Αθήνα

18 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Θεσσαλονίκη: Υποχώρησε οδόστρωμα σε κεντρικό δρόμο – Λεωφορείο έπεσε σε τεράστια λακούβα (ΒΙΝΤΕΟ)

LIFESTYLE

Η Ελεάννα Τρυφίδου ποζάρει με μαγιό! Η εντυπωσιακή αλλαγή στο σώμα της (ΦΩΤΟ)

Η Ελεάννα Τρυφίδου αναπολεί μέσα από τον λογαριασμό της στο Instagram την Κύθνο που ήταν πριν λίγες μέρες και δημοσίευσε μία φωτογραφία της που ποζάρει με λεοπάρ μαγιό!

Δείτε επίσης

Ελεάννα Τρυφίδου: Έχασε τα περιττά κιλά και ποζάρει με μαγιό (ΕΙΚΟΝΑ)
Ελεάννα Τρυφίδου: Αδυνάτισε και ποζάρει με μπικίνι στη θάλασσα (ΕΙΚΟΝΑ)

Η δημοσιογράφος σχολίασε τη φωτογραφία της γράφοντας: «Ένας Αύγουστος λουσμένος στον ήλιο και τη θάλασσα».

Άλλες φωτογραφίες της με μαγιό:

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Eleanna Trifidou A (@trifidoni)

Η Ελεάννα Τρυφίδου είχε μιλήσει για την απόφασή της να χάσει κάποια κιλά, είχε πει: Ξύπνησα ένα πρωί και δε μπορούσα να περπατήσω. Έτσι ξεκίνησα. Έφτασα στο σημείο να λέω ότι δεν αναγνωρίζω τον εαυτό μου… Μεγαλώνοντας μια γυναίκα πρέπει να προσέχει ακόμα περισσότερο. Η αλήθεια είναι ότι και στις δυο καραντίνες έφαγα περισσότερο, περπάτησα αλλά έφαγα. Ήταν και μια δύσκολη περίοδος για μένα γιατί έχασα τη δουλειά μου, τον μπαμπά μου και είχαμε και καραντίνα».

Και συμπλήρωσε: «Πήρα πίσω πέντε κιλά, δεν είχα τη διάθεση να κάνω και διατροφή. Τώρα όμως ξεκίνησα πάλι να προσέχω γιατί τώρα είμαι έτοιμη» πρόσθεσε, επίσης, η Ελεάνα Τρυφίδου. «Μου αρέσουν τα ωραία κορμιά, τα θαυμάζω, θα ήθελα να είμαι αδύνατη. Έχω ακούσει να λένε «είμαι καλά με τον εαυτό μου», όχι δεν είσαι καλά απλά ωραιοποιείς μια κατάσταση. Όταν φτάσω το στόχο μου θέλω να βάλω μπικίνι. Όταν έχασα τα πρώτα δέκα κιλά αισθάνθηκα σαν τον Τσιτσιπά»!

Ροή Ειδήσεων

15/10/2021 | 23:46

Oλυμπιακός – Ζαλγκίρις 83-68: Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό…

15/10/2021 | 23:40

The Bachelor: Ιζαμπέλα και Γιώτα έριξαν το «κράξιμο» του αιώνα στςι υπόλοιπες παίκτριες (ΒΙΝΤΕΟ)

15/10/2021 | 23:15

Στέφανος Τσιτσιπάς: «Ξέσπασε»… ξανά στη ρακέτα του κατά τη διάρκεια του προημιτελικού στο Indian Wells (vid)

15/10/2021 | 22:57

The Bachelor: Η… πανούργα Αθηνά βρήκε τρόπο να κάνει το ομαδικό ραντεβού, ατομικό! (vid)

15/10/2021 | 22:49

Νέα επίδειξη ισχύος από τον Ερντογάν – Απειλεί με εισβολή στη Συρία

15/10/2021 | 22:41

Εμβόλιο Johnson & Johnson: Πότε συστήνουν οι ειδικοί να γίνει δεύτερη δόση

15/10/2021 | 22:37

Τραγωδία στη Θεσσαλονίκη: Νεκρός 59χρονος που παρασύρθηκε από ΙΧ κατεβαίνοντας από λεωφορείο

15/10/2021 | 22:34

Νίκος Μπάρκουλης: Δείτε την πανέμορφη σύντροφό του- Είναι τραγουδίστρια (ΦΩΤΟ)

15/10/2021 | 22:27

Πάρης Σκαρτσολιάς: Η εξομολόγηση για την απώλεια του πατέρα του – «Τα όργανά του έσβηναν ένα ένα…»

15/10/2021 | 22:16

Κέρκυρα: Κρατούμενος επιτέθηκε σε διασώστη του ΕΚΑΒ με σιδερένια σχάρα από φρεάτιο

15/10/2021 | 22:11

Κακοκαιρία: Στο έλεος του «Μπάλλου» η Βόρεια Ελλάδα – Εγκλωβίστηκαν οδηγοί, πλημμύρισαν σπίτια (vid)

15/10/2021 | 22:03

Θεσσαλονίκη: Συγκλονίζει 74χρονος που πήδηξε σε μπαλκόνι από την οροφή αυτοκίνητου για να σωθεί από χείμαρρο (ΒΙΝΤΕΟ)

15/10/2021 | 21:52

Φώφη Γεννηματά: Θα παραμείνει και το Σαββατοκύριακο στο νοσοκομείο

15/10/2021 | 21:52

Γερμανία: Το SPD ανοίγει πρώτο τον δρόμο για τις διαπραγματεύσεις σχηματισμού κυβερνητικού συνασπισμού με Πράσινους και Φιλελεύθερους

15/10/2021 | 21:38

Κακοκαιρία Μπάλλος: Πλημμύρισε το νυχτερινό κέντρο, στο οποίο εμφανίζονται Πανταζής – Αδαμαντίδης
Γη της ελιάς: Το twitter «υποκλίθηκε» στη Λυδία Κονιόρδου – «Το καλύτερο φινάλε επεισοδίου»
Η απάντησή της Καρύδη για το «ερωτικό βοήθημα»: «Όλοι είδαν αλλιώς κάτι που τόσο καιρό έβλεπαν κανονικό, επειδή κάποιος τους το υπέδειξε»
Δημήτρης Λάλος: Με την πανέμορφη σύζυγο του στο Ηρώδειο (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Μαραβέγιας – Σωτηροπούλου: Το φωτογραφικό άλμπουμ του γάμου τους – Οι νέες υπέροχες φωτογραφίες της νύφης
Πικραμένος ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος: «Δεν είδα τον γιο μου να μεγαλώνει – Δούλευα πολλές ώρες»
Επέστρεψε στην τηλεόραση ο Τέρενς Κουίκ- Δείτε σε ποιο κανάλι