Αθήνα

15 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Η μέρα της Αλλαγής! Το ΠΑΣΟΚ «σαρώνει» με 48% και ο Ανδρέας Παπανδρέου ετοιμάζεται να αλλάξει τη χώρα

LIFESTYLE

Μαρία Ψηλού -Η 20χρονη καλλονή που στέφθηκε «Σταρ Ελλάς» και ετοιμάζεται τώρα να κατακτήσει την Υφήλιο (ΕΙΚΟΝΕΣ)

Στο διαγωνισμό που έγινε στο ξενοδοχείο Atlantis στον Ωρωπό, τον περασμένο Ιούλιο, η 20χρονη Μαρία Ψηλού κέρδισε τον τίτλο της Σταρ Ελλάς.

Στο διαγωνισμό που έγινε στο ξενοδοχείο Atlantis στον Ωρωπό, τον περασμένο Ιούλιο, η 20χρονη Μαρία Ψηλού κέρδισε τον τίτλο της Σταρ Ελλάς.

Η εστεμμένη Μαρία γεννήθηκε στο Αίγιο και έχει ένα μικρότερο αδελφό, 16 ετών.

«Το Αίγιο είναι ένα μικρό χωριό. Εκεί μεγάλωσα και έχω να θυμάμαι πολλές ανάμελες στιγμές. Το σπίτι μας ήταν μεγάλο, λίγο πιο έξω από το Αίγιο, με κήπο. Ο πατέρας μου είναι εργολάβος οικοδομών και η μητέρα μου ασχολείται με τα οικιακά. Είμαστε μια παραδοσιακή οικογένεια» εξομολογείται η Μαρία στο People.

Ως μαθήτρια ήταν πολύ καλή, χωρίς όμως να διαβάζει ατελείωτες ώρες. «Ήμουν πάντα μέσα σε όλα. Πολύ κοινωνική, από τα έξυπνα παιδιά και με λίγο διάβασμα τα κατανοούσα όλα» προσθέτει με σιγουριά.

Εκτός από την ομορφιά, αυτή ακριβώς η σιγουριά λειτουργούσε σαν μαγνήτης για τα αγόρια της τάξης της, που από τα πρώτα κιόλας χρόνια του γυμνασίου τής έδειχναν την προτίμησή τους.

«Από το γυμνάσιο και μετά άρχισα να ανακαλύπτω περισσότερο τη γυναικεία μου μορφή. Τότε ξεκίνησα δειλά δειλά να προσέχω περισσότερο το ντύσιμό μου και να αντιλαμβάνομαι περισσότερο το φλερτ των αγοριών» αποκαλύπτει.

Διαβάστε περισσότερα ΕΔΩ:

(πηγή: peoplegreece)

Ροή Ειδήσεων

18/10/2021 | 23:57

Tριμερής Σύνοδος Ελλάδας-Αιγύπτου-Κύπρου: «Στρατηγικής σημασίας τα περιφερειακά σχήματα συνεργασίας», λένε κυβερνητικές πηγές

18/10/2021 | 23:48

Η Βίκυ Κουλιανού πήγε στο GNTM και έβαλε τα κλάματα! «Με συγκινήσατε, μπράβο σας για όλα»

18/10/2021 | 23:23

Ρόδος: Ανατροπή στην υπόθεση βιασμού δείχνουν οι νέες εξετάσεις για την 8χρονη (vid)

18/10/2021 | 23:10

Παραλήρημα Δήμητρας Λιάνη για Γ. Παπανδρέου! «Διχάζει και αποσυνθέτει-Θέλει να εκχωρήσει την ΑΟΖ στην Τουρκία»

18/10/2021 | 22:59

Μάρα Δαρμουσλή: Μπαίνει στον 7ο μήνα και ποζάρει με φουσκωμένη κοιλίτσα και μαύρο μίνι φόρεμα (ΕΙΚΟΝΑ)

18/10/2021 | 22:49

Πλεύρης: Η κοινωνία δεν θα ξανακλείσει και οι ΜΕΘ δεν θα νοσηλεύουν μόνο ασθενείς covid

18/10/2021 | 22:40

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Για Τετάρτη η ανακοίνωση Παπανδρέου – Μαζεύονται υπογραφές και βολιδοσκοπούνται μέλη

18/10/2021 | 22:39

Πολάκης σε Ντόρα: Σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά – Στέκομαι δίπλα σου ως γιατρός και συντοπίτης!

18/10/2021 | 22:19

Αρναούτογλου: Κακοκαιρία και πάλι από το Σαββατοκύριακο – Που θα χτυπήσουν οι καταιγίδες (vid)

18/10/2021 | 22:16

Μιχάλης Οικονόμου: Παντρεύτηκε με τον σύντροφό του, Γιώργο Μακρή (EIKONEΣ)

18/10/2021 | 22:07

Σασμός: Η σκηνή με το νυφικό, ο διάλογος της Ευγενίας Σαμαρά με Ναταλία Γερμανού και η αποθέωση στο twitter

18/10/2021 | 21:56

Σασμός: Η αποκάλυψη από το παρελθόν που σόκαρε τους τηλεθεατές – Χαμός στο twitter

18/10/2021 | 21:55

Το ΠΑΣΟΚ και πάλι στη «μόδα»! Πως το ΚΙΝΑΛ κατάφερε μέσω Παπανδρέου να μονοπωλεί την επικαιρότητα

18/10/2021 | 21:39

Γλυκά Νερά: Η αντίδραση του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου στη βάφτιση της κόρης του! «Είναι ευχαριστημένος αλλά…»

18/10/2021 | 21:36

Μαρίνα Λαμπροπούλου: Τη θυμάστε στο «3,2,1 ANT1»; Η μεγάλη επιστροφή στην τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)
Κατερίνα Στικούδη: Οι πρώτες ώρες με το μωρό της στο μαιευτήριο – Όσα είπε ο γιατρός της (vid)
Κόλαφος ο Γιώργος Μακρής: «Όταν είσαι βιαστής ή παιδεραστής, πρέπει να εκτελείσαι»
Τέρης Χρυσός: «Δεν παντρεύτηκα ποτέ γιατί ήμουν μαμάκιας»
Γιώργος Λιάγκας σε Γρηγόρη Πετράκο: «Εκλαμβάνεις τον εαυτό σου ως έναν αυτόκλητο σωτήρα;» – Η αντίδραση του τραγουδιστή (vid)
«Βαρδιάνος στα Σπόρκα»: Η συγγνώμη Μανουσάκη για το 3ο επεισόδιο της σειράς – «Ζητώ την κατανόησή σας»
DWTS: Συγκλόνισε η Ρεγγίνα Μακέδου για τη μάχη της με τον καρκίνο – «Πολλές φορές έφτασα στο σημείο να πω ότι κουράστηκα…»