2021 | 21:03

Euro 2020: «Δούλεψε ρολόι» η Ελβετία και έκανε το 3-1 με την Τουρκία

20/06/2021 | 20:54

Πέτρος Κωστόπουλος: Πως του ευχήθηκε η κόρη του Αλεξάνδρα για την Γιορτή του Πατέρα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

20/06/2021 | 20:38

Ο 32χρονος πιλότος στον ΣΚΑΪ: «Κατέστρεψα τα πάντα και τη ζωή μας, δεν ήταν τίποτα προσχεδιασμένο, ούτε υπήρχε τρίτο πρόσωπο»
Παντρεύτηκαν ο εφοπλιστής Αντώνης Λαιμός και η Μαρίκα Αράπογλου στο Πάπιγκο (ΦΩΤΟ)
Άγριες Μέλισσες Spoiler: Οι ανατροπές που θα δούμε στον 3ο κύκλο
Ράνια Τζίμα: «Ήρθε ο Γαβριήλ, σαν να με έσπρωξε η ζωή…»
Γιώργος Μαργαρίτης: «Περπατούσα στην Ομόνοια και μόνο κάτι μελαχρινούς έβλεπα και λέω πώς κατάντησε η Αθήνα» (vid)
Ναταλία Γερμανού: Η έκπληξη και η συγκίνηση για τα… απρόσμενα γενέθλια στο πλατό του Καλύτερα δε γίνεται (vid)
Η Hλιάνα Παπαγεωργίου ποζάρει τόπλες στα Κουφονήσια και ρίχνει το Instagram – «Room service» έγραψε στη λεζάντα (vid)